KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Önerin, yapalım

spnturkey Ekip

BOBBY YARDIM HATTI

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bu konuya yeni yorumlara kapatıldı.
sherlock
Selam büyük başkan . . . Kullanıcı profillerinde olumlu-olumsuz puan verme link eklenebilir mesela. . . Olumlu puanlar kullanıcıya etkinlik puanı olarak geri dönüş yapılabilir. Olumsuz puanda ise etkinlik puanında düşülme ve sadece yoneticilerin görebileceği şekilde neden olumsuz puan veriyorsunuz linki eklenebilir bu şekilde üyeler olumsuz puanin sebebini açıklamış olurken, kullanıcı hakkında birden çok aynı şikayet olduğunda gerekli yasaklama işlemleri yapılabilir mesela. . .
Bu öneride sherlocktan, başka siteler de benzer uygulamalarda görmüştüm güzel bir kural gibi geldi bana nedense XD.
Saygılar. . . Sherlock önerisi . . . Emoji :):))
sherlock 993 YIL ÖNCE7
ayseegul
Başganım malum dizi şu an yayınlanmıyor, yayınlanan zamanlar zarfında panoda spoilerler dönüyor. Kullanacak üyelerin diziyle alakalı yorumlarını panoda görmeden spoiler olduğunu belli eden bir yazı olsa, üyelerde yazarken buna dikkat ederek yazsa demem o ki panoya bir spoiler butonu eklense fena olmaz mı?
ayseegul 803 YIL ÖNCE4
CupCake
-Sitenin bir köşesine filan küçük, şirin bir kullanma kılavuzu gibi bir şey konulabilir.
-Sanırım Dizimag'de böyle bir uygulama vardı. Tema seçenekleri. Arada bir farklılık güzel olmaz mıydı?
-Herhangi bir üye herhangi bir forumda konu açarken konuyu gönderince, sorumlu biri bir kontrol etse? Mesela geçen gün bir filmi tanıtacaktım. Birisi tanıtmışmı diye baktım önce, tanıtmıştı. Tanıtma konusuna baktığımda 4-5 satır vikiden kopyalayıp, bir de fotoğraf koymuş olduğunu gördüm. Daha geniş, daha özgün tanıtılacak bir filmdi. Şimdi egoist bir cümle gibi olacak ama en azından ben öyle yapardım. Bir düşünülmeli bence. Aynı şekilde serbest kürsüdeki konularda biri bişey yazıyor. başlığından konunun içeriğine kadar imla yok. Gibi gibi.
-Pano konusunda, dün dediğim gibi sadece sorumlular yorum yaparsa, dediğin gibi Hakan abi monoton olur. Peki sadece sorumluların başlattığı tagler doğrultusunda her üye özgürce yorumunu yapsaydı? (Sonuçta bir sorumlunun #YeniSezonaKaçGünKaldı? veya #DirenHunter gibi bir tag başlatacağını sanmıyorum.) Panonın amacını bilmem ama, her üyeyi ilgilendiren veya her üyenin zevkle okuyacağı yorumlar olmalı. Mesela hikaye yazan arkadaşların hikayesinin yeni bölümünü yazdığını duyurması gayet mantıklı.
-*Bu yıldızlı önerim; birkaç arkadaşla sohbet ederken de bu durumdan şikayetçi olduklarını gördüm. Duvar yazılarını ve özel mesajları tek tek silmek yerine, hepsini seç gibi bir buton olsa daha kolay olurdu.
Teşekkürler şimdiden.
CupCake 803 YIL ÖNCE4
Artea
Şimdi biz sitede ki etkinliklere katılıyoruz ya, kazandığımız bu etkinlik puanları ne olacak? Ne için kullanılacak? Bir ödül falan mı var?
Artea 603 YIL ÖNCE3
Visur
Eksi sozlukte ki badi/troll sistemini oneriyorum tekrardan.
Visur 763 YIL ÖNCE3
Visur
her kullanicinin profilinde badi ve troll seklinde iki buton bulunuyor. Diger kullanicilar mesajlarini gormek istemedigi kullanicinin profilinde ki troll butonuna tikladiginda artik o kullanicinin mesajlarini gormuyor. Sistem troll olarak isaretlenen kullanicinin mesajlarini,secimi yapan uyeye gostermiyor. Badi ise facebookt ki arkadas yada twitter'da ki takip sistemi gibi bisi.
Visur 763 YIL ÖNCE3
Arrow4896
haxball turnuvası tekrarlansın
Arrow4896 63 YIL ÖNCE2
Downey
Benimki somut bisey degil ama, Haxball gibi turnuvalar guzel oluyo sitede. Yani ona katilmadim ama benim gibi beceriden yoksun birinin bile yapabilecegi biseyler olsa seve seve katilirim yani Emoji Yaratici yoneticilerimizden bekliyoruz biseyler hadi bakalim
Downey 503 YIL ÖNCE2