KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Orta Dünya hakkında

Melkor Seviye 99

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 85B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Liberty
Liberty 622 YIL ÖNCE7YANITLA
HiphopLfe
HiphopLfe 292 YIL ÖNCE6YANITLA
Melkor
Gel artık hocam gel Melkor çağırıyor
Elrond kılıcını almış eline off of

Melkor 993 YIL ÖNCE4YANITLA
Melkor
Resimde aşırıya kaçıp fazla büyük çizip alanı daralttım ama olsun
Melkor 994 YIL ÖNCE4YANITLA
Melkor
Adam haklı.
Melkor 993 YIL ÖNCE4YANITLA
Melkor
hadi yine iyisiniz Emoji
http://middle-earth.thehobbit.com/map
Melkor 994 YIL ÖNCE4YANITLA
dean22_
Üç yüzük göğün altında yaşayan elf krallarına
Dokuz yüzük ölümlü insanlara
Bir yüzük Mordor diyarında kara tahtında oturan Karanlıklar efendisine
Hepsini hükmedecek bir yüzük hepsini o buluacak hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak
Gölgeler içinde Mordor Diyarında...
dean22_ 33 YIL ÖNCE4YANITLA
TheKing
TheKing 894 YIL ÖNCE4YANITLA
Melkor
duygulandım Emoji
Melkor 992 YIL ÖNCE4YANITLA
Melkor
Orome beyfendi.
Melkor 992 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Tek Yüzük, Bizzat Sauron tarafından Hüküm Dağında dövülmüştür. Sauron, onu döverken ruhunun ve gücünün bir kısmını ona aktarmış ve onu en güçlü Âli Yüzük haline getirmiştir. Diğer 19 Âli Yüzük'ü (3 tane elflere, 7 tane cücelere ve 9 tane insanlara verilen) kontrol edebilme gücüne sahiptir.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Freedom
Çok teşekkürler büyük bir aydınlanma yaşadım Emoji
Freedom 484 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
İrfan üstte paylaştığın resimlere bayıldım hatta birini seçip kapak fotosu yapacağım. Nereden buluyorsun bu kadar güzel resimleri tebrik ediyorum.

Bu da Benden olsun Emoji Hayran olduğum adam.Kısa bir bilgi vermek istiyorum hakkında ;Faramir, Tolkien'in kurgusal Orta Dünya evreninde kahraman.

Üçüncü Çağ'ın 2983 yılında Minas Tirith'te doğan Faramir, Gondor'un son hükümdar vekilharcı Echtelion oğlu Denethor'un küçük oğludur. Annesi, Dol Amroth prensi Adrahil'in kızı Finduilas'tı.

Unvanı : Ithilien Prensi ▬ Emyn Arnen Kralı ▬ Ak Kule'nin Prensi ▬ Kralın Vekilharcı ▬ Gondor'un Kaptanı ▬Ak Kule'nin Kaptanı
Lucitiel 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
Melkor 994 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Smaug Kimdir ? :
Morgoth'un yarattığı ejderhaların Orta Dünya'daki son temsilcisi, Altın Glaurung'un son varisidir. 3. çağda kuzeyden Erebor'a (Yalnız Dağ) gelerek oradaki büyük cüce krallığına ve yakınındaki Vadi'de bulunan insan şehrine saldırarak Erebor'a yerleşmiştir. Her ejderha gibi hazineye büyük bir tutkusu vardır. Erebor'daki cücelerin çoğunu öldürüp geri kalanını da oradan sürdükten sonra dağdaki hazineyi toplayıp üzerinde yatmaktadır. 3. çağın 2958. yılında Erebor tahtının varisi ve Smaug'dan kaçabilenlerin lideri olan Meşekalkan Thorin ve kafilesi tarafından büyücü Gandalf'ın da yardımıyla Shire'lı hobbit Bilbo Baggins'e büyük cüce hazinesini Smaug'dan çalma görevi verilmiştir. Bilbo ve 13 cüce uzun bir yolculuk ve birçok maceranın sonunda Yalnız Dağ(Erebor)'a ulaşır. Dağa ulaşmak için Yalnız Dağ'ın eteklerinde bulunan Uzun Göl üzerindeki insan yerleşkesi Gölkent'te bulunan insanlardan yardım alırlar. Dağın içine gizlice girdikten sonra Bilbo, Smaug ile konuşur ve ...Devamı spoiler olur her ne kadar Orta Dünya Aşıkları Smaug'u çok iyi tanısalarda...3.filmi hasretler içinde bekliyoruz...
Lucitiel 693 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
Keşke...
Melkor 992 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
süper sahneydi Emoji
Melkor 994 YIL ÖNCE3YANITLA
Liberty
Liberty 622 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Entlerin Efendisi, ortak dildeki ismi Ağaçsakalı (Treebeard) olan Fangorn idi. Çok iri ve yaşlıydı. Çünkü Dünyaya gelmiş olan en uzun boylu ve sağlam ırkın üyesiydi. Ağaçsakalı'nın kocaman kaba kabuklu gövdesi, bir meşe veya kayın ağacınınkini hatırlatıyordu; dala benzeyen düzgün kolları ve dallar gibi düğümlü yedi parmaklı elleri vardı. Ağaçsakalı'nın kendine özgü neredeyse boyunsuz başı yüksek ve gövdesi kadar kalındı. Kahve renkli gözleri iri ve bilge bakışlıydı ve yeşil bir ışıkla parlıyorlardı. Vahşi gri sakalı dallar ve yosunlardan yapılmış bir hasır gibiydi. Ağaçlar gibi liflerden yapılmıştı fakat yaşayan köklere benzeyen ayaklarının üzerindeki bükülmez bacakları ile, uzun bacaklı bir bataklık kuşu gibi sallanıp uzanarak çok hızlı yürüyebilirdi.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Yüzük Kardeşliği zamanları...
Lucitiel 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Daha fazla yükle