KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Oscar Alamayan Başyapıtlar

gkcegg Seviye 43

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 527 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
Bu şekilde bakıldığı zaman yanlış gibi gözüküyor ama adı geçen filmlerin çoğunun rakiplerine bakınca hiçte öyle olmadığını görürüz
Pulp Fiction - Forrest Gump
Taxi Driver - Rocky
Seven (Yedi) en iyi film dalında aday olamadı - Braveheart
Apocalypse Now (Kıyamet) - Kramer vs. Kramer
Goodfellas (Sıkı Dostlar) - Dances with Wolves
aklıma gelenler bunlar nasıl alabilsinler ki?

bazıları aday bile olamadı ama bana en çok koyan dark knight ın aday bile gösterilmeyişi onun yanında dark knight ile yan yana koyulduğu zaman mal gibi kalan slumdog millionaire (güzel film sadece dark knight ile kıyasladım.) filminin ödülü alması.

bu sene de güzel filmler var adaylıkta. benim kazanmasını isteğim film "her"
sleeper 714 YIL ÖNCE2YANITLA
Themis
Hiç birini izlemedim ben bunların Emoji En kısa zamanda izlicem bakalım dediğiniz kadar varmıymış. Emoji
Themis 264 YIL ÖNCE1YANITLA
Zatarra
Oscar ödüllerine hiçbir şekilde güvenmiyorum.Brad Pitt gibi usta bir oyuncuya oscar vermeyen bir akademiden ne beklenir ki?
Zatarra 613 YIL ÖNCE1YANITLA
ErdiDSC
The Dark Knight'ın almamasından sonra zaten bir daha Oscar ödülü mödülü takip etmiyorum. Bazılarını izleyebildim çoğu eski film olduğu için ve gerçekten kaliteliler, aslında sayabileceğim bir kaç tane daha var, en iyi film olmasada The Dark Knight Rises En İyi Kurgu, En İyi Film Müziği ve En İyi Uyarlama Senaryo'dan en az ikisini kazanabilirdi. Çoğu zaman siyasi emellerin alet olduğu bir ödül töreninden ne beklesek boş ama neyse, teşekkürler Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
Rozerin
The Dark Knight'ı izledim sadece, diğerlerni bilmiyorum.
Rozerin 484 YIL ÖNCE0YANITLA