KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Sağlıklı Yaşam & Beslenme & Form Tutma Önerileri

Lucitiel Seviye 69

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 718 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Yusuf
Dünyaya bir daha gelmicez merve abla sence her şeyi yesek olmuyo mu yani keyfini alsak ? Emoji Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Sigara ve alkol kullanmayın ; Sigara akciğerlerinizin yapısını bozacak ve hücre yenilenmesine engel olacaktır. Damarlarda tıkanmalar oluştuğu gibi, kalp krizi geçirme oranı da yükselmektedir. Yeterince oksijen alınamayacağından vücudun tüm dengesi bozulacak ve bağışıklık sistemi düşecektir. Alkol, hücre yapısını bozduğu gibi, karaciğerde tahribat yapacaktır. Unutmamalıyız ki, karaciğer vücudumuzun temizleyicisidir.


Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Herşeyi yemek güzel ablacım tabiki yiyelim. Ama işte fazlası zarar. Örnek veriyorum çok şeker, çikolata tüketmek iyi değil ama mutluluk feromonu salgılıyor. 3 beyazdan uzak durun diyorlar ama bence her yemeğin kararı güzel özellikle tam enginar zamanı, taze taze enginar yiyelim arkadaşlar.

Enginar cynarin içerdiği için karaciğer ve safra kesesinde biriken nikotin, alkol ve yağın vücuttan atılımını sağlar. Ayrıca vücuttaki amonyak ve kolestrolü azaltır. Ayrıca, ateş düşürücü, vücudu kuvvetlendirici ve iştah açıcıdır.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Chazy
İlk önce ablam böyle bir konu açman çok iyi olmuş. Bende bildiğim kadarıyla anlatayım Emoji
İlk önce beslenme en önemli özellik. Dışarıdan aldığınız yiyeceğe çok fazla güvenmeyin. Yağlı yiyecek fazla tüketmemeye dikkat edin. Zayıflamak demek kendinizi aç bırakmak demek değildir az ama sık yemek yiyin. Tamamen karnınızı doyurmak zorunda değilsiniz mesela. Çok sık su içmeye özen gösterin.
Mesela zayıflamak mı istiyorsunuz doktora gidin ve önerilerini dinleyin. Ekmek yemezsem zayıflarım diye düşünmeyin. Bu sizi zayıflatır mı? Belki ama sağlıksız insanda yapar aynı zamanda
Meyve yiyeceğiniz zaman onu bıçakla kesmemeye özen gösterin. Mesela etin yanında yoğurt yemenizin kansızlığa yol açtığını biliyor musunuz?
Spor yapmaya özen gösterin tabi benim gibi kalbi olanlar dikkat etsin Emoji Sağlıkla kalın Emoji
Chazy 683 YIL ÖNCE1YANITLA