KAYIT GİRİŞ

Asmodeus

Passenger

Rosenuf Seviye 29

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ayseegul
Let Her Go bir ara favorimdi çok dinlerdim, çok anlamlı bir şarkı, hâlâ da severim. Ayrıcana adamın sesi kalbinizin derinliklerine işliyor.
ayseegul 803 YIL ÖNCE1YANITLA
Chazy
Canım benim bu güzel paylaşımın için öncelikle teşekkür ediyorum Emoji Let her go şarkısını dinlemiştim sadece, zannedersem diğer şarkılarını da dinleme vakti geldi Emoji
Chazy 683 YIL ÖNCE1YANITLA
Cleage
Geçen sene ingilizce dersinde hoca açmıştı şarkı etkinliği için, o söylüyo sen elindeki lyrics kağıdında boşlukları falan dolduruyon işte, o zaman duymuştum. "Vay be adamın sesine bak,çok güzel demiştim." sonra bi de şarkının sözlerine bakınca 'Tamam' dedim,ben bunu dinlemeliyim. Ve albümünü indirdim 1 şarkı geçti,2 şarkı geçti derken adamın sesi mıyıltıya dönüştü. Yani benden tavsiye arla arkaya çok şarkısını dinlemeyin. :d Her neysem,teşekkür ederiz konu için.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
katildans
Bu adamın şarkılarını yeni dinlemeye basladımm ve tek kelimeyle harikaa..
katildans 463 YIL ÖNCE1YANITLA
Rosenuf
Aynen öyle, bir albüm tamamen tek seferde dinlenmez zaten naaptın sen :x Sadece sakinleşmek istediğinde uzan kulaklık tak aç bi' şarkısını yat mis. Asıl ben teşekkür ederim bu arada :')
Rosenuf 293 YIL ÖNCE0YANITLA
Rosenuf
Aynen öyle, ben de sıkılmadan dinliyorum sürekli. Adamın şarkısı kötü olsa bile sesi huzur veriyor resmen ya, ruh halimi alıp götürüyor adi Emoji
Rosenuf 293 YIL ÖNCE0YANITLA