KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Özür Dilerim

Moliarty Seviye 97

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 8B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Brave
Odama çekip gizlice dövdüğüm misafir sıpaları sizden özür diliyorum ama bir daha olsa yine yaparım acımam .d :d
Brave 882 YIL ÖNCE14YANITLA
Moliarty
Kudurup duran şımarık misafir çocuğu sözümü dinlemediğin için ağzına zorla limon tuzu sokup mideni bulandırmıştım, ben de özür dilerim. Ama itiraf et dedim sana tersim pis diye Emoji
Moliarty 972 YIL ÖNCE9
Voldemort
Özür dilerim anne misafire hizmet etmemek için ders çalışma ayağına yatıyorum
Voldemort 732 YIL ÖNCE6YANITLA
elifhalli
Aşırı sevgi ve ilgi dolayısıyla bazı insanlardan özür diler atmosfer dışına çıkan ...ünuzu indirmeniz rica edilir . ben bütün özurlerlml yaptım bitek bu kaldi oh rahatladı be
elifhalli 82 YIL ÖNCE4YANITLA
Jarobyn
Çok tahammülsüz biri olduğum ve eleştirilmeye katlanamadığım için boş yere kavga ettiğim tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum.
Jarobyn 782 YIL ÖNCE3YANITLA
Moliarty
@coldplay ve @creepy aranızı bozduran bu konuyu açtığım için özür dilerim Emoji
Moliarty 972 YIL ÖNCE3YANITLA
creepy
Bizim aramız hep bozuk. Doğumumuzdan beri bozuk. Neyse daha az kavga etmeye çalışırız. Bizim yüzümüzden özür dilediğiniz için özür dilerim Emoji
creepy 52 YIL ÖNCE2
Medusa~
annemi üzdüğüm,ona bağırdığım zamanlar için ÖZÜR DİLİYORUMM :')
Medusa~ 212 YIL ÖNCE2YANITLA
coldplay
Özür dilerim Deniz, bilgisayarını ben bozdum ama annemler sana kızdı. Bide geçen sene oltanı kırmıştım çok üzülmüştüm ya benim yüzümden kırılmıştı özür dilerim. Kız arkadaşının yanında seni rezil ettiğim için özür dilerim. Saçına sen uyurken pembe boya döktüğüm için özür dilerim. Minecraft oynarken seni arkadan bıçaklandığım için özür dilerim. Anaokulunda seni o plastik eve kitlediğim için özür dilerim. Mezuniyetimizde benim elbisemler uyumlu olsun diye aldığım kravatı takman için senin kendi kravatını mahvettiğim için özür dilerim deniz. Hep tatlı ve zeki olan ben olduğum için özür dilerim. Bu kadar çok özür dilemek zorunda olduğum için çok özür dilerim, iyiki ikizimsin. Anlaşamasakta senden çok özür diliyorum.
coldplay 292 YIL ÖNCE2YANITLA
creepy
Ağlatmaya mı çalışıyorsun sen beni ya. Daha siteye yeni girmişim sırf mutlaka gir dediğin için daha kendi telefonundan bile hesaba giremedim. Niye böyle bişey yazdın sen ya. Daha nereye girmem gerektiğini bilmeden ilk önüme çıkan bu yorum oldu. Yürü git Aylin ne diyim sana. Beni ağlattığın için özür dile çabuk. Sırf senin için hesap açtım şuan da ağlıyorum sağol.
creepy 52 YIL ÖNCE2
Lost-kids
Biricik arkadaşım Telefonunda kıskandığım için sevdiğim ünlülerin fotoğraflarını sildiğim için özür dilerim Emoji ama bu fikri aklıma şeytan ruhlu arkadaşım soktu ne yapabilirim
Lost-kids 292 YIL ÖNCE2YANITLA
hunter:*
Annegg küçükken başörtünü kesip barbilerime elbise yaptığım için özür dilerim
Kuzen kızı zehra kendimin beşiktaş yöneticisi olduğumu söyleyip benim istediğim şeyleri yapmazsan seni beşiktaşlılıktan atacağımı söylediğim için özürdilerim (zehra4 yaşında) sjhssnsnsn
Tembellikten bi hafta suyunu değiştirmediğim için özür dilerim cambo (muhabbet kuşum) whskjdwkdhjsnd
hunter:* 392 YIL ÖNCE1YANITLA
Tessa_spn
sözde arkadaşım dediğim insanlar, istediğiniz gibi biri olamadığım,ergen ergen konulara takılamadığım için özür dilerim..
Anne-baba matematiği tam anlamayıp müzikle yaşadığım,ingilizce sevdiğim,kitap yazdığım,şarkı söylediğim kısaca istemediğiniz her şeyi sevip çok başarılı bir öğrenci olamadığım için özür dilerim..
Abla seni korumayı görev edinmiş olmama rağmen 3 sene önce bıraktığım için özür dilerim belki devam etseydim bunlar olmazdı..
Anneanne senin istediğin diğer ayhan,tolga,oktay,berkay torunların gibi olmadığım,kız olduğum fakat senin onları istediğini bildiğim halde felç geçirdiğin için ve seni sevdiğim için sana bakmaktan vazgeçmediğim için özür dilerim..
Öğretmenlerim,sessiz sakin uslu bi kız olamayıp diğer yaşıtlarım gibi davranamadığım ve çocuk olamadığım,sizinle dertleşip sizin yaşıtınız gibi olgunluk gösterip sizin ilginizi çektiğim için özür dilerim(sanırım benden korkmuşsunuzdur)..
Kısacası tanıdığım herkesten özür dilerim şu ana kadar hiçbiriniz beni düşünmediniz ama ben düşündüm fakat ne biliyor musunuz? büyüklük yine bende kalsın ben özürümü dilerim
Tessa_spn 882 YIL ÖNCE1YANITLA
zafer2557
Ben de bildirimi ancak pro açılınca görüyorum her zaman cevaplarım cevaplamadan bırakmam geç cevaplar için özür dilerim Emoji
zafer2557 502 YIL ÖNCE1YANITLA
creepy
Aylinciğim lensinin tekini 1 nisanda çalmaya kalkmıştım. Yere düşmüştü bende korkup onu kutusuna koymuştum. Sen lensini takmıştın ama sonra gözün çok kızarmıştı ya özür dilerim. Bak intikam böyle olur iyi bişey mi yazdığını sanıyorsun oltamı kırmışmışsın, bilgisayarımı bozmuşsun bu sefer tatlı olamayacaksın.
creepy 52 YIL ÖNCE1YANITLA
coldplay
Dengesizsin. O kadar saçmalıyorsun ki bütün forumun zeka ortalamasını düşürüyorsun neyseeee bir eve döneyim varya bittin sen
coldplay 292 YIL ÖNCE1
Brave
mesaj attiktan 35045672893 saat sonra cevap veren, kendisi yazmayan sorumlu arkadaslara icten ice sitem ettigim icin ozur diliyorum. moli dedi zor ismis valla yine de sitem ediyorum neyse.. kolay gelsin bay ve bayan sorumlular. Emoji
Brave 882 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
ooow ben bunu yeni gördüm ya Emoji
Esas dostlarıma vakit ayıramadığım için ben özür dilerim.
İnsan istemeden hayata kaptırıyor kendini ama hatanın büyüğü bende Emoji
Moliarty 972 YIL ÖNCE1
Brave
Lafım tek sana degildi tabiki ^^ fakat özre gerek yok olur böyle diyip kabulleniyorum artik ben
Brave 882 YIL ÖNCE1
Purple_
umursuyormuş gibi davranıyorum ama ben umursayamıyorum. Bu konuda samimi davranamadığım herkesten özür dilerim. Dertleriniz umursanmayı hak ediyor. Ama ben yapamıyorum bunu malesef.
Purple_ 902 YIL ÖNCE1YANITLA
omega3
Ben prensipen insanlardan özür dilemem. XD
Bu kadar EGOist olduğum için tüm insanlardan özür diliyorum Emoji
omega3 382 YIL ÖNCE0YANITLA
Moira#
Sefacım iki kolunu da ısırdıgım bacağını cimciklediğim ve celalcim arabada 7 kişi giderken omzundan ısırıp ağzını kapadığım için özür dilerim. Tabiki tekrar yaparım çünkü çok eğlenceli.
Moira# 462 YIL ÖNCE0YANITLA
fergus666
fergus666 512 YIL ÖNCE0YANITLA
Ha Neul
Canım kardeşim Sena kuzenimin yürüteciyle ayağının üstünden geçtiğim tabletten ilerleyip bir sürü altın kart topladığın oyununu sildiğim için ve saçını birazcık kestiğim için özür dilerim. Ama yine olsa yine yaparım çünkü benden daha çok ilerledin oyunda ve üzüldüm yani.
Ha Neul 452 YIL ÖNCE0YANITLA
Risus
değer verip adam yerine koyduğum için özür dilerim.
Risus 882 YIL ÖNCE0YANITLA
SüprDeliC
Özür Dilerim... Emoji Emoji Emoji
SüprDeliC 742 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle