KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Pentagram

katildans Seviye 46

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
türkiye de bu adamlar gibisi var mı? ya da bir daha gelecek mi?
sleeper 714 YIL ÖNCE1YANITLA
Freedom
Teşekkürler, sağlamdırlar Emoji

Freedom 484 YIL ÖNCE1YANITLA
Şüşü
Şüşü 64 YIL ÖNCE1YANITLA
DocTorWho
Ogün Sanlısoy'u bu grup sayesinde tanıdım...
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
Dilsad
paylaşım çok güzel olmuş teşekkürler Emoji elinize sağlık
Dilsad 384 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
Biraz önce ne dinliyorsunuzda gördüm merak ettim bakayım dedim albüm var mı yok mu diye baktım ki 24 mayıs tan once bir de 28 martta garajistanbul da bir tane daha konserleri var.

sleeper 713 YIL ÖNCE0YANITLA
Galadriel
Çok değerli bir grup, Türkiye'de Metal müziği farklı bir noktaya getirdiler. Zaten adam gibi müzik yapan ender Türk gruplardan birisi. Ancak Murat İlkan ayrıldıktan sonra yaptıkları albümü hiç dinlemedim. Murat İlkan'ın vokalinin tadı bir başkadır, grupla bütünleşmişti kopamadım ondan. Umarım sağlığı daha iyiye gidiyordur.

Paylaşım için teşekkürler. Emoji
Galadriel 184 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
metal summer festival kapsamında 24 Mayıs ta küçükçiftlik parktalar. festivalin sevindirici yanı manowar'da bu festivalde.
sleeper 714 YIL ÖNCE0YANITLA