KAYIT GİRİŞ

Kaia Nieves

Omar Souleyman

Visur Seviye 76

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 364 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
CupCake
FARKLILIK MI İSTİYORSUNUZ?
HER KINA GECESİNDE AYNI OYUN HAVALARININ ÇALINMASINDAN BIKTINIZ MI?
ÇARE OMAR SOULEYMAN!
CupCake 803 YIL ÖNCE1YANITLA
Rosenuf
Öh-öhöm hortlatıyorum. Ben beğenmişim tee bunu bana attığın vakit de yorum atmayı unutmuşum ya, çok söri. Öncelikle bu kadar büyük, tanınmış, ödüllerle donatılmış bir adam olduğunu bilmiyordum. Ordan burdan gördüğüm kadarıyla, tipine rastladıkça accık dalga geçsem de bir şarkısını dinlemek istiyordum yani. Bu tarz şarkılar pek sevmiyorum aslında. Bu adamın şarkılarıyla senin sayende tanış oldum tişikkirlir şimdiden bolca! İlk attığında bi garipsedim ama dinleye dinleye bayağı sevmeye başladım cidden, arkadaşlarıma falan bile dinlettim o kadar yani Emoji Bazı kliplerine gülsem de adamın şarkıları cidden eğlendiriyor, bilmiyorum nasıl karşılıyor başkaları ama benim bayağı hoşuma gitti >.< Niysi, teşekkürler tekrardan konu için bolcana, çok uğraşmışsın değmiş cidden, çok yaşa Omar Dayı!!
Rosenuf 293 YIL ÖNCE1YANITLA