KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Purgatory Nasıl Olmalıydı

pure Seviye 10

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
-poine
Muhtemelen Araf hakkinda anlatacak daha cok malzeme olmasi adina oylece gectiler. Hep buna inandim, hani Araf'i gosterdik, ilerde kullaniriz gibi. Ama Cennet ve Cehennem benim icin tam bir hayal kirikligiydi. Masraftan kacinilmis gibiydi. Umarim bu laflarimi bana yedirtirler ve dumur olmami saglarlar.
-poine 294 YIL ÖNCE4YANITLA
JenTitus
Bence mitolojik yaratıklar falan da olmalıydı , mesela Leprikon, cerberus, minotor, devler, chironlar , Chimaira , Hydra , Siren vs. Bence çok zenginleştirirdi bunlar..
JenTitus 224 YIL ÖNCE3YANITLA
Pie!
Heryer simsiyah, soğuk, korkunç, sessiz bi yer diye tahmin ederdim
Pie! 913 YIL ÖNCE2YANITLA
Asgard
Bence Purgatory çok iyi yansıtılmıştı diziye. Bir değişiklik olsaydı veya daha farklı olsaydı daha kötü olurdu kanımca. O yüzden dizide ki hali bence çok iyiydi.
Asgard 603 YIL ÖNCE2YANITLA
mervei
Bence çok iyiydi zaten .Purgatory bölümleri çok sevdiğim bölümlerdi. Mekan, karanlık atmosfer arada kalmışlık boşluk hissini veriyordu. Özellikle müzikler de çok iyiydi.
mervei 383 YIL ÖNCE2YANITLA
Sindel
Gayet iyiydi. Cünkü adamlar herkesin dile getirdigi gibi etli onlu bunlu yapsa , sacma ya diyecekti ne bu arabartılmıs falan diyecekti, sessiz ıssız olması heran izlenebildiklerini gösteriyordu,rengide gayet iyiydi , ne cok beyaz ne cok siyah tam ortadaydı , ki hem insan görünümlü hemde yaratıklar tam ortada oranın rengide böyle birseydi. Simdi diyecek bazıları zaten adı doğa üstü ne diyor bu ? Herseyin bir sınırı vardır, biz burda hicbirseyin ölümsüz olmadıgını gördük,yani bununda bir sınırı var. Doğa üstü diyince oo oglum aha böyle söyle olmamalı,zaten eğer incil gibi kitaplardan veya efsanelerden yararlanılmasa bunların fazla tutacagını sanmıyorum,adamlar gayet her konuda oldugu gibi bundada tutumluydu, ve bence bu yer yaratıkların cehennemi cünkü herkesin bir cenneti ve cehennemi var bobby'yi hatırlayalım hergün kaldıgı yere onlarca dean ve sam yollanıyordu,yada bir adamın cenneti vardı, yaratıklar insanlardan cok kendilerinden korkuyordu ve bir arada olmaları ve o görünen ortamda olmaları bence mantıklıydı,kendi icleri oldukları ortama yansıdı
Sindel 673 YIL ÖNCE2YANITLA
-Trouble.
daha fazla yaratıklar göze çarpmalıydı benim gördüğüm 2 ağaç 2 ot birde insanlar ... herkesin dediği gibi cennet tam bir düş kırıklığı Emoji
-Trouble. 183 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
sadelik olmalıydı tek renk
Melkor 994 YIL ÖNCE1YANITLA
sezsammy
Ben aslında hiç öyle düşünmemiştim böyle ormanlık alan yaratıklar saldırıyor falan diye daha farklı düşünmüştüm daha korkunç hatta Emoji
sezsammy 563 YIL ÖNCE1YANITLA
fallen
ben daha çok yaratık bekliyodum uçabilen yaratıklar falan.yanardağ gibi yerler Emoji Emoji Emoji
fallen 84 YIL ÖNCE1YANITLA
murat
aynı şekiilde cennet hayal ettiğm gibi olmadı benımde ben daha çok bembeyaz bulutların üstünde bi yer filan hayal ettim ancak cehennemı cok yetersız bulmustum hıc hayal ettıgım gıbı degıldı acıkcası araf ise bence arafta gökyüzü olmamalıydı yanı gece olmalıydı bıkere ve orman yerıne boslukta fılan dolanmalı ve cıkısı aramalılardı
murat 64 YIL ÖNCE1YANITLA
Crisezy
Daha etkileyeci bir yer olabilirdi. ormanlık bir yer yerine daha farklı olabilirdi...
Crisezy 234 YIL ÖNCE0YANITLA
-Khaleesi
Bence purgatory daha da fantastikvari olmalıydı. mesela ağaçların içinden canavarlar çıkabilirdi. ve de dünya da daha önce hiç görmedikleri doğaüstü bi canlı olabilirdi.
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE0YANITLA
samkalp67
bence daha karanlık ve korkunç olabilirdi ve daha ilginç yaratıklar ortaya çıkabilirdi
samkalp67 74 YIL ÖNCE0YANITLA
SüprDeliC
inanılmaz korkunç ama gerçek...

ateş falan olsaydı herkes istediği yerden geçemeseydi engeller çıksaydı...
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA
fatma.fnd
BENCE DAHA FARKLI HİÇ GÖRMEDİĞİMİZ YARATIKLAR OLABİLİRDİ . O BÖLÜM O YARATIKLAR SAYESİNDE DAHA ÇOK ZENGİNLEŞİRDİ
fatma.fnd 34 YIL ÖNCE0YANITLA
busra_spn
Kesinlikle dünyadan farklı olmalıydı açıkçası ben daha fantastik bi yer bekliyodum. İç açıcı değil de iç karartıcı bi yer olmalıydı.
busra_spn 144 YIL ÖNCE0YANITLA
dehya
evet görsel efektlerle zenginleştirilebilinirdi belki de bütçe yetersizliğindendir
dehya 24 YIL ÖNCE0YANITLA
keremup
Aynen siyah kapkaranlık ve he rtarafta yaratıklar olan bir yer zannetmiştim bende
keremup 114 YIL ÖNCE0YANITLA
CASS-SAM
Bence de daha fazla yaratık olmalıydı. Çoğunlukla vampir vardı. Ayrıca daha karanlık olmalıydı
CASS-SAM 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle