KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Rüya

Lucitiel Seviye 69

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 103B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Cleage
Merhabalar Merve ablam. Şimdi ben bugün bayağı uzun bir rüya gördüm ama hepsini hatırlamıyorum. Forumla ilgisi olduğu için de anlatayım dedim evet. Şimdi,nasıl başladığını hatırlamıyorum ama forumdan birkaç kişi toplanıp burdaki denize yüzmeye gidiyoruz. Aslında bir sürü kişi var ama çoğunun yüzü hatırımda değil. Hasan'ı görüyorum,Arzum var Ayşegül falan var eyle. Onlar bir tarafta yüzüyo oluyolar ben gidiyorum küçük kardeşimle kıyıda oynamaya :dd İşte bayağı bi yüzüyoz falan sonra ben benim matematik hocasını ford kamyonlar olur ya onlardan biriyle görüyorum akşam oldu dönme vakti diyor biniyoz eve götürüyo falan. Evde de yine bir şeyler yapıyoz yemek mi tam hatırlamıyorum da fghjk sonra şey oluyo Ozan geliyo diyoki forumdaki rpg'lere katılcam tabi sizin evdekiler gibi lüks değil ama idare edicez artık diyo fghjk bi de o sırada bizim evde bigisayarın önünde falan fgbhnj bu sitedeki bildirim kısmının üstüne geliyo orda seçenekler var işte bu GoT rpg'sini seçiyo ama karşısına Secret Garden diye Oscar Wilde'ın bir romanı var onun filminden sahneler çıkıyor falan. Birde bu sahneler similasyon gibi odanın her yerini kaplıyor. Sonra Ozan'da histerik kahkalar atarak donmuş gibi izliyo falan. Beyle dfghjk
Cleage 563 YIL ÖNCE7YANITLA
sleeper
prekognitif rüya dediğiniz olay 5 ay once basıma geldi. 3 ay sonra gerçeleşecek olayları rüyamda gördüm. İşin garip kısmı ikinci rüyamda, rüya gerçekleştikten bir hafta sonra benim ilk rüyamda gerçekleşen olayın sonrasında yaşanacak olaylardı. Vol.1 Vol.2 gibi Emoji Vol.3 ü bekliyoruz.
sleeper 714 YIL ÖNCE5YANITLA
sleeper
Burda yazılanlari okuduktan sonra rüya göremez oldum :dd
sleeper 714 YIL ÖNCE4YANITLA
Lucitiel
Tatlım, şimdi senin rüyanı şöyle bir yorumlamaya geçersek, avize görmek rüya sahibinin ev hayatını temsil eder. Avize güzel ışık veriyorsa ev hayatının çok güzel ve sorunsuz, eğer ki avize eski ve soluksa bunun tam tersine işarettir. Kraliyet mensubu olmak yerine Kulubeye gelirsek, kulübe yanlızlığı tercih ederek manevi olarak huzur bulma isteğidir. Yani maddi hayatın önemsizliğini vurgulamış rüyan anladığım kadarı ile. Ferahlara çıksın Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
tam benlik konular ha Emoji
ama bunlar alıntı olduğundan hafif karşıyım böyle konulara çok yumuşatılmış oluyor Emoji
Melkor 994 YIL ÖNCE3YANITLA
Stevejobs
Merhaba spesifik konu açtığın için teşekur ederim bende kendi fikrimi söylemek isterim insanlar gece neden uyur bedenini dinlendirmek mi yoksa beynini ve ruhunu temizlemekmi bu evrende beş duyu organımızla algıladıklarımız gerçekdir (insanı goruyorsan gerçektir gibi) ruyalarda ise beş duyunun algılayamayacağı şeyler olduğu için alt beynimizi(bilinç altı) kullanıyoruz rüyalar bana göre alt beyin ve üst beyin arasında köprü görevi görür alt beynindeki seni rahatsız eden şeyleri gün yüzüne çıkarır ve çozmeni isterki ruhun bedenin rahat etsin peki ruhani ve şeytani rüyalar nasıl oluyor diye soruyorsan konuşmak isterim
Stevejobs 302 YIL ÖNCE2YANITLA
Moliarty
Bilinç altı ve rüyalar konusunda kesinlikle bu konuya yazılması gereken şeylerdi bunlar öncelikle aklına ve eline sağlık. Senin de dediğin gibi rüyalar bizim günlük hayatta pek de açığa çıkaramadığımız çıkarsak bile üstünde duymadığımız olayları bize geri bildirim yapıyor. Aslında aşırı geniş bir konu, bunu dini açıdan bilimsel ruhani vs hatta astroloji bile rahatlıkla inceleyebilir. İşin kötü yanı ise bu güne kadar kimse ney bişey diyemedi. Benim gördüğüm ve düşündüğüm kadarı ile, günlük olayların her şeyini en ince detayına kadar kaydeden beynimiz, bilinçaltı ve üstü vasıtasıyla bize bişeyler anlatmak istiyor, örneğin ben şöyle bir durum yaşadım ve tez olarak bunu yazarken onu kaynak alıyorum : doğum günümde bana kutlama mesajı atan bir arkadaşıma geri dönüş yapmayı unutmuşum, ancak gece uyuduğumda rüyamda onu mesajı yazarken gördüm ve gece yarısı saat bilmem kaçta geri dönüş yaptım. Ya da sınavını unutan aklının ucundan bile geçmeyen biri gece rüyasında görüp hatırlıyor. Ama bunlar nasıl görüntü olarak düşer, ya da rüya esnasında çok ney duyduğum /duyduğumuz kokular vs nasıl olur bilmiyorum, belki de beyne kaydedilen bu olgular tekrar tekrar kullanıyor. Açıklamak zor benim adıma, dediğim gibi geniş çok geniş hem de. Rüya tabiri olayına gelince de ben de bu konuyu cidden araştıran birinden dinlemek isterim.
Moliarty 972 YIL ÖNCE1
Melkor
üfürükçüye git Emoji
rüya ruhani bir olaydır ama bazı zamanlar bilinç daha etkin olur izlediğiniz filmler vs. leri size değiştirerek gösterir ağrının nedeni kafanın yastıktan düşmesi vs. gibi bir şey değilse lucidin hayırlı olsun başarılarının devamını dilerim Emoji
Melkor 994 YIL ÖNCE2YANITLA
ErdiDSC
Rüyamda karıncaya tecavüz eden dinozor gördüm acaba bunun tabiri nedir? Şizofren miyim?
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Canım, öncelikle hayır olsun diyorum. Eski kitaptan da baktığım kadarıyla, peygamberlerden birini görmek rahmet ve nimete, hürmet ve itibara delalet edermiş. Rüyasında eziyete uğradığını gören kimse büyük iyilik bulur derler. Ailenden insanları görmen ise mutlu, neşeli, keyifli bir şekilde gülerken bir arada görmek rüya sahibinin aile ve akraba ortamında çok sevilen, sözü dinlenen, yardımsever ve ailedeki kendinden küçük kişilere doğru yolu gösterip destek olan biri olduğunu işaret eder. Yılanın birşeyi yakaladığını görmen ise evde gördüysen, ev halkından birinin canını sıkacak bir davranış içinde bulunacağına delalet eder. Bu kişi illa senden nefret ediyor demek değildir. Kendisi farkında olmadan da canınızı sıkacak bazı durumlara sebebiyet verebilir.
Evde yılan görmenin bir diğer tabiri de evdeki biriyle tartışma yaşayabileceğinizdir.

Açıklayıcı olmuştur umut ediyorum Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
Moliarty
Abla ben beni oldukça sıkan daraltan bir rüya gördüm. Bir evdeydim yabancı insanlar sürekli bana eziyet ediyordu,daha sonra hepsi birden uyumaya başladı ve peygamber olduğunu söyleyen biri geldi,peygamberdir ama ben öyle olduğunu biliyordum neyse bana bir bilezik verdi ve sabir verdiğini özel güçler sağladığını söyledi ben onu taktim ve bana eziyet edenleri yönetmeye başladım. Derken evde küçük bir yılan dolaşmaya başladı duvardaki sinekleri yemeye çalışıyordu. Babam ve kardeşim de bakıp egleniyordu. Ben ise korkuyordum.
Yorumlarını 6 gözle bekliyorum
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Busem, yavrum deniz rüyaları benim de sık gördüğüm Top 10 listemin başlarında gelir. Rüyada deniz görmek maddi olarak rahatlamaya ve bereketlenmeye işaret eder. Manevi ve derin huzurdur deniz. Deniz suyunun serinliğini hissetmen ise devlet kapısında veya resmi olarak bir işinin hal olacağına delalet eder.

Tanımadığın insanlarla kavga etmek kuvvetli olduğunun bir işaretidir. İçindeki gücün ne kadar sağlam olduğunu gösterir.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
Misha#
Rüyamda bi dizinin setindeydim.Sonra bana oyunculuk teklif ediliyodu bir bolumlugune.Cekimler bittikten sonra biraz zaman geciyodu.Baktım herkes sanki kendini kaybetmiş gibiydi birbirlerini olduruyolardı.Koridora ciktim orda duvarin dibinde oldurulmus bir adam goruyodum.Sonra bi odaya girdim.Tanıdıgım birisi uzerime dogru geliyordu ve bana :"ya sen kendini oldur ya da ben yapacagım."dedi.Benim yapamıycagımı anlayinca elindeki biçagı havaya kaldirdi.Biçakta Supernaturaldeki gibi melek bıçagıydı. (Hatta bi ara melekmiyim ben diye dusundum Emoji )Neyse sonra Melek bıçaginı karnıma batirdi ben bıcagı ittirdim ama cok gucluydu tam yine batiracakken karnımda aynı yerde sanki gercekten bicaklanmisım gibi bir acıyla aniden uyandım.Agrı da boyle 10-15 dk kadar sürdü ama gecti.

Ruyadan o aciyla aniden uyaninca baya korktum ya Emoji Ama sukurler olsun gecti Emoji
Misha# 732 YIL ÖNCE2YANITLA
Surgeon
Ben bir kaç rüyamda ya da kabus diyelim Emoji Bıçaklandığımda o acıyı hissetmiştim hatta birinin elini tutuyorsam uyandığımda bir elim sıcak diğer elim ise soğuk olmuştu.

Arkadaşımın gördüğü bir rüyada da;
Rüya sırasında da uyuyormuş, sonra garip bir ses duymuş. Kardeşinin yatağına bakmış ama yanında değilmiş sonra çekmece yavaş yavaş açılmaya başlamış ve çekmecenin üzerindeki dolapta açılmış sonra bir bacak görmüş hemen annesinin odasına gitmiş ama annesi de yokmuş odaya geldiğinde odanın ortasında soluk beyaz teni olan ve derisinde yaraları olan bir kadın ona bakıyormuş. Arkadaşımda yan komşularına gitmiş. Ama komşusu da garip davranıyormuş o ara annesini görmüş eve gelip kendilerini bir odaya kapatmışlar. Kadında girmeye çalışıyormuş sonra annesi ona söyle demiş arkadaşımda bir şeyler söylemiş ne olduğunu hatırlamıyor sonra kadın odaya girememiş. O ara da arkadaşım uyanmış.
Bu da arkadaşımın garip bir rüyası Emoji
Surgeon 592 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Sevgili kardeşim, yeni gördüm hemen yorumluyorum rüyalarını.

Senin rüyan, korktuğun bir olayın başına gelmesi demek bıçaklanmak. Senin bugünlerde kendine dikkat etmen yönünde bir uyarı. Elin soğuk olması zorluklardan sonra kazanılan bir para veya bir ümit, elinin sıcak olması da mal varlığındaki artış demektir.

Arkadaşının rüyasına gelirsek; rüyada uyuduğunu görmek bir yandan da rüya sahibinin üzerine çökecek rehavete ve bu nedenle de elini kolunu kaldırmaya dahi üşeneceği duruma gelmesine yorulur.anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır derler. Tanımadığı birini görmesi ona düşman biri olarak yorumlanır. Kıtlık ve hayat pahalılığına uğrayacağını gösterirmiş, dikkatli olsun. Gündüz niyetine yorumladım ışıklara karşı olsun.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1
Lucitiel
Hayır, istikrarlı bir şekilde aynı rüyayı görüyorsan bu sana verilmek istenilen bir mesajdır.Gördüğün rüya, sanki sana bir şeyi anlatmak, hatırlatmak için umutsuzca çaba göstermektedir.Sabırlı ol bence, sana anlatmak istediğini anlarsın zamanı gelince Emoji
Lucitiel 694 YIL ÖNCE2YANITLA
Visur
ya geçen günlerde gördüğüm bir rüyayı unutamamaktayım. Bedensel engelli,ayaklarından rahatsız bir sevgilim vardı rüyamda. Çok güzel,zeki,tatlı bir kız idi. Onunla Üsküdar'a arkadaşlara gitmek için yola çıkıyoruz. Gayet normal bi şekilde Beşiktaş İskelesinden vapura binip geçiyoruz karşıya. Arkadaş ile buluşup normal normal muhabbet ediyoruz. Bu kadar. Bunun anlamı ne ola ki?
Visur 763 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Ablana sevgiler canım. Ama her güzel şeyin bir sonu vardır diyelim madem Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Canısı, bizim eski kitaptan baktım senin rüyana. Öncelikle ışığa karşı diyorum ve kısaca mealini anlatayım.

Bir kere Tanrıyı aramak, üstelik konuşmak çok makbul ve mübarek bir rüya imiş. Dünyanın tüm güzelliklerinden ve sayısız nimetlerinden gönül rahatlığıyla ve dilediğince faydalanmaya işaret eder. Ayrıca emniyette olmaya delalet edermiş. Bu koşarken geçtiğin uçurum ve dere ise kişinin geçimine, ve rüyayı gören kişinin güzelliğine işarettir diyor. Çabalarının karşılığını alacağını belirtmiş.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Zincirleme bir reaksiyonu başlatmışsın sen.Tarihe geçicek nitelikte üstelik, Firavunu sollarım diyorsun yani Emoji
Lucitiel 694 YIL ÖNCE1YANITLA
NisaHell
Bugün berbat bir rüya görmüştüm iyi olduu bu
NisaHell 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Çok karmaşık bir konu olduğunu biliyorum sadece. Rüyaların senin de dediğin gibi gerçeklik payı ne kadardır bilinmez. Ama rüya görmek hoş birşey yine de.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle