KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Paul Walker

MerveS Seviye 59

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 23B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
-poine
"Lived fast, died young."
-poine 294 YIL ÖNCE5YANITLA
-Khaleesi
Bunu görünce hissettiklerim... EK
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE2YANITLA
MerveS
Şaka gibi geliyor yaa bi Andy Whitfield'de böyle şoka uğradım şimdi de bu Emoji planlar yapıyorduk bi ama 7. filmi izlemek üzerine Paul u görmek üzere gerçekten şok edici bi olay Emoji

Arabayı kendisi kullanmıyormuş kullansa böyle olmaz falanlar filanlar daha çok şey söylenir ama işte Allah sevenlerine sabır versin çok zor bir durum özellikle de böyle ani ölümlerde...
MerveS 594 YIL ÖNCE1YANITLA
Nazmi
Aynen öyle Emoji film öyle ya da böyle devam eder diye tahmin ediyorum ve umuyorum ama eski tadı tabii ki olmaz Emoji .

Paul Walker'ın kazadan önceki son görüntüleri ;

Nazmi 464 YIL ÖNCE1YANITLA
Freedom
Dünya bir sanatçısını daha kaybetti, huzur içinde yatsın..
Freedom 484 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Bu sabah öğrendim ve şok oldum. Emoji
R.i.p. Paul.
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
Zeyra
F&F izlemeye bile çekinirim bu saatten sonra ben aşırı üzüldüm.
Zeyra 44 YIL ÖNCE0YANITLA
ayseegul
Hızı, arabaları bu kadar çok seven biri için trafik kazası kurbanı olmak ironi. Ölümün nerede ne zaman ne şekilde bulacağı belli olmuyor. Hızlı ve Öfkeli artık "Öfkeli". Kaza sonucu arabanın o halini görünce gerçekten içim burkuldu. İnanası gelmiyor insanın. Allah ailesine, yakınlarına sabır versin.. Hâlâ şoktayım gerçekten.
Rest in Peace Paul Walker
ayseegul 804 YIL ÖNCE0YANITLA
Nazlı1907
o arabanın halini görünce içim parçalandı resmen Emoji bu sözünü çok seviyorum onun 'Her an gitmeye hazırım. Gittiğim zaman ise ne için gittiğimi bilmeyeceğim" '' ride or die ''.. hızlı ve öfkeliyi izlerken onun arabaları sürdüğü sahnelerde ooo harika bi sürüştü yada ben asla böyle araba süremicem gibi şeyler söyler dururdum. Paul hayatımda gördüğüm en iyi oyunculardan biri. Mekanın cennet olsun...
Nazlı1907 424 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
Nazmi naptın yaa :'(
Her ölüm ani ölümdür de bu bayağı bi ani olmuş Emoji
MerveS 594 YIL ÖNCE0YANITLA
tr4744
ya şimdi ne desem ki, gerçekten oyunculuğunu çok beğeniyordum ayrı bi sempatikti o. keşke bu kadar erken olmasaydı da doya doya izleyebilseydik onu, her hızlı ve öfkeliyi izlediğimde aklıma gelicek. mekanın cennet olsun..
tr4744 234 YIL ÖNCE0YANITLA
sherlock
Yorumsuz.....
Yorumsuz kalıyor insan bazen.
Bazen öyle haberler olur duyduğunda yada okuduğunda şok olursun birşey söyleyemezsin konuşamazsın yazamazsın utkun tutulur öylece... Hiçbirşey düşünemezsin donar kalırsın açıklama yapamazsın .. İşte öyle bir an yaşadım bugün... Ve yorum yapılamayacak kadar insan kendini kaybediyor...
sherlock 994 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
Çok seviyordum brian'ı ya niye böyle oldu acaba ölmesi gerekenler varken ölüm bunu bulmamalıydı.
Kenshi 904 YIL ÖNCE0YANITLA
DeanSamW
Hayatımın aktörü diyebilirim. Herkes onu Hızlı ve Öfkeliyle tanıdı ama ben Running Scared ile tanımıştım 2006 yılında. O filmden sonra hangi filmi varsa izledim ve daha beter hayranı oldum kendisinin. Türkiye'ye gelse de bir kez olsun canlı görsem derdim hep nasip değilmiş Emoji Aşırı duygusal, sulu gözlü bir insanım maalesef. Pek sevmem bu özelliğimi. Öldüğünü arkadaşımın bana mesaj atmasıyla öğrendim ve şaka yapıyor sandım. Sonra baktım ki :'( Baktıkça, yazılanları gördükçe mahvoldum tabi. Hala inanamıyorum mesela. Kurmaca hepsi aslında ölmedi gibi haberler çıktı onlara inanmıyorum tabi ki. Allah rahmet eylesin yüreği güzel insan.. Asla unutulmayacaksın..
DeanSamW 104 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Onu anlatmaya kelimeler yetmez ki... Adamın o kadar güzel bi yüzü vardı ki görünce nasıl iyi birisi olduğunu anlayabiliyordun.. Sürekli bağışlara katkıda bulunmuş çocuklar için falan daha bugün arkadaşıyla o kimsesiz çocuklar için oyuncaklar almışlar. Böyle iyi bi adamı kaybettik kendisini de o oyunculuğunu da çok severdim.. O olmadan Hızlı ve Öfkeli ne kadar saracak ki adam renk katıyordu bildiğin. Cidden bugün öldüğü haberini görünce çok üzüldüm keşke gitmeseydi.
Jnsenfact 634 YIL ÖNCE0YANITLA
Shenko
Maalesef aramızdan erken giden birisi.Yani henüz 40 yaşında.Filmde o kadar hareketler yap,ama trafik kazasında öl..İroni'den başka bir şey değildir.
Şu sözüne bakarak kendimi avutmaya çalışıyorum.
Shenko 264 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
kimseye şaka gibi gelmesin kimse nasıl ölür demesin ölüm bu sanatçılara özel panado söylediğim gibi Allah rahmet eylesin inş filmin devamıda gelmez Paul suz o film olmamalı zaten abarmışlardı dizi çeker gibi film mi çekilir konu bu değildi pardon bu arada ölümü çok fena olmuş ona çok üzüldüm .
Melkor 994 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
15 yaşında da kızı varmış.RIP.:(
Zatarra 614 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Serinin 7. filmini izleyince tekrar üzüldüm, filmin sonunda da iyi bi veda yapmışlar.Her zaman iyi adamlar ölür zaten Huzur İçinde Yat dostum.
Jnsenfact 632 YIL ÖNCE0YANITLA
Lilim
sevdigim bir oyuncuydu duydugumda ne diyecegimi sapitip iyi drift atardi rahmetli demistim... hala ne diyecegimi bilemiyorum, genc gitti. Emoji
Lilim 404 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle