KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Rowena mührü ortadan kaldırabilir mi?

Juu Seviye 78

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 6B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Juu
Aynen ben de öyle düşünüyorum. Bu lanet her ne kadar "tanrı seviyesinde" bir lanet olsa da, halledebilecek kişi Lucifer olacaktır. Ve bu sayede belki de 11. sezon konusu çıkartabilirler. Buna bağlayarak olayları devam ettirirlerse güzel olabilir. Lucifer'ı tekrar görmek isteriz. :')
Juu 782 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
Kaldırabilir. Söyleyiş tarzından yola çıkarak bunu söylüyorum, çok normal karşıladı ayrıca yalan söylüyor gibi tavrı yoktu.
Büyük ihtimal bulabilir fakat işin ucunu Lucifer'a çıkaracaklar diye düşünüyorum.
Melkor 992 YIL ÖNCE2YANITLA
fcass1
Bence sezon sonu şeytanın kafesini açacaklar ve "Lucifer" mührün yaratıcısından yardım isteyecekler ve oda yardım karşılığı Sam'in bedenini isticek 11 sezonun konusu hem Sam'in bedeni ve Lucifer olacak ben böyle tahmin ediyorum ve Lucifer gelirse mutlaka Micheal'da gelicek. Lanetlenmişler kitabında böyle bir kehanet olabilir "Mührü sadece yaratan kaldırabilir" gibisiniden 10x17den sonra tek çözüm tekrar Atlılar olacaktır.
fcass1 112 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
tak tak tak. Kim oooo!!!! I'm back !

Kapıdaki Lucifer. Bakalım laneti kaldırabilme uğruna Sam, Luciferla karşılaşmayı bir kez daha göze alabilecek mi ? Beyninin içine giren ve onu çıldırtan şeytanla abisi uğruna dayanabilecek mi ? Rowena tek başına mührü kaldırmayı başaramayacak bence. Bunu da Luciye bağlayacaklar diye düşünüyorum Busecim.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
H4K4N
bence lanetler kitabında mühürün kaldırılması ile ilgili bir yeri rowena çözcek
H4K4N 52 YIL ÖNCE1YANITLA
Gokcenizz
Bence kaldırabilirdi ama şartla
Gokcenizz 62 YIL ÖNCE1YANITLA
SamanthaW
O kadın bi halt yapamaz hiç sevmiyorum ay.
SamanthaW 62 YIL ÖNCE1YANITLA
spnogul
kaldırır ama mutlaka bi şey karşılığında Emoji
spnogul 22 YIL ÖNCE0YANITLA
MEㄹAL
Kaldırsın da Dean çektiği ızdıraptan kurtulsun dipçik gibi olduğu zamanlarını özledik hep bi melankoli bu aralar Emoji Dean Winchester bu değil ☆
MEㄹAL 22 YIL ÖNCE0YANITLA
Purple_
O an gerçekten kaldırabileceğini düşündü ama o kadar meleğin, harflerin adamlarının falan bulamadığı bir şeyi güçlü ama dışlanmış ve güçleri engellenmiş bir cadının yapması inandırıcı değil. Yani istesede yapamaz bence ve yapacakkende şantaj yapar araya şart koyar ve illa bir zarar getirir.
Purple_ 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Zoltron
Blöf yapıyor olabilir sonuçta büyüler bizimkiler de Emoji
Zoltron 812 YIL ÖNCE0YANITLA
helin2000
Bence kaldırılabilir ama Rowena nın gücü yetmez.
helin2000 32 YIL ÖNCE0YANITLA
ahmttsn
O cadı Rowena Lanetler kitabında kaldırma olsa bile bence kaldırmaz
ahmttsn 292 YIL ÖNCE0YANITLA
Misha#
Bence kırabilecek birseyler bulacak ama ona guven olmaz Emoji Crowley i oldurtmek nedir yaa -_-
Misha# 732 YIL ÖNCE0YANITLA
Jackless.
Kaldıracak çünkü dean'i öldürmeye çalıştı ve mühür dean'i korudu ve rowena sdni öldürmeyi tekear deneyeceğim dedi ve sam rowena dan yardım istedi mühürü kaldırmak için ve sam rowena nın dean'i öldürmeye çalıştığından haberi yoktu sanırım evet bu yüzden mühürü kaldırıp dean'i öldürmeyi denicek
Jackless. 142 YIL ÖNCE0YANITLA
Severus
3 secenek var bu 3 secenek arasında rowena yok malasef ya deani tamamen yok edecekler ya luciferle anlaşma yapacaklar ya da Ölümle anlaşma yapılacak
Severus 532 YIL ÖNCE0YANITLA
redaylin
bence kaldıramaz rowena bu hiç bi dediğine inanmam Emoji
redaylin 32 YIL ÖNCE0YANITLA
Amphitrit
Bence kaldırabilir söylerken çok samimiydi ve lanetlenmişler kitabını da bence Rowena halledebilicek
Amphitrit 182 YIL ÖNCE0YANITLA
drum230
rowena bu bence yalan söylüyordur.metetron demişti mühür tanrı ve lucifer seviyesinde luci gelcek kesin
drum230 92 YIL ÖNCE0YANITLA
MSheppard
Bence kaldırabilir. Çünkü çok ciddi bir şekilde söyledi. Yüz şeklinden falan da yalan söylemediğini çıkardım. Metatron doğru söylüyorsa -ki bence doğru söylüyor- o da bilmiyor. Lucifer'le bağlantıya geçiceklerini düşünüyorum. Eğer böyle olursa 11. Sezon iyi olacağa benziyor ✌️
MSheppard 22 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle