KAYIT GİRİŞ

Asmodeus

Önemli Meseleler

jemija Seviye 9

BOBBY YARDIM HATTI

2 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Yusuf
Tavrını koy gerekirse evden ayrıl taviz verme.
Yusuf 992 YIL ÖNCE2YANITLA
Daeva
mor çatı ?!!
Daeva 742 YIL ÖNCE1
Yusuf
aynen biraz uzaklaşmak iyi gelir, tatil olur
Yusuf 992 YIL ÖNCE1
Daeva
mor çatı varda yeşil çatı neden yok ? toplumun kanayan bir yarasına parmak bastım.
Daeva 742 YIL ÖNCE1
Yusuf
Haklısın ayrımcılık var biraz.
Yusuf 992 YIL ÖNCE1
Leamy
Fikirlerinden taviz verme. Ailen yanındaysa bu hayatta hiç kimseyi takma.
Önemli olan ailen ve sensin. Biz hep buralardayız sıkıldıkça özelden de yazabilirsin ^^ Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE2YANITLA
jemija
Cok tesekkur ederim Emoji
jemija 92 YIL ÖNCE1
Cleage
Konunun yerini falan atlayarak yazmak istiyorum. Öncelikle internet alemindeki kimseye güvenin sonsuz olmasın. Sonralıkla,konu çok yüzeysel işlenmiş burdan denilenler sana pek fayda sağlayamabilir. Sen saygını koru,ailenin dilini en iyi sen anlarsın onların dilinde sorununu çözmeye çalış. Üç günlük dünya aile,akraba kavgası için çok kısa. Öbüşün barışın.
Cleage 562 YIL ÖNCE2YANITLA
Nlfr
takma bence hiç onlara istediğini söyleyip rahatladıysan sıkıntı yok Emoji
Nlfr 242 YIL ÖNCE1YANITLA
iamangel1
Aile arasında olur böyle şeyler. Ha kendi fikrini sonuna kadar savun ama saygı çerçevesinde tabii. Eğer sende haksızsan bir olanları gözden geçir. Böyle durumlarda neye öfkelendiğini falan bir yere yazarsan kafanı toparlayabilirsin. Ancak tabii senin ailen onlar, bunu annen/baban/kardeşin varsa kardeşin işe paylaşıp onlardan da fikir alabilirsin Emoji
iamangel1 212 YIL ÖNCE1YANITLA
Jarobyn
Ben umursama derim. Tecrübeyle söylüyorum. İnsanlar ne düşünecek diye yaşarsan olmaz bu iş. Emin ol şu an senden rahatsız olduklarını düşünüyor olsan bile, onların düşüncesi bu sonuçta. Sen kimseye kendini ve yaptıklarını beğendirmek zorunda değilsin. Bırak istedikleri kadar rahatsız olsunlar. Sıkma canını. Herkes yine kendi derdiyle uğraşmaya başlayacak er ya da geç. Bir bakarsın unutmuş olurlar olayı. Ailen yanındaysa sıkıntı yapacak bir durum da yok bence. Gerisini boşver sen.
Jarobyn 782 YIL ÖNCE1YANITLA
Brave
Konuyu keşke daha mantıklı yerlere açsaydın. .d Sen çizgini bozma, saygı çerçevesinde yaşamana devam et, sinir oluyorlarsa düzelir elbet.
Brave 882 YIL ÖNCE1YANITLA
jemija
Nereye acacagimi tam kestiremedim sjsjsj Aynen ya napim takilim boyle
jemija 92 YIL ÖNCE0
Brave
Konu oluşturmana bile gerek yoktu. Dök İçini kısmını herkes okur zaten oradan daha yardımcı olunabilirdi. He aynen devam sıkıntı etme. Ben de çok yaşarım aile büyükleriyle kavga bi kaç hafta atarlanırlar sonra unutur giderler.
Brave 882 YIL ÖNCE1
coldplay
Biz ailecek ne kavgalar atlattık bir bilsen. Kardeşim ve ben çok kavga ederiz ama bizim kavgalara baya fena olur. Bir defasında alışveriş merkezinden dönüyorduk, tabiki tartıştık. Kardeşim metrodaki saçma sapan bir durakta indi benimle görüşmemek için bende eve girmemek için en yakın kafeye gittim. Ailem 3 saat bizi aramış ve eve döndüğümüzde kimsenin yüzüne bakamıyorduk. Ama 1 hafta sonra oturduk ve konuştuk ve en sonunda eskisi gibi mutlu olduk. Yani sen hiç merak etme aile herşeydir gerçekten bağlı olduğun bir aile seni asla esirgemez. Çok yakında sorunlar düzelir hiç merak etme.
coldplay 292 YIL ÖNCE0YANITLA
hunter:*
Bence kendin ol ikiyüzlü ve korkak olmaktansa rahatsiz olurlarsa olsunlar bu aralar kendini biraz rahatlamaya ihtiyacın var herhalde sevmesende klasik müzik rahatlatabilir
hunter:* 392 YIL ÖNCE0YANITLA
Daeva
anne babam muhtemelen haklıdır. ilk bi kendi fikrini süzgeçle istişare yap güvendiklerinle. anne babana dini konular hariç itaat etmek zorundasın. tabii ki fikrini savun ama asla saygısızlaşma. konuyu kapatmaya çalış.
Daeva 742 YIL ÖNCE0YANITLA
jemija
Sagol ama konu annemle babam olsa saygim sonsuz ama annemin kuzeni bana o sekilde bagiramaz daha benim annem bana bagirmamisken.
jemija 92 YIL ÖNCE2
Daeva
tabii olan o. annemin kuzeni bana bağırsa beline veririm odunu açıkcası.
Daeva 742 YIL ÖNCE1