KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Osric Chau, Kevin'ın 9.sezondaki durumu hakkında konuştu.

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 1B okunma
Osric Chau’nun ismini TV dünyasında pek duymamış olabilirsiniz, ama bu “Supernatural” dünyasında önemli bir oyuncu olmadığı anlamına gelmiyor. Osric Chau CW kanalının gözde dizisinde herkes tarafınca sevilen elçi Kevin Tran rolüyle tanınıyor. Kendisini ilk olarak 7.sezonun sonlarında görmüştük, 8.sezon boyunca da sıkça gördük. 9.sezonda da Kevin karakteriyle dizide yer alacak. Yeni sezonda Kevin’a neler olacağı hakkında kendisiyle konuşma şansı buldum.

Soru: Çok fazla derine inmeden, bu sezon Kevin’dan neler bekleyelim?

Osric: Bence en büyük olay, zamanını artık tekne yerine Harflerin Adamları sığınağında geçirecek. Kevin’dan artık insanlarla etkileşim halinde olmasını bekleyebiliriz. Geçen sezonu göz önüne alırsak, bu onun tam da ihtiyacı olan şey. Umarım Kevin kardeşlerle daha fazla vakit geçirir, çünkü artık saklanmak zorunda değil, demek istediğim artık çölde de değil. Bu sezon Kevin insanlarla daha fazla vakit geçirecek, aynı şekilde kardeşlerle ve Crowley’le de daha fazla vakit geçirecek. Bunların dışında ben de Kevin’ı nelerin beklediğini bilmiyorum çünkü daha o kadar çok bölüm çekmedik, şu an ikinci bölümümdeyim.

Soru: Kevin için hep biraz endişeliydim, çünkü birden kendini bu doğaüstü dünyada buldu ve çok da iyi bir şekilde adapte oldu, ama geçtiğimiz sezon tabletleri çözdükten sonra istediği gibi bu işi bırakamadı. Kevin iyi mi, onun için endişelenmeli miyiz?

Osric: Olay da bu, Kevin sadece yorgun değil. Bu işi olabildiğince çabuk bitirmek istiyordu. Kevin’a dair sevdiğim şeylerden biri de bana tanıdığım birçok insanı hatırlatması. Birçok öğrenci okula gider, birçok insan işe gider, ama Kevin sadece bir şeyler yapması gerektiğini bilen sıradan biri. Evet, bunu kendi güvenliği ve herkesin güvenliği için yapıyor, bu kadar insanı hayal kırıklığına uğratması için de hiçbir kabul edilebilir mazereti yok… Bunların dışında, Kevin iyi. İnanılmaz derecede yorgun ve muhtemelen yetersiz beslenmiş.

Soru: Kevin için önemli olan bir diğer şey ise annesiydi. En son annesinin öldüğü söylendi, ama ölümünü görmedik. Gerçekten Bayan Tran öldü mü?

Osric: Keşke bilsem. Bu dizinin olayı da bu ama değil mi? Doğaüstü. Onun ölümünü görmüş olsaydık bile -yani cesedini-, bence bir şekilde geri gelirdi. Çünkü, melekler cennetten kovuldu, cehennemin de artık bir kralı yok. Yani bu ölümcül iki kapı da dünyamıza tamamen açık durumda. Bu durumda Kevin’ın annesinin geri dönmesi kuvvetle muhtemel (güler).

Soru: Jared ve Jensen ile çalışmak nasıl peki? Set göründüğü kadar eğlenceli mi gerçekten?

Osric: Evet (güler), Jared tam bir komik serseri, yani ikisi de öyleler ama Jared’ın komik tarafı daha ağır basıyor. Jensen daha çok yapılacak işe odaklanıyor. İkisiyle de çalışmak gerçekten çok eğlenceli. Jared benimle çok ilgileniyor, kendini benden on yıl falan büyük hissediyor sanırım ama benden sadece dört yaş büyük. Yani beraber büyüyoruz sette. Birçok yönden birbirimize benziyoruz. Jensen’a gelirsek, bana kimin gibi çalışmak isterdin diye sorulsaydı Jensen gibi derdim. Jared eğlenmek için tam aranan kişi, Jensen ise çalışmak istediğim türde bir insan. Dizinin bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyorum, böyle bir rolü oynamak beni çok mutlu ediyor. Bence dizinin uzun soluklu olmasının nedeni de Jensen ve Jared ile çalışmanın çok kolay olması.

Supernatural’a ek olarak, Chau’nun yapım aşamasında olan birkaç projesi daha var. Kendisi birçok bağımsız projede çalışıyor. Ama sadece iş olarak görmüyor bunları, öğrenmenin iyi bir yolu olarak görüyor. Seneye oda arkadaşıyla da bir film çekmek istiyor. Yerinizde olsaydım, sadece Osric Chau’yu Supernatural’da takip etmezdim, diğer projelerini de takip ederdim, hem kamera önünde hem de kamera arkasında.

Kaynak
YORUMLAR
DeansGmz
osric hem çok iyi bir oyuncu hemde komik biri gibi görünüyor ayrıca ben jensenı daha komik bekliyordum nerden çıktı şimdi ciddiliği Emoji
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
Zafi
Jared Padalecki'ye atar gider yapmış galiba, bana çocuk gibi davranma diye Emoji
Zafi 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
4 yaş mı ? O.o?
Kevin ve Crowley sahnelerini çok merak ediyorum Emoji en heyecanla beklediğim sahnelerden)
Teşekkürler paylaşım için Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
ayseegul
4 yaş mı hiç göstermiyorsun Osric Emoji Emoji Bu arada paylaşım için teşekkürler Emoji
ayseegul 804 YIL ÖNCE0YANITLA
-Khaleesi
Cidden 27 yaşında mı Osric. Hiç göstermiyor kii.
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
Harika ötesi bir çeviri, çok teşekkürler öncelikle

ama jensen ve jaredden bahsettiği kısma tek kelime ile bayıldım, gerçi zaten belli herşey ama olanları setten birinin ağzından duymak çok daha güzel

umarım çok uzun süre izlemeye devam ederiz kev'imizi ( ve tabi osric'i)
zalex 364 YIL ÖNCE0YANITLA
mpinary
Bende Jensenı çok daha komik bekliyordum sanırım bu dean karakterinden kaynaklanıyor galiba.ama jaredin jensendan daha komik olmasına sasırdım acıkcası Emoji
mpinary 114 YIL ÖNCE0YANITLA
Mishafect
tam da Osric'in dediği gibi Jensen gerçek dünya da ciddi bir insan.Dean karakterinin tam tersi.Jared ise Sam karakterini tam tersi aşırı komik Emoji
Mishafect 294 YIL ÖNCE0YANITLA