KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Rachel Miner Röportajı 2013

-poine Seviye 29

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 1B okunma
Rachel Miner, en iyi bilinen rolü Supernatural'daki muhteşem iblis Meg ile, dizide beşinci sezondan sekizinci sezona kadar bulundu. Bu güzel ve yetenekli aktris, ilk profesyonel oyunculuk deneyimini Michelle Bauer rolü ile "Guiding Light"ta yaşadı. Üç adet Genç Oyuncu Ödülü, bir Emmy adaylığı, ve bir Broadway rolü ile Miner, dopdolu kariyerinin zevkini çıkarıyor.

Soru: Supernatural'da 7 önemli bölümde bulundun. Bence Meg, akıllardan silinmeyecek bir karakter. Hayranlarına sette yaşadığın genel deneyimleri anlatır mısın?

Rachel: Teşekkür ederim. Evet, bir "beden" adı altında bu diziye katılma şerefine nail oldum. Tamamen dürüstçe söylüyorum, Supernatural ekibi şimdiye kadar gördüğüm en sıcakkanlı ve nazik insanlardı. Sette, onları yükseklerde tutan, çok önemli ve sihirli bir bağ var aralarında. Özgür bir ortamda, çok fazla zırvalık şeyi (yaratıklardan bahsediyor) toparlayıp drama ve trajediye dönüştürdüler. Ekip çok uzun süredir birlikte, ve aralarında gerçek bir dostluk var, bir aile gibi.

Soru: Jeremy Carver, San Diego Comic Con'da gelecek sezonlarla ilgili bir şeyler çıtırdattı. Dizinin Meg'siz çok anlamsız olduğu söylendi. Sence, ölümden geri döneceğini düşünüyor musun?

Rachel: Bu konu hakkında gerçekten hiçbir fikrim yok. Dizide çalışmayı çok fazla sevdim, ve eğer istek gelirse asla geri çevirmem. Ama öte yandan, Meg 2.0'nin varlığının müthiş bir şekilde yansıtıldığını ve bütün deneyimleri yaşadığını düşünüyorum. İstekli bir şekilde geri dönüp daha fazlasını yapmalıymışım gibi hissetmiyorum.

Soru: Hayranlarına bulunacağın projelerle ilgili bir şeyler anlatmak ister misin?

Rachel: Önümde POV oyunculukla ilgili bir kaç proje var. Fakat batıl bir inancım var, bir şeyler tamamen bitmeden onlar hakkında konuşmayı sevmiyorum. Fakat ilerleme oldukça kesinlikle haberdar edeceğim!

*pov: başroldeki karakterin gözünden anlatılan hikaye

Soru: Bana East of Acadia filmindeki rolün ile ilgili bir şeyler anlatır mısın?

Rachel: Film, Festival'de yayınlanmak üzere gönderildi. Bağımsız bir film yapmanın en heycanlı yanı, senaryoda ve filmin geleceğinde ne olacağının bilinmemesi.

Rol açısından, bir yazar olan Clair'i oynamaktan gerçekten zevk aldım. Clair zeki, hassas, dini düşünceleri olan bir karakter ve şimdiye kadar oynadığım rollerin tam karşıtı gibi bir şey. Bir rol oynarken, onun bir şeyine aşık olmadan oynayamıyorum. Oynadığım en aşağılık karakterde bile benim güzel bulduğum bir yön vardı.

Soru: Californication'da Charlie'nin sekreteri Dani'nin çok büyük hayranıyım. Californication ekibiyle çalışmak nasıl bir şeydi?

Rachel: Öncelikle, teşekkür ederim. Bunu söylediğin için çok minnettarım. İkincisi, setteki insanlar çok sevimliydi. Komik ki, sorunu nasıl cevaplayacağımı bilmiyorum, çünkü Californication'dakileri ne kadar sevdiğimi anlatmam için yeterli iltifat bilmiyorum. Aynı şekilde, Supernatural ekibi de benzersiz bir şekilde sıcakkanlıydı. Eski aşklarımı anlatmak zorunda olduğumu varsayalım, minnettar kalınacakcak farklı nitelikler ve yüceltilecek birbirinden ödün vermeyen karşılıklı duygular vardır. Kabul etmeliyim ki, Californication ekibindeki kuaför ve makyöz David Forrest ve Marie-Ange Ripka Dani'nin görünüşünü, karaktere tamamen bağımlı bir şekilde yarattılar. Ben, bunun düşünüldüğünden daha fazlası olduğunu düşünüyorum.

Soru: Hiç gizlediğin yeteneklerin ve hobilerin var mı?

Rachel: Kabaca düşündüğümde, aklıma hiç öyle bir şey gelmiyor, yeni şeyler denemeyi seviyorum, ama hiçbirinde muhteşem bir şekilde yetenekli değilim. Hobi olarak, çokça hobim var, ama özellikle kitap okumayı, belgesel izlemeyi ve bir konu hakkında araştırma yapmayı seviyorum. Gizli yetenekler hakkında, Supernatural izleyicilerinin yetenekleri beni çok etkiledi. Yaptıkları bazı şeylere bakma şansım oldu. Videolar, yazılar, çizimler vs. Yeteneğinizin önünde saygıyla eğiliyorum.Soru: Röportajı benimle özleşmiş bir soruyla bitiriyorum. Eğer bir beyzbol oyuncusu olsaydın, yürüyüş şarkın ne olurdu? Hangi şarkı seni heycanlandırır ve sana ilham verir?

Rachel: Şu an pek havalı hissetmiyorum, müthiş bir cevabım olması lazımdı, özellikle senle özleşmiş bir soru olduğu için, fakat gerçekten yok.

Seçici bir müzik zevkim yok, Beethoven'dan başlayıp Sigur Ros'a kadar, Dünya Müziği, Pop, Klasik Rock, Blues/Jazz ve hatta birazcık Heavy Metal bile dinliyorum.

Kaynak: Examiner
YORUMLAR
jayAckles
Pizzacı cass'in biricik bebek bakıcısı meg,diziden çıkarsa bile asla unutulmayacak bir karakter bu arada paylaşım îçin teşekkürler Emoji
jayAckles 144 YIL ÖNCE2YANITLA
KübraC
Paylaşım için teşekkürlerr Emoji Meg candır ya ..
KübraC 284 YIL ÖNCE1YANITLA
MerveS
oyunculuğuyla kötüyü bile sevdirenlerden oldu Emoji çeviri için teşekkürler Emoji
MerveS 594 YIL ÖNCE1YANITLA
LordMaxim
Rachel hep kalbimizde Meg olarak kalacak sanırım. Çeviri için teşekkürler. Emoji
LordMaxim 294 YIL ÖNCE1YANITLA
DocTorWho
Alttaki fotografi gordugumde kalbim cikicakti falan xfghsrthsrt Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE1YANITLA
ErdiDSC
Adamın Rachel abla! Çok seviyorum bu kadını ya, siyah meg felan. Güzelde bir röportaj olmuş, çeviri ve paylaşım için teşekkürler Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE1YANITLA
Gizem
Belki yine paralel evrene gittikleri bir bölüm çekerler ve o evrende Meg de vardır falan, bu şekilde tek bölümlük görebiliriz Meg'i diye düşünüyorum ama belli de olmaz Emoji yeni projelerini takip edeceğim efenim.
Çeviri için çok teşekkürler canım, hızına hayranım Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE1YANITLA
Mishafect
Meg'in birinci versiyonunu sevmedim.Ama bu Meg çok başka benim için Emoji
Mishafect 294 YIL ÖNCE1YANITLA
-Khaleesi
sevdiğim tek kötü karakter Emoji çeviri için teşekkürler Emoji
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE1YANITLA
B'Sasha4
Çevri için teşekkürler Emoji
B'Sasha4 284 YIL ÖNCE0YANITLA
AC-DC
Rachel'i İstanbul'a davet etsek gelir mi ki ??? Yanında jensen'le Jared' ı da getirir mi kii ??? Emoji Emoji Emoji
AC-DC 24 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel_d
Ben ilk Meg'i daha çok sevdim Emoji
Castiel_d 84 YIL ÖNCE0YANITLA
eylulerr
Meg'in en sevdiğim haliydi Ruby'den falan tatlı Emoji
eylulerr 84 YIL ÖNCE0YANITLA
DocTorWho
Meg dönerse dizi daha güzel mi olur bence? Tabi kide Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Saçları sarıyken o kadar güzelki :SFa:DFSdA:Dfs:Ads
Jnsenfact 634 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Meg dönsün ama siyah saçlı okarak dönsün Emoji teşekkürler Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA