KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Rowena neler yapabilir?

Corolle Seviye 62

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 5B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Yusuf
Karanlık varken Rowena bir hiç Crowley istese anında öldürür, kitabı da okusun hafızası açılır, uzun lafın kısası ateş olsa düştüğü yeri yakar kimse korkmuyor ondan.
Yusuf 992 YIL ÖNCE4YANITLA
HolyDemon
yusuf güzel konuştun kardeşim Emoji bana gerek kalmadı Emoji EK
Cadıya ölüüümm Emoji
HolyDemon 902 YIL ÖNCE2
Asstiello
Rowena o kitapla güçlü kitabı aldıklarında elinden acizleşir yine ölür gider o 1 abaddon değil.
Asstiello 62 YIL ÖNCE1YANITLA
chapey
rowena ne yapar ne eder bilemem de fotoğrafın kalitesine bak be, hiçbir zaman şu kalitede izleyemedim canım diziyi. ah....
chapey 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Gokcenizz
Rowena eski dünaydan bir cadı olduğu için her şeyi yapabilme imkanı var malesef Emoji ( tahminim)
Gokcenizz 62 YIL ÖNCE1YANITLA
kreims2
Yusuf'a katılıyorum ve Crowley'e de oradan kurtulması için inancım tam.Önce Cass'den kurtulacak ardından Rowena'nın peşine düşecek diye tahmin ediyorum.Karanlık olayını bir kenara iter mi? Bilmiyorum Emoji
kreims2 172 YIL ÖNCE1YANITLA
ventus
Şöyle bir şey var: Rowena isteyerek yaptı. Karanlığı isteyerek serbest bıraktı.Sonuçlarını biliyordu, fakat işine geleceği için yapmadı.
"Korkarım, Fergus. Bu uzun hayatın boyunca gerçek bir cadının gerçek bir büyü ile ne yapabileceğini görmemişsin," dedi. Gördünüz mü?
İsteyerek yaptığını tahmin edebiliyorum. Hatta o kadar kötü bir yöne kaydı ki düşüncelerim, Karanlığı serbest bırakan kişi Rowena olduğu için, karanlığı yönetecek kişinin de Rowena olabileceğini düşünüyorum.

Valla aklımda binbir kurgu geziyor.
ventus 62 YIL ÖNCE1YANITLA
eda54
mantıklı ama rovena bildiğimiz kadarıyla mührün karanlığın anahtarı olduğunu bile bilmiyor tabi bildiğimiz kadarıyla. ben öyle olacağını sanmıyorum pek ama düşüncen çok mantıklı geldi.
eda54 192 YIL ÖNCE1
MicHael#
Tanrı ve meleklerinin zar zor zaptettiği bir bilinmezi Rowena yönetemez hacı o kadar da değil
MicHael# 582 YIL ÖNCE2
conivayt
daha evvel baska bir yorumda da bu konuya kenarindan deginmistim.Karanlik su ana kadar bilinen en büyük güc olarak gözüküyor.Seytanlar ve melekleri bile zor durumda birakicak bir güc,Ölüm bu gücün daha evvel nasil yenilip hapsedildigini belirtmisti.Ancak Rowena (bilmeden oldugu konusunda bende hemfikirim) karanligin gücünü kitap ve cadilik hünerleri sayesinde kendi yönüne cekebilir yada lehine kullanabilir diye düsünüyorum,Eger sezon finaline kadar bu konu islenicekse Rowenayi bu sezonun baslarinda degilse bile ortalarindan itibaren sikca görücegimiz düsüncesindeyim
conivayt 22 YIL ÖNCE0YANITLA
SPN1D
Sonuçta Rowena Leviathanlar gibi ölümsüz değil,-hoş onlarda ölümlüydü de nys- Sam ve Dean bu işi nasıl halledeceklerini iyi biliyorlar. Yani onun büyüleri bize fıs gelir tırıs gider Emoji Asıl önemli olan Karanlık olduğu için Rowena arkada kalır bence. Veya şöyle bir şey de olabilir:
Rowena cadısı Karanlık'ı kontrol altına almayı başarır ve KABUS! Dın dın dıııııın Emoji
SPN1D 262 YIL ÖNCE0YANITLA
cinskolik
Bence Rowena cadı meclisini yeniden kurup başına gececek karanligi o serbest biraktı ama onunda başına bela olacak.
cinskolik 42 YIL ÖNCE0YANITLA
cinskolik
Rowena cadı meclisini yeniden kurup başına geçecek tabi sırayla intikam alacağı kendi türünden olanlar var karanlığı o serbest bıraktı ama onunda başına bela olacak bu arada fareye çevirdiği büyücü hala yaşıyor bence onunda rolü olacak
cinskolik 42 YIL ÖNCE0YANITLA
berserk92
Eee Metatron peki onun bir çıkarı olursa bundan?
berserk92 292 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
Ohh kitap da Rovena da... yürü be rovena kim tutar senii Emoji bu kadına her ne kadar kıl olsamda hoşuma gidiyor karakteri. Emoji
eda54 192 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Cadı meclisi diye bir şey kalmadı yalnız Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA