KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Oyuncularımızın favori bölümleri, karakterleri ve sahneleri

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 8B okunma
Dizimizin ana karakterleri kadar yan karakterlerinin de dizinin 200.bölüme ulaşmasında oldukça katkısı var. 200.bölüm kutlamalarında kendilerine dizideki favori bölümlerini, karakterlerini ve sahnelerini sorduk.

İşte cevaplar;

Genevieve Padalecki (Ruby)


Favori bölümün? “Aslında kısa süre önce, içinde bulunduğum 4.sezonu izledim, Yellow Fever(4x6) bölümünü izledikten sonra ‘İnanmıyorum, ne güzel bir bölümmüş’ derken buldum kendimi. Bölüm ve oyunculuklar gerçekten harikaydı. Tek kelimeyle bayıldım. Favori bölümlerim arasına hemen girdi. Bir diğer favori bölümüm ise Changing Channels(5x8), o da epey eğlenceli bir bölümdü. Korkunç bölümlerden ziyade bu tür komik bölümleri daha çok seviyorum.”

Favori karakterin? “Chuck’a bayılıyorum, benim favori karakterim o. Daha bir sürü iyi karakter var ama Chuck ile Charlie en sevdiklerim arasında.”

Favori sahnen? “Favori sahnem, Ruby’nin 4.sezon finalinde yaptığı büyük konuşmasıydı. Sonunda bunca şeyi neden yaptığını ve amacını söyleme fırsatı bulmuştu. Sonra da Ruby’nin ölüm sahnesi… Bu sahnelerin çekimlerinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım, oldukça keyifliydi benim açımdan çekimleri. Ruby’nin gerçek yüzünün açığa çıkması kesinlikle benim favori sahnem. Bunu öğrenince ben de çok şaşırmıştım çünkü karakterimin başına neler geleceğinden benim de haberim yoktu, her şeyi çok güzel bir şekilde planlamışlar ama.”

Ruby geri dönecek mi? “Asla dönmeyecek demiyorum ama bu konuyu yapımcı Jeremy Carver’a sormanız gerekiyor. Ben Supernatural ekibiyle tekrar çalışmaktan oldukça mutluluk duyarım açıkçası.”

Sebastian Roché (Balthazar)


Favori bölümün? “The French Mistake(6x15) bölümüne bayılıyorum. Televizyonda gördüğüm en zekice şeydi gerçekten. Böyle bir dizinin kendileriyle dalga geçmesi gerçekten harikaydı. Baştan sona muhteşem bir bölümdü ve televizyonda şu ana kadar izlemiş olduğum en güzel dizi bölümüydü. Onun gibi güzel başka bir şey izlemedim hayatımda.”

Favori karakterin? “Rob Benedict’in canlandırdığı Chuck karakterini çok seviyorum. Aynı şekilde Mark Sheppard’ın canlandırdığı Crowley karakterini, ki kendisi şimdi düzenli oyuncu oldu, bu çok güzel. Osric Chau’nun canlandırdığı Kevin karakteri de harikaydı. Ve kendi karakterimi seviyorum tabii ki! [güler] Gerçekten o kadar iyi karakter var ki dizide. Supernatural’ın en sevdiğim yönü de bir çok oyuncuyu bünyesinde barındırmış olması. Bu sayede bir çok panele katılma şansımız oluyor, sanki sürekli seyahat eden bir tiyatro grubu gibiyiz. Herkesin oldukça deneyimli olması da cabası.”

Favori sahnen? “Titanik’i batmaktan kurtardığım sahne oldukça eğlenceliydi, aslında bölümün tamamı öyleydi. Sam ve Dean’in ‘Neden Titanik’i batmaktan kurtardın?’ dedikleri ve benim ‘Filmini izlediniz mi? O şarkıdan nefret etmiştim! Beni delirtiyordu!’ dediğim sahne özellikle oldukça komikti. O zaman Céline Dion büyük ihtimalle bu kadar ünlü olmayacaktı, muhtemelen bir yerde garsonluk yapıyor olacaktı. Yazarlar o kadar iyiler ki, dizideki herkes oldukça yaratıcı. Dizinin bu denli uzun soluklu olmasının sırrı da bu.”

Kim Rhodes (Jody Mills)


Favori bölümün? “Meleklerin düştüğü 8.sezon finalini çok sevmiştim. Benim için epey şaşırtıcıydı. Sanırım French Mistake(6x15) bölümünü de sevmeyen yoktur. Kamera arkasından da bölümün çekimlerinin ne kadar eğlenceli geçtiği belli oluyor zaten. Aynı şekilde 200.bölüm de epey keyifli bir bölümdü.”

