KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Osric Chau 9.sezon hakkında konuştu

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 1B okunma
Supernatural’ın 9.sezon setinin ilk haftasının hemen ardından, yetenekli genç aktör Osric Chau’nun sabırsızlıkla beklediği birçok şey var. Elçi Kevin Tran olarak hayranlar tarafından sevilen Vancouver doğumlu aktör, ayrıca ‘Fun Size(Parti Zamanı)’ isimli komedi ve Russell Crowe ve Lucy Liu ile birlikte rol aldığı ‘The Man with the Iron Fists(Demir Yumruklu Adam)’ filmleriyle de tanınıyor. En son projeleri hakkında gizliliği korumaya yeminli Chau, sette olup bitenler hakkında konuştu. Chau’ya göre hayranlar bu sezon Kevin Tran’ı çok görecek.

1. Lütfen bize Supernatural’ın 9.sezonunda döneceğini söyle. Okurlarımız için bazı sırlar verebilir misin?

9.sezonda olduğumu doğrulayabilirim. İlk bölümü bitirdik. Aslında bunun ilk bölüm olduğunu düşünmüyorum, ama ilk çektiğimiz bölüm buydu. Her neyse. Bakalım neler söyleyebilirim… Bu karışık. Söylemek için çok erken olduğunu düşünüyorum, ama bu sezon Kevin’ı çok göreceğinize dair bir his var içimde. Dün bitirdiğim son bölüm bugüne kadarki favorim olabilir. Sanırım tüm söyleyebileceğim bu.

2. Supernatural’ın seni meşgul ettiğine hiç şüphe yok. Ufukta başka projelerin var mı?

Maalesef çalıştığım bütün projeler gizli, bu yüzden onlar hakkında konuşmama izin yok. Bir komedi ve bir drama var. Umarım yakında daha fazlasını paylaşabilirim. Ama Supernatural benim favori setim. Ekip harika. Seçme şansım olsa kesinlikle Supernatural’ı seçerim. İlk gün orada olmak, uzun zamandan sonra tekrar herkesi görmek harika. Bütün hafta herkese tekrar merhaba demek gibi. Gerçekten bu bölümü dört gözle bekliyorum.

3. Supernatural toplantılarına katıldın. Umduğun gibi miydi?

Sanırım umduğum gibiydi. Çok şaşırmamak için araştırma yapmıştım. Bu kadar kabul göreceğimi ummamıştım. İnsanlar harika ve onlarla vakit geçirmek çok zevkli. Harika bir ilk deneyimdi ve çok çılgın değildi. Karaoke gecesi çok eğlenceliydi. Çok hızlıydı, sanki olmamış gibi hissettim. Sonra, Birmingham toplantısı yepyeni bir boyuttu. New Jersey’den üç ya da dört kat daha büyüktü ve ben hazır değildim. Alan hıncahınç doluydu. Şarkılar söylüyorlar ve tezahüratlar ediyorlardı. Bunu hak edecek ne yaptım diye düşündüm. Kurallar dahilinde elimden geldiğince aralarına katılmaya çalıştım. Zor, çünkü içgüdülerime aykırı. Vancouver toplantısında resmi olarak orada olmayacağım, ama eğer şehirde olursam davetsiz olarak katılacağım.

Yükselen genç oyuncu Osric Chau, dövüş sanatları, Parkour* ,’Efsaneler Ligi’, ne olursa denemeye hevesli. Biri yeni bir şeyler denemesini istese hemen dener. CW’nin Supernatural’ında Kevin Tran olarak bilinen ve sevilen bu Vancouver’lı aktörün oyunculukla dolu bir programı var. Dizinin Men of Letter’s çekimlerinin yanı sıra bir drama ve bir komedinin çekimleriyle de meşguldü.

4. Batcave(Men of Letter’s seti)’ de olmak nasıl bir his?

Sahnelerimiz var ve tabi ki oradaki ilk günümde incelemek zorundaydım. İçerisi gerçek bir mekan gibi. Her şey çok güzel dekore edilmiş. Güzel bir his ve gerçekten içeride bazı sahneler çekmeyi umuyorum. Çok harika. Gerçekten harika kitaplar ve ortaya çıkardıkları aksesuarlar gibi ayrıntılar çok şaşırtıcı.

5. Hayranlarını şaşırtacak hobilerin ya da gizli yeteneklerin var mı?

Bir bakalım… Birçok hobim var. Geçen yıl hokey oynadım. Gitar çalarım. Birçok oyun oynarım ve bir oyunu gerçekten ustalaşana kadar oynarım. Şu an oynadığım oyun ‘League of Legends(Efsaneler Ligi)’. Oyunun en iyi tarafı bitmesi. Hiçbir şey devam etmiyor. Dövüş sanatları ustasıyım ve hâlâ oldukça aktifim. Küçük kardeşim antrenör. Bir spor salonu açtı, orada çok vakit geçiriyorum. Parkour ortaya çıkmadan önce, dövüş sanatlarıyla ilgilendiğim için, oradan oraya hoplayıp zıplayan biriydim. Bruce Lee’nin dövüşürken uyguladığı Çin gösteri sanatı olan Wushu’da ustalaştım. Olabildiğince yapmaya çalıştım. Eğer biri yeni ve hakkında hiçbir şey bilmediğim bir şey yapmamı isterse, hiç denememişsem bile evet derim. Böylece yeni bir şey deneyebilirim. Neyi sevebileceğinizi bilemezsiniz.

Çeviri için MJ2_ adlı üyemize çok teşekkürler.
YORUMLAR
zalex
bu gerçekten harika, teşekkürler emeği geçen herkese...

osric supernaturalde olmayı sonuna kadar hakettiğini bir kez daha ispatladı. elimde olsa supernaturali seçerim diyerek. ki bunu söylemiş olmasına hiç ama hiç şaşırmadım

umarım bu sezon onu yeterince görürüz
zalex 364 YIL ÖNCE2YANITLA
Phantom
Osric hakkaten çok bizden oldu ya Emoji Çeviri için çok teşekkürlerr Emoji
Phantom 394 YIL ÖNCE2YANITLA