KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Queen

Freedom Seviye 48

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 53B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Freedom
Bu dünyada farklı işlere imza atmış, tarzıyla sanatçılığıyla beni ve milyonları kendine hayran bırakan bu adamı (Freddie Mecury) ölüm yıl dönümünde saygı ve seygi ile anıyorum..

Freedom 484 YIL ÖNCE4YANITLA
Lucitiel
En sevdiğim gruplardan biridir. Efsanedir.Freddie Mercury gibi bir adama tapılır, sayılır, dinlenir, müthiştir. Ötesizdir. Queen'in bir çok şarkısının da sahibidir. Özellikle, 1992 yılındaki Barcelona olimpiyatları için Monserrat Caballe ile düet yaptıkları albüm oyunların resmi müziği olmuştur. İçimde güm güm çalıyor şu an hatta ;

Bu şarkıya aşığım aşık.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Juu
My my. Favorilerim de burada.
Bu grubu anlatmak için kelimeler yetmez. Girişmek istemiyorum, sadece şunu demek istiyorum;

"Dünyanın en iyi şarkıcıları hep erkenden öldü. Tanrı kaliteli müzik seviyor olmalı."
Juu 782 YIL ÖNCE3YANITLA
Clarkent
We are the champions dinlerken kendimi olimpiyat koşusunda gibi hissediyorum :d
Clarkent 294 YIL ÖNCE3YANITLA
littlepie
EFSANE
littlepie 294 YIL ÖNCE3YANITLA
miesiac
Bohemian Rhapsody Emoji ))
miesiac 124 YIL ÖNCE3YANITLA
cass'bee
We Will Rock you ♥ Emoji
cass'bee 44 YIL ÖNCE3YANITLA
Cheİmpala
Freddie Mercury yıllarca tepkiden korktuğu için kökenini saklaması efsaneydi herkes onu saf ingiliz sanması başka müziklerinin ayrı bir tat bırakması başka bir duygu.
Cheİmpala 812 YIL ÖNCE2YANITLA
kolpana
I want to break free Emoji Emoji Emoji Emoji
kolpana 124 YIL ÖNCE2YANITLA
beyzasvm
we will rock you tek geçerim Emoji
beyzasvm 294 YIL ÖNCE2YANITLA
sleeper
"konser verdiğinde resmi tatil olan tek rock grubu kimdir?" diye sorulan soruların cevabını veren grup
sleeper 714 YIL ÖNCE2YANITLA
Zatarra
I want to break free,Bohemian Rhapsody,show must go on,you're my best friend...Birçok harika şarkıları vardır.Efsanelere adını yazdırmış bir gruptur.:)
Zatarra 614 YIL ÖNCE2YANITLA
imraaann
another one bites the dust
imraaann 243 YIL ÖNCE2YANITLA
Aredhell
Önerilen konularda denk gelmişken yazayım dedim.
Çok sevdiğim,çok efsane şarkıları olan gruplardan.
Özellikle Love of my life şarkılarını çok severim.Bunun dışında You're my best friend,I want to break free,Who wants to live forever,The show must go on gibi güzel şarkıları vardır.Dinlemekten bıkılmayacak bir grup.
Aredhell 542 YIL ÖNCE2YANITLA
Whovian
365 gün dinlesem yine sıkılmayacağım nadir gruplardan. Freddie amcamızın sesi duruşu frontmanliği tartışma götürmez bir mükemmellikte zaten. Onlarca grubun ilham kaynağı hocaları olmuştur bizim de her zaman kulaklarımızın pasını silmek için orada olan bir efsane
Whovian 413 YIL ÖNCE1YANITLA
mistake
Sevmediğim tek bir şarkısı olmayan, neredeyse tüm albümlerine sahip olduğum grup. Freddie'nin müthiş sesi, Roger'ın bateri çalarkenki hareketleri, Brian'ın sempatik tavırları, John'un gizemli ve kendinden emin çalışı için dinlenmelidir. Hayatımda dinlediğim en iyi müziği yapan adamlar listesine ilk üçten girerler. Efsanedirler. Freddie'nin apayrı bir yeri vardır benim için. Ne kadar özel hayatı basına kapalı bir insan olarak tanınsa da Bohemian Rhapsody aslında nasıl bir insan olduğunu anlatır. Hayatta olsa onu görebilmek için her şeyimi verebileceğim bir insandır. Freddie'yi dinleyin, eğer onu dinlemeden ölürseniz çok fazla şey kaybedersiniz. Lütfen, dinleyin. Son olarak iyi ki şarkıları var demek istiyorum. Aramızdan ayrılmış olsa bile sonsuza kadar dinleyebileceğimiz sesi var. The Show Must Go On, Killer Queen, Don't Stop Me Now, Somebody To Love, '39, Save Me, I Want To Break Free, Bohemian Rhapsody var. Huzur içinde yatsın.
mistake 132 YIL ÖNCE1YANITLA
SamHain
5-6 şarkısını ezbere bildiğim , Solistinin gay oldugunu şarkılarıyla unutturan ,gay insanlara bakış açısını bile değiştirebilecek bir grup, Sanırım 4 üyesi gay :d
SamHain 124 YIL ÖNCE1YANITLA
Scorpions
Kansas'tan sonra kendimi bulduğum gruplardan biri . Lyrics'siz olmuyor Emoji
Scorpions 23 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Dünya üzerinde değeri bilinen nadir gruplardan. Basi klipleri oldukça güzel ve komik.
Moliarty 973 YIL ÖNCE1YANITLA
mel_ih
Konuyu gördüm, geldim. Yazmak istediğim her şeyi yazmışlar, o yorumları beğendim. "Show must go on" diyorum ve gidiyorum.
mel_ih 352 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle