KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Pretty Little Liars

akila Seviye 5

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

6 yıl önce - 10B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
gkcegg
Favori dizilerimden.

Alison u canlandıran Sasha'nın 15 yaşında olduğunu öğrendiğimdeki şaşkınlık , Neil Patrick Harris'in gay olduğunu öğrendiğimdeki şaşkınlıkla yarışır.

Sonra insanın psikolojisini bozar bu dizi.Psikomanyak yapar.Her şeyden ipucu bulma,bir anlam çıkarma sevdası.

Bu 4 kızı görünce yahu bir bunların lise hayatlarına bak bir benimkine diyor insan.Önce kıskanıyorsun evlerini,hayatlarını ama sonra A yüzünden yaşadıkları.Yok anacım ben YGS LYS arasında sıkışmış, ev okul dershane üçlüsü arasında geçmiş, lise hayatımdan memnunum.

Allah herkese Ezra Fitz gibi öğretmenler,Wren gibi doktorlar,Caleb gibi hackerler versin.Ah bir doz da Haleb çiftinin aşkından lütfen,teşekkürler.
gkcegg 434 YIL ÖNCE4YANITLA
merve_95
Diziye bayiliyorum oylesine bakmistim bağimlisi oldum resmen. Izledikten sonra herseye supheli bakmaya basladim ne zaman msj gelse kesin -A atti msj faln diye paranoya yapiyodum . Ama super bi dizi tavsiye ederim emily ve spencer a bayiliyorum Emoji ))
merve_95 63 YIL ÖNCE2YANITLA
Nazlı1907
sen nasıl A olabilirsin ya neden ya neden Emoji
Ezranın A olduğunu öğrenince böyle oldum ya;
Nazlı1907 424 YIL ÖNCE2YANITLA
Afclue
Supernatural'a biraz haksızlık olacak gibi ama benim favori dizim Pretty Little Liars. Abi aşığım ben bu diziye, karakterlere... Zaten alison, emily, hanna, aria, spencer hepsi birbirinden güzel oyuncular onların yeri bende çok ayrı. Bilmiyorum bu dizi bende farklı hisler uyandırıyor. Yeni sezona son 34 gün! Heyecanla bekliyorum.
Afclue 33 YIL ÖNCE2YANITLA
Rihastle
Dean:Demek sen pedersin
Peder:Beklemediğin bir şey miydi?
Dean:Üzerinde silah var dostum.
Peder:Garip bir zamandayız.
Rihastle E3 YIL ÖNCE1YANITLA
-Oswald.
Arkadaşım tavsiyemle benden çok sonra başladı ama dizi benden önce bitirdi, ama ben bitiremedim Emoji Diziyi çok seviyorum, izliyorum, ama yorumları okurken spoiler aldığım için de üzgünüm şuan Emoji
-Oswald. 83 YIL ÖNCE1YANITLA
Asgard
Meltem başlattı, bıraktı ben devam edip bitirdim. Devam etme sebebi benim saygılar...
Asgard 603 YIL ÖNCE1YANITLA
Asgard
Supernatural'a sen 6-7. sezondayken başladım. Ben senden hızlıydım canım arkadaşım Emoji DW'de başta sarmamıştı izlememiştim biliyorsun. Emoji
Asgard 603 YIL ÖNCE1YANITLA
Şüşü
Ezra'yı A Team'de düşünmüştüm ama A Team'in lideri olabileceği......... Çok acayip bi bölümdü
Şüşü 64 YIL ÖNCE1YANITLA
Mollary
İnsan meraklı olup spoiler'i açmasın... sonra bütün heyecan gitmesin tamda son bölümü bekletiyodum..
Mollary 554 YIL ÖNCE1YANITLA
Asgard
Pretty Little Liars konusu görünce çok sevindim bir an. Emoji Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi diyorum ben. Arkadaşım izliyordu bir bakayım dedikten sonra bağımlısı oldum dizinin. Yakın zamanda kitapları da alıp okuyacağım kendime söz verdim. Dizinin SPN gibi uzun ömürlü olmasını çok çok diliyorum. Diziden sonra psikolojim bozuldu bi bakıma. Her olayda A'nın ki gibi olaylar olduğunu düşünmek gibi bi hastalığım çıktı. Hanna, Spencer, Aria, Emily gibi arkadaşlıklar, Ezra gibi bir öğretmen, Toby ve Caleb gibi arkadaşlarımızın olmasını diliyorum. Saygılar. Emoji
Asgard 603 YIL ÖNCE1YANITLA
beyzasvm
ilk 3 sezonu çok güzel, sanırım final yapıcaklar yakında
beyzasvm 294 YIL ÖNCE0YANITLA
babedıpi
castiel in tatlılığı Emoji
babedıpi 74 YIL ÖNCE0YANITLA
Hunter77
Dean:O kadar emin olma kaltak!
Hunter77 113 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucifer41
Babil'in Fahişesi Emoji
Lucifer41 34 YIL ÖNCE0YANITLA
glhunter
Her bölümü heyecanla izliyorum. Dizideki her oyuncu gerçekten harika. Çirkin , kötü oyuncu var diyemezsin. Ezria fanıyım. Favori kızım Aria ve Alison. Emoji
glhunter 63 YIL ÖNCE0YANITLA
-Trouble.
Çok güzel bir dizi 4.sezon sıkılmadan izleyebilirsiniz diyebilirim Emoji
-Trouble. 183 YIL ÖNCE0YANITLA
Asgard
Açıkçası kızlardan birinin -A olduğunu hiç sanmıyorum. O kadar işi yürütebileceklerini hiç sanmıyorum. Ama kafa yorunca gerçekten olabilir diyorsun. Özellikle Aria ile ilgili. O kadar çok kanıt sunuyorlar ki, inanıyorsun, gerçekten olabilir diyorsun. Bir bakıma da Aria'nın öyle bir salak olacağını, niye en iyi arkadaşlarına zarar vereceğini çözemiyorsun. Ki öyle bir şey olsa, Alison kesinlikle anlardı canım o kadar da değil. Ayrıca bir de Alison ile ilgili, ikiz teorisi var. O da bana gerçekten mantıklı gelmiyor değil. Bir video izledim daha demin, Ali'nin kaybolduğu gün, ve her flashback sahnesinde Ali'nin saçlarının kıvırcık olduğu söyleniyor. Ardından Byron ile konuşurken, Melissa ile konuşurken falan saçları düz. 2 dakika içinde saçları nasıl düzleşiyor diyorlar. Mantıksız değil aslında yani. Ama bilmiyorum, beynim durdu. Önemli bölümleri tekrar izledim ama bir sonuç çıkaramıyorum. Ne bileyim, -A herkes, ama herkes olabilir.
Asgard 603 YIL ÖNCE0YANITLA
Felix
Kaçırmadan izliyorum bende her hafta, dizi güzel ama tek problem Aria'nın giydikleri bence Emoji
Felix 54 YIL ÖNCE0YANITLA
Corolle
-A hakkında o kadar teoriler ürettik ama böyle olacağı aklımın ucuna gelmemişti Emoji
Corolle 622 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle