KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Öfke Kontrolü

mnemrl Seviye 69

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 9B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Auwlano
Ayaktaysanız oturun, oturuyorsanız uzanın. Hz.Muhammed (s.a.v.)
Auwlano 862 YIL ÖNCE13YANITLA
Melkor
Ben kontrol etmem. Koskoca adam kendisi bilir napacağını.
Melkor 992 YIL ÖNCE9YANITLA
GenesisTR
Öfkelenecek ne var ya biraz anlayışlı olun arkadaş Emoji Hulk gibi olun sıkın dişinizi ama baktınız kaşınıyolar verin yeşili gitsin Emoji
GenesisTR 82 YIL ÖNCE9YANITLA
Brave
Ortamdan ayrıl temiz hava alabileceğin bir yere çık kesin çözüm Emoji mantıklı düşünebildiğinde öfke kontrolünü sağlamış olursun Emoji
Brave 882 YIL ÖNCE5YANITLA
Yusuf
Minecim buraya bırakıyorum, en yakın nalburdan alabilirsin çok kontrollü kullanırsan işine yarar.


Yusuf 992 YIL ÖNCE5YANITLA
Leamy
Ben, çabuk öfkelenip çabuk sakinleşenlerdenim.
Genelde öfkelenmemeye çalışıyorum bu yüzden. Öfkeli olduğum o 10 dakika, karşımdakini incitirim. Sonra pişman olurum tabi ama iş işten geçer.
Bence de bunun çözümü, senin stres attığın hobilerinin olması. Öfke zaten bilinçaltında biriken stresin açığa vurduğu bir patlamadan ibaret. Stressiz yaşarsan öfkeni kontrol edebilirsin.
Leamy 702 YIL ÖNCE4YANITLA
Leamy
Bakın 1 sene önce ne güzel yazmışım... işte insanın stressiz yaşaması o kadar zorlaştı ki herkes öfkeli. Herkes tahammülsüz.
Hayat ne olursa olsun yaşamaya değer dediğim günleri özlüyorum...
:(
Leamy 701 YIL ÖNCE1
Ryonta
Bendede aynen böyle oluyo.Okuldayken falan ağrı dağın eteğindeyi söyleyip rahatlıyorum.Başka şarkılarda oluyo ama genelde oyun havası veya uzun hava ama şuan konumuz bu değil.Öfke kontrolünü elimizde tutmak için iyi bir yöntem şarkı söylemek tavsiye ederim Emoji :)
Ryonta 602 YIL ÖNCE3YANITLA
HolyDemon
ilk yorum benden:D yusuf bey ıska oldu Emoji
sinirlenince ,canım sıkkınsa dizi , film seyrederim bana yavaş yavaş unutturur .
HolyDemon 902 YIL ÖNCE3YANITLA
mnemrl
Üzgün oldugumda dizi izlemek bana da iyi geliyor.En azından kendi hayatimizi bırakıp başkalarının hayatini düşünmeye başlıyoruz Emoji
mnemrl 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Yusuf
Biraz derken mesela napıyosun onu söylesene Emoji ben kontrol ederim istemek yeterli, sakin olunca rahatım zaten Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE3YANITLA
csinemaky
Ben sinirlendiğimde kendi kendime konuşursam sakinleşebiliyorum. Bildiğiniz kendimle gıybet yapıyorum djkdkdkd bir de sesli bir şekilde beni sinirlendiren kişiye söverim (salak, mal, aptal vs) Emoji :):):) tavsiye ediyorum iyi geliyor gençler.
csinemaky 1 YIL ÖNCE3YANITLA
Ledger
Küfür (sövmek) öfkenin, çaresizliğidir.
Ledger 801 YIL ÖNCE2
csinemaky
Kifir ifkinin çirisizliğidir. Bİ GİDER MİSİN ŞURDAN KNK:)
csinemaky 1 YIL ÖNCE1
Lucitiel
Öfke kontrol edilemez bir Victor Creed'e dönüşüyorsa onu Luke Cage gibi bozulmayan bir derinin altında saklayacaksın. Wanda gibi olasılık hesapları yapıp Quicksilver gibi büyük bir hızla onu hafifletecek ve içindeki Hulk'tan kurtulacaksın.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
mübeccel
Çok kolay öfkelenirim, deli gibi söylenmeye başlarım ve zor sakinleşirim kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş diyorum Emoji
mübeccel 162 YIL ÖNCE2YANITLA
DE-hunter
Bende çok kolay sinirlenirim ve hemen bagirmaya başlarim şayet karşıdakine bir şey yapamazsam oturup sinirden aglarım. Benim sana tavsiyem sinirlendiginde sakin kalmaliyim kavga icin uygun zamanda mekan da degil sonra cikaririm acisini de kendini intikama yonelt sinirin gecince de intikamin kotu bir sey oldugunu fark edip olayi unutuyorsun. Gerci boyle dedigime bakma olayi unutamayip intikam aldigim cok oldu.
DE-hunter 422 YIL ÖNCE2YANITLA
HiphopLfe
Ben öfkemi değil öfkem beni kontrