KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Rowenanın gücü

ROWENABEA Seviye 7

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 591 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Çok güzel bir konu açmışsın tebrik ederim. Doğru soruları sormuşsun ve lafı dolandırmadan bam telini bulmuşsun olayın. Kesinlikle senin gibi Rowena'nın finalde olmayı hak ettiğini düşünüyorum bende sadece sezon finali için değil. Düzenli oyuncu olmayı hak eden bir karakter. Kötülüğü veya yaptıkları tartışılır en azından diziye girdiği andan beri kötü mü kötü. İşkence görse de madara ettirmedi kendini. Hayatta kalmak için güçlü olanın yanında durdu ve stratejik kaliteli hamleler yaptı. Büyü kullanma gücünün de zirvesinde olduğunu düşünüyorum Lanetlenmişlerin kitabından yola çıkarak.
Lucitiel 691 YIL ÖNCE5YANITLA
Visur
babam cehennemin kralı olsa,
elimde lanetliler kitabı gibi bi kitap olsa,
bende rowena kadar güçlü bi karaktere sahip olsam
rowena gibi çekici bi kadın olsam,
o kadar güzel bi aksanım olsa,

dünyayı yerinden oynatırdım la. ihtiyacım olan şeyler damarlarımdaki asil kanda mevcut değil malesef Emoji arkadaşa sonuna kadar katılıyom, rowena güçlü hakkaten.
Visur 761 YIL ÖNCE3YANITLA
Medusa~
Kimin annesi o. ana oğul tam uymuşlar.kurnazlıkte üstlerine yok
Medusa~ 211 YIL ÖNCE3YANITLA
Hybra
Objektif olarak dediklerin doğru gibi, ama şu kadını sevmeyişim kabul etmemi engelliyor... (:
Hybra 361 YIL ÖNCE1YANITLA
Rowena•
Bu konuyu çok sevdim Emoji Cidden Rowena çok zeki biri üstüne biraz da güc eklenince kimse durduramaz. Koskoca Karanlığın gücünü yerine getirdi. Belli etmese de ordaki herkesi birbirine düşürüp işin içinden sıyrılabilecek tek kişi
Rowena• 291 YIL ÖNCE1YANITLA
PeterLore
rowena güçlü falan değil. bütün gücünü lanetliler kitabından aldı. O kitabı kullanabilmesi de Charlie sayesinde olmuştu. Ve tabiki kardeşlerin salaklıkları yüzünden. bir türlü lanetliler kitabını fırsatları olmasına rağmen rowenadan alamadılar. kontrolü kendilerinde değil rowenada bıraktılar. Sonuç itibariyle dolaylı da olsa rowena güçlü ama kendi gücü değil yani bu. Ayrıca nefret ettiğim bir karakterdir. sinsidir. iki yüzlüdür. finalde olmasını da istemezdim. bir an evvel diziden ayrılmasını isterim. Lanetliler kitabını yazan rahibeye dua etsin yatsın kalksın. asıl güçlü olan odur.

Ha ilk 5 olayına da katılmıyorum. Lucifer sıradan bir insanı öldürür gibi basitçe öldürdü bunu. bir büyü ile geri döndü, ama mesela bedenini parçalasaydı ya da kafasını koparsaydı şansı kalmayacaktı. rowenayı öldürmek lanetliler kitabına rağmen hiç de zor değil. ilk 5 değil ilk 50ye bile zor girer bence.
PeterLore 341 YIL ÖNCE1YANITLA
W.Rowena
Ben şu anda 11. sezonu izliyorum yarısını geçtim CİDDEN ÇOK HAKLISIN Emoji Birinin böyle bi konu açması gerekiyordu. Zekiliği ve kurnazlığı beni benden alıyor ( Crowley 'nin kime çektiği belli Emoji ) Lucifer Cass'in bedenindeyken boynunu kırdı gerçekten öldü mü bilmiyorum ama yinede Rowena kalp ben Emoji
W.Rowena 151 YIL ÖNCE1YANITLA
Ynsylmz
Bu cadımızın yegane ve tek güç kimsede olmayan kurnazlık ve akıl dizideki hiç bir karakter bu kadar kurnaz ve zeki değil gücünüde bu özelliklerinden alıyor.
Ynsylmz 561 YIL ÖNCE1YANITLA
Demoniiic
Saf güç te ilk 5 zor ama zekiliği kurnazlığı olarak yani ortalama çıkartsak dediğin çok doğru
Demoniiic 141 YIL ÖNCE1YANITLA
witchyy
HATUNUM!!!
Sadece güçleriyle değil aynı zamanda zekası ve kurnazlığıyla çaldı kalbimi bebeğim <3 Gerçek bir survivor!!
witchyy 831 YIL ÖNCE0YANITLA
W.Rowena
Ben şu anda 11. sezonu izliyorum yarısını geçtim CİDDEN ÇOK HAKLISIN Emoji Birinin böyle bi konu açması gerekiyordu. Zekiliği ve kurnazlığı beni benden alıyor ( Crowley 'nin kime çektiği belli Emoji ) Lucifer Cass'in bedenindeyken boynunu kırdı gerçekten öldü mü bilmiyorum ama yinede Rowena kalp ben Emoji
W.Rowena 151 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel#
Aynen bende öyle düşünüyorum.Zaten Amara'yı yenmek için bir takıma ihtiyaç var Emoji
Castiel# 941 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
Bunu söylediğime inanamıyorum ama rowena'yı sevmeye başladım sanki Emoji
HolyDemon 901 YIL ÖNCE0YANITLA