KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Öneri

Downey Seviye 50

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Forumda böyle bir köşe açılması bence gereksiz, olursa konu şeklinde olur ki bu da oluşacak rağbete bağlı. Böyle bir konunun sürekli aktif kalması gerek. Benim fikrim budur, önemli olan tüm yönetimin ne düşündüğü. Öneri için teşekkürler Emoji
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE1YANITLA
Aras
zevkli ve ilginç olabilir bence.
Aras 73 YIL ÖNCE1YANITLA
Flame
Ben daha öncesinden ilginç sorular adı altında 5-6 soru sormuştum cevaplandıktan sonra çöpü boylamıştı bir hatırlatmak istedim Emoji .
Ama çok keyifli oluyordu özellikle arkadaşların verdiği ilginç cevaplar. Olursa çok eğlenceli olur bu da benim fikrim.
Flame 593 YIL ÖNCE1YANITLA
Downey
Cop olma konusunda benim de tereddutlerim var tabi Emoji Ama benim dedigim konu gibi degil hani anasayfada bi kose gibi dusun Spn bolum sayaci gibi, onun cop olma olasiligi yok Emoji Tabi isterse baska arkadaslar da sonucta kafama gore is yapamam ben Emoji Tesekkurler
Downey 503 YIL ÖNCE0YANITLA
Flame
Bence de güzel fikir tabi yönetim ne der bilemem Emoji .
Flame 593 YIL ÖNCE0YANITLA