Favori karakterin? “Castiel ve Crowley’i herkes seviyor zaten değil mi? O yüzden onları söylemem gerek yok. Garth’ı özledim mesela, şahsen Jim Beaver’ı da çok sevdiğimden Bobby diyeceğim. Bence Bobby diziye ve kardeşlere oldukça fazla şey kattı. Onu da çok özledim, öldüğü bölümün senaryosunu okuyunca çok üzülmüştüm.”

Jody dönecek mi? “Evet, kendisi bu sezon dönecek.”

Richard Speight Jr. (Gabriel)


Favori bölümün? “Bu konuda biraz eski kafalı davranacağım. Açıkçası şu kıyamet zamanlarını çok seviyordum. Tam bir Mark Pellegrino/Lucifer hayranıyım. Tüm 5.sezon bölümlerini sayabilirim sana ama özellikle Swan Song(5x22) benim en sevdiğim bölüm. The French Mistake(6x15) de aşırı komik ve harika bir bölümdü, Sebastian’ın oyunculuğu da muhteşemdi. Supernatural bu tarz komik bölümleri diğer dizilerden daha güzel yapıyor. Herkesin izlerken ağzı açık kalıyor, French Mistake bölümünde olduğu gibi. Ama bence en iyi bölüm Swan Song. Arabanın devreye girmesi falan gerçekten harikaydı.”

Favori karakterin? “Tam bir Abaddon hayranıyım. Aslında Mark Sheppard’ın canlandırdığı Crowley karakteri diyecektim ama Mark şu an düzenli oyuncu yani ona oy vermeme gerek yok. Aynı şekilde Pellegro’nun canlandırdığı Lucifer karakterine bayılıyorum. Rob Benedict’in canlandırdığı Chuck karakterine de. Pellegrino, Lucifer karakterini olağanüstü canlandırdı gerçekten, bunu sırf onunla çalıştığım için söylemiyorum. Eğer bir tane seçmem gerekiyorsa kesinlikle Lucifer’ı seçerdim. İkinci olarak da Chuck tarafından bağlanmış Abaddon'u seçerdim.”

Favori sahnen? “Benim en sevdiğim sahne kesinlikle Hileci’nin Gabriel olduğunu öğrendiğimiz andı. Bu gelişen olaylar birkaç bölümlük bir karakter olarak anlaştığın bir dizi için oldukça büyük bir şeydi açıkçası. Şu an dizinin yapımcısı olan Jeremy Carver yazmıştı o bölümü ve bu dizinin ana konusuna pek dahil olmayan bir karakter bakımından inanılmaz bir gelişmeydi. Kimse tarafından yadırganmadı bu durum ve izleyenleri oldukça şaşırttı, aynı şekilde oynayan oyuncuyu da!”

Tahmoh Penikett (Gadreel)


Favori bölümün? “Egoist olsaydım kendi olduğum bölümlerin hepsi derdim. 9.sezonun ilk bölümü mesela, Jared ve Jensen ile harika sahnelerimiz var. Diziye ilk katıldığımda, 10 yıldır birlikte çalışan oyuncuların arasına gireceğim için biraz endişelenmiştim açıkçası. Benim için de onlarla çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi, Jared ile Jensen hala inanılmaz iyi anlaşıyorlar ve işlerini severek yapıyorlar. Jensen ile olan her sahnede bir şeyler öğrendim diyebilirim, dizide olduğum için çok mutluyum.”

Favori karakterin? “Curtis Armstrong Metatron’u canlandırırken ortaya harika bir iş çıkardı açıkçası. Onunla da çalışma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Curtis inanılmaz yetenekli bir oyuncu.”

Favori sahnen? “Birkaç tane favori sahnem var. Dean’in Gadreel’ı kaçırdığı ve işkence ettiği sahne mesela. Gadreel ölmek için yalvaracak kadar dayak yemişti ve ölmek de istiyordu kurtulmak için. Dean’in bir meleği bu noktaya getirmesi asıl hikayenin bir parçasıydı aslında. Bir de, Castiel’i hapishaneden kurtarmak için kendimi feda ettiğim son sahnemi seviyorum. Harika bir sahneydi ve bölümün tamamı çok güzeldi.”

Gadreel dönecek mi? “Elbette! Bu Supernatural! Her şey olabilir sonuçta. Ben de bir meleğim, geri dönebilirim. Kendimi patlattım ama her şey olabilir bu dizide. Belki de bu sezon dönerim, hiç belli olmaz.”

Misha Collins (Castiel)


Favori bölümün? “Benim en sevdiğim bölüm The French Mistake. Çünkü, gelmiş geçmiş en iyi bölüm. İnanılmaz güzel, cesur ve komik bir bölümdü.”

Mark Pellegrino (Lucifer)


Favoi bölümün? “The French Mistake en sevdiğim bölümlerden biri. Sanırım bu bölümü sevmeyen yoktur. Supernatural’ın bu tarz bölümler yapmasını çok seviyorum, çekerken de oldukça eğleniyorlar. Bir diğer favorim ise Lucifer’ın Pagan tanrılarının canına okuduğu bölüm olan Hammer of the Gods(5x19).”

Favori karakterin? “Bu çok zor bir soru, çünkü tüm karakterler çok güçlü. Bir seçim yapmaktan nefret ediyorum. Benim favorim kardeşler ve aralarındaki güçlü bağ.”

Favori sahnen? “Şu kıyametin işlendiği sezonda gerçekten çok eğlendim ama benim asıl favorim Sam’in kafasındaki ve sürekli işkence eden halim. Çekimler gerçekten çok keyifliydi.”

Lucifer dönecek mi? “Lucifer hala buralarda! Lucifer’ı asla öldüremezsin. Şu an Adam ile kafeste sadece. Bence bir şeyler olacak. Crowley’in biriyle konuşmaya ihtiyacı var diye düşünüyorum. Umuyorum ki, bir gün kafesi açıp Lucifer’ı serbest bırakacaklar, o zaman işler karışacak işte. Bu epey güzel olur bence.”

DJ Qualls (Garth)


Favori bölümün? “Benim favori bölümün kendi olduğum bölümler. Party On, Garth(7x18) açık ara en sevdiğim bölümüm. Sadece sarhoşken görülebilen bir yaratığın peşindeydik ve kamera önünde sarhoş taklidi yapmak oldukça eğlenceliydi. Ama biraz zorlanmıştım. Çekimler esnasında biraz da yardımcı olması için içmiştim aslında, biliyorum pek yasal bir durum değildi ama ne yapayım içmem gerekiyordu.”

Favori karakterin? “Jody’i canlandıran Kim Rhodes’u çok seviyorum, o yüzden onu dizide görmeye bayılıyorum. Ghostfacers’ı da çok seviyorum. Bu diziye oyuncu seçen kişi tam bir dahi bence.”

Favori sahnen? “Benim karakterim bulunduğu her bölümün sonunda Dean’e sarılmasıyla bilinir. Bulunduğum son bölüm olan Sharp Teeth’de ilk sarılan Dean olmuştu. Bunun olacağını biliyor olsam bile ağlamaya başladım. Cidden beni duygulandırmıştı. Harika bir andı gerçekten ve çektiğimiz sahneden gurur duyuyorum.”

Garth geri dönecek mi? “Bence beni öldürmemeleri geri döneceğim anlamına geliyor. Son bölümümde veda ettim gibi ama bir veda öyle olmaz, ben sanki ‘Belki de hiçbir yere gitmem!’ der gibiydim. Henüz tuzlanıp yakılmadığıma göre bence dönme şansım var.”

Felicia Day (Charlie)


Favori bölümün? “Şahsen Changing Chanels(5x8) gibi ilginç bölümlere bayılıyorum. Charlie’nin olduğu ve bilmiş bilmiş davrandığı ve şakalar yaptığı bölümler çok hoşuma gidiyor, aslında tam olarak beni yansıtıyor Charlie. Korkunç ve duygusal bölümler de güzel ama ben şahsen ilginç bölümleri daha çok seviyorum.”

Favori karakterin? “Yıllarca beraber çalıştığım arkadaşım Tahmoh’u(Gadreel) gördüm dizide ve çok sevindim. Cass ile olan hikayeleri de gayet güzeldi. Bence Gadreel’ı geri getirmeliler.”

Favori sahnen? “Larp yaptığım bölüm açık ara en sevdiğim sahnem, kostümler falan çok güzeldi. Bölümün tamamı çok eğlenceliydi aslında, çok keyif aldım.”

Charlie döneck mi? “Evet, bu sezon dönecek.”

Alaia Huffman (Abaddon)


Favori karakterin? “Şerif Mills oldukça sevilen bir karakter. Aynı şekilde, Charlie ve Kevin da. Dizideki herkes harika. Ben epey geç katıldım diziye, 8.sezonda girmiştim, ona rağmen çok iyi karşılandım ve hala karakterim seviliyor.”

Favori sahnen? “Karakterimin ölümden döndüğü sahne çok güzeldi, Abaddon çok şımarıktı ve konuşmasından ya da hareketlerinden 1950’lerin izi belli oluyordu, böyle bir karakteri canlandırmaktan oldukça keyif aldım. Geçen yılın başlarında çekmiş olduğumuz Mother's Little Helper(9x17) bölümü karakterimin geçmişine bir gezintiydi. Ayrıca bölümü Misha Collins yönetmişti ve bölümde yer almak gerçekten inanılmaz güzeldi.”

Metnin orijinal haline buradan ulaşabilirsiniz.
YORUMLAR
Lucitiel
Balthazar,Titanik’i batmaktan kurtardığım sahne oldukça etkileyiciydi demiş. Kesinlikle katılıyorum, şahane bir sahneydi.

Luciferımın Hammer of Gods (çok zevkli adam yahu) benim de en sevdiğim bölümler arasında. Lucifer burada!!!! Onu asla öldüremessinizzz!!! bencede Emoji İşler çok karışacak çok...Lucifer'ın zekasına ihtiyacınız var.

Charlie, kızıl prenses çok özledik senide Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE3YANITLA
sedattt
Tek Dileğim Lucifer'i kafesinden çıkarmaları Emoji
sedattt 293 YIL ÖNCE2YANITLA
hunterzzz
Charlie mi dönüyo :o
hunterzzz 23 YIL ÖNCE1YANITLA
DeanSamW
Çeviri için teşekkürler. Charlie'nin geri döneceğini okumuştum. Ama farklı döneceğini de okudum merakla bekliyorum. Chuck birçok kişinin favori karakteriymiş ne güzeeeeeeel Emoji Çoğuna sormuşlar "dönecek mi?" diye ama Gabriel'e sorulmamış. Bu da onun dönmeyeceğini mi gösteriyor?
Olaylar karışacak gibi sanki. 200. bölümde Adam'a gönderme yapıldı onun döneceğini anlamıştık. Adam bu sezon dönecekse Lucifer da dönecek demektir binevi. Aynı yerdeler şuan ikisi de kafeste.

Balthazar da süper bir karakterdi. Onun da dönmesini çok isterim.
DeanSamW 103 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
lucifer karakteri mark pellegrino bir an önce diziye dönmeli o zaman reytingler alır başını gider arkadaş Emoji
Severus 533 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
ayrıca ekleyeyim luciferin paganları öldürmesi cok güzel ve keyifli bir bölümdü o neydi be insan yiyen tanrılar mı olur oh işte iyi yaptı lucifer Emoji
Severus 533 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Buradan bakabilirsin. :d
Rihastle E3 YIL ÖNCE1YANITLA
jnsnumrn
bencede french mistake bölümü efsaneydi Emoji Emoji
jnsnumrn 223 YIL ÖNCE1YANITLA
zalex
çeviri için teşekkürler öncelikle

ve sebastian'ın yanıtlarını çok sevdim. gezici tiyatro grubu benzetmesi müthiş

garth, garth oyyyy kıyamam. ağlamış o sarılma sahnesinde. garth, Charlie, kevın, crowley, boby, baba ve dede winchester......... j2'nin winchester kardeşlerin yeri ayrı, benim için dizinin anlamı onlar. ama yan karekterlerin hepsi o kadar iyiki......
zalex 363 YIL ÖNCE1YANITLA
Jnsenfact
Ben Richard'ın dediklerine takıldım ya "İkinci olarak da Chuck tarafından bağlanmış Abaddon'u seçerdim.” Abaddon'u Dean öldürmedi mi hem Chuck nasıl onu bağlıyor güçleri falan mı var varsa o da biz de bilmiyoruz??
Jnsenfact 633 YIL ÖNCE1YANITLA
nurKR
Supernatural bütün karakterlerin dönme ihtimali olduğu bir dizi ve bütün karakterler çok uzun süre dizide kalmasalarda bence bi şekilde ekibe ve diziye bağlılar ayrıca anladığım bi şey var oda dizinin sonunu meleklerin getireceği
nurKR 103 YIL ÖNCE0YANITLA
sedattt
Yönetmenler işi bilmiyor işte. Luciferin kafesini bi açın o zaman görün reytingi siz
sedattt 293 YIL ÖNCE0YANITLA
imraaann
çok güzel olmuş ellerinize sağlık
imraaann 243 YIL ÖNCE0YANITLA
Ghoul
Deanin kızları görmesi ve onları tavlaması benim favorimdir
Ghoul 123 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Yahu mark sheppard niye yok Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
jj'girl
French mistake hangi sezon ve bolum?
jj'girl 33 YIL ÖNCE0YANITLA
dodo9802
Benimde favori bölümüm Swan Song ^-^
dodo9802 192 YIL ÖNCE0YANITLA
nevalkan
French mistake en muthisi ya
nevalkan 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Tugce_Adn
Bence de French Mistake bölümü çok eğlenceliydi. Ayrıca Charlie'nin bu sezon olacak olmasına çok sevindim. Emoji
Tugce_Adn 53 YIL ÖNCE0YANITLA
Hunt_girl
Genevieve harbiden sevdiğim yerleri açıklamış Emoji bi tek 6x15 eksik Emoji bunu paylaşmanız gerçekten harika olmuş...
Hunt_girl 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle