KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Sam Benny'nin peşinden gider mi?

spnturkey Ekip

TARTIŞMALAR & TEORİLER

5 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
bangbang
Kesin gider diye düşünüyorum. senaristlerin boşuna sam in benny nin peşinden gideceği koyduğunu sanmam :B
bangbang 35 YIL ÖNCE0YANITLA
NightWolf
Bence de kesinlikle gider.
NightWolf 65 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Daha ilerleyen pek çok bölümde Benny ile ilgili tartışmalarla karşılacağız o zaman. Ben isterdim ki, iki kardeşin arası nihayetinde düzelsin. Sam'in Benny meselesini kesip atacağını zaman düşünmüyordum ama bir an öncede sonlanmasını isterdim ama gel gör ki henüz başlangıcıymış, tabii düşlediğim her şey gerçekleşseydi ki gözlük takıp seyretmekten fark kalınmazdı. Emoji Paylaşım için teşekkürler. Emoji
River 565 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
Sam Benny nin peşinden elbette ki gider ama bunun Dean tarafından bilinmesini istemez gibi geliyor. Amelia şu anda ön planda gibi gözükebilir ama Sam Benny i aramaya devam eder yine de.
yani etmeli de zaten. her ne kadar öldürmesinde haklı sebepler olsada Benny Martin den daha güçlüydü başka bir şekilde bunu halledebilirdi. verdiği sözü tutabilirdi. Dean e karşı yaptığı bu hareket Sam in ona daha da düşman olmasına sebep oldu. Bir nevi kendi sonunu hazırladı.
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Benny'i anakarakterlerden biri olarak görürsek (ki bence görürüz) Sam bu işi bırakmaz diye düşünüyorum
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
Phantom
Bence de bırakmayacak.Hatta en büyük kavgalardan birine sebep olacak.Lakin yakın bölümlerde olmaz bu olay.Sam'in biraz planlaması lazım ne yapacağını Emoji Ya da biraz daha ortamın gerilmesi lazım zira Sam daha çok Amelia olayıyla ilgilenecek.Bu iş bitince Sam intikam alacaktır.
Phantom 395 YIL ÖNCE0YANITLA
Acentr
Tabiki bırakmıcak benyy daha çok sorun olur bizimkilerin arasında ama hala bunu anlamış değilim samynin derdi ne benyyle...Sadece vampir olması olamaz çünkü zararlı oldugu an deanda halleder dostum desede işini bitirir bunu samyde biliyo benynin kimseye zarar vermesine izin vermez dean eee o zaman sorun ne ben anlamıyorum..
Acentr 105 YIL ÖNCE0YANITLA
Miňo
Bence unutulmayacak Benny. Biraz ara verildikten sonra bu konu tekrar canlanır. Sam kesinlikle Benny'i rahat bırakmaz. Öyle bir havası var. Emoji
Miňo 255 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
Benny unutulmaz biraz daha uzar gider sezon finalinde Benny hainlik yapar ve ikiside öldürür Bennyi Emoji Sonra unutulur gider Emoji
Suprime 725 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Sam'in unutacağını hiç ama hiç sanmıyorum. Adam kafayı takmış bir keresi, Dean telefonda meseleyi anlatacağı sırada bile kapattı direk. Emoji Benny'de hazır oradan kaybolmuşken bence de Amelia'yı biraz ön plana atacaklar gibime geliyor. Ondan sonra Sam ve Benny meselesine dönme ihtimalleri var.
River 565 YIL ÖNCE0YANITLA
Poned.
Sam unutmaz ama erteler nede olsa şuanda Amelia ön planda Emoji
Poned. 325 YIL ÖNCE0YANITLA