KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Paranormal Olaylar&Şeytan Vakaları

birceusta Seviye 2

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 734 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Fulya✨
Ben geçtim aynanın karşısına üç kez bloody mary diyince nolucak merak ediyorum tabii kdkgks sonra iki kez dedim arkamdaki kapı cereyandan mıdır neyden bilmem bi kapandı sjjfkskd o gün bu gündür aynalara farklı gözle bakıyorum Emoji
Fulya✨ 942 YIL ÖNCE3YANITLA
Visur
bi keresinde köyde ki evde tek başıma kalırken elektrikler kesildi. kapılar,pencereler kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Sonra dışarıda bi ışık gördüm. çok hızlı hareket ediyordu. eve yaklaşıp uzaklaşmaya başladı. ben bi masanın altına saklanıp neler olacak diye bekliyordum. daha sonra birden ev şiddetler sarsılmaya başladı. ben masanın altında iyice büzüşmüş bi şekilde ne olacaksa olsun artık diye ölümü beklerken birden önümde puro şeklinde,televizyon büyüklüğünde bi cisim belirdi. gümüşi parlak bi renkte idi. aha dedim mıçtıh. tek1 allahu akbar demeye başladım. bu sözlerim üzerine ön tarafında ki kapı açıldı ve içinden büyük büyük büyük dedem indi. nabıyon la yaprağım dedi bana. şok olmuş bi şekilde dedeme bakarken bi anda kendime geldim ve ağzına doğru bi terlik fırlattım. Dedem o yaşına rağmen matrix gibi eğildi ve bertaraf etti terliği. Ardından bana vay deyyusun torunu dedi ve gelip karnıma bir aparköt salladı. Ben dedeme dedim ki dede bana deyyusun torunu dedin bu durumda deyyys sen oluyosun dedim. O da aferin la dinoş doğru söyledin dedi. cebinden bi karafaki rakı çıkardı. içmeye ve ağlamaya başladık. öteki taraf çok sıkıcı imiş. bıkmış hurilerden. gelmiş eccük buralarda takılacağımış. vay dedim dede gel buraya. ben normalde burada değl istanbulda yaşıyom. orada akarız her türlü alemlere dedim. vay torunum benim akarız laa tabi dedi. atladık onun gemiye. içeride 35 ekran bi lcd vardı. ulan moruk dedim onca gemi yapmışın kendine takıldığın tvye bak laa dedim. sus la hıyarın torunu dedi ve bi aparküt daha salladı bana. bak dede dedim sen yine kendine sövdün. hem bak bu iki oluyo üçüncüde dede mede tanımam indiririm aşağı dedim. desühtir lo dedi bağa. ağzını topla dedim. kan beynime sıçramaştı. attım bunu aşağı. en son bolu dağının oralarda görmüşler. keçi kılığına girmiş,milleti korkutmuş nomıssız. Bide buna tanrı falan demişler. töbe deyin ulaa,dedem benim o. mumdan çıkmış. dedeeeeeğğğ dedeeğğğciğiğiiiimmm!!!1111!!!!

http://www.41havadis.com/haber/korkutan-olay-keci-ayakli-bir-tanri-goruldu_h1488.html
bende yalan yok,alın size haber linki. gemi hala bende. arada binip caddeye çıkıyom. daptısakıştış daptısakıştış takılıyom. hatunlar falan geliyo işte.
kıssadan hisse: la olum ne paranormali la,iki dakika saçmalamayın la. serbest kürsü de mis gibi konular var. bilim haberleri,iklim değişikliği,kitaplar vs. Sinema&tv&müzik bölümünde şeker gibi konular var. Gidin onları tartışın la. Azcık işe yarayan olum. kendinize ve çevrenize bi hayrınız dokunsun. Ayrıca;yukarıda yazdıklarım tamamen hayal ürünü olup hiç bir şekilde gerçeği yansıtmayıp hiç bir üyeye ve inanca saldırı amacıyla yazılmamıştır. Haydi hepinize çok sevgi!
Visur 763 YIL ÖNCE3YANITLA
zafer2557
Hadi öyle olsun bakalım Emoji
zafer2557 502 YIL ÖNCE0
Melkor
Vardı Böyle konu
Melkor 993 YIL ÖNCE1YANITLA
Sekhmet
Bana 3 ve 4 arasında geliyolar hissediyorum tutuyolar kafamı falan ceviremiyorum ama içimden hatim indiriyorum kfkd karabasan dediğiniz olsa konusamam asla kdjd neyse sonra rüyada dövüp gidiyolar, bi kere kafamda şişe kırdılar akan kanı görmüştüm.Gecen birini gördüm ama aynada. Uzun sacları vardı fakat yüzü gözükmüyodu. Bu olayları basitmiş gibi anlatmamın sebebi zerre korkmamam. O gördüğüm seye şimdi s... liseli diye bağırmıştım. Ama beni korkutan bişey var böyle heryerde komikmiş gibi anlatıyorum kötü bi durum olmaz umarım.
Sekhmet 152 YIL ÖNCE0YANITLA
Fulya✨
Bi bilene danışmalısın belki de? Bi okuyup üflesin nolur nolmaz ckdkjfkf
Fulya✨ 942 YIL ÖNCE0
Sekhmet
Bi kere eski kitaplara göz gezindirdim şu gördüğüm kanla ilgili fnfnf bi daha da araştırmadım başınıza gelirse böyle bi durum araştırmanızı tavsiye etmem
Sekhmet 152 YIL ÖNCE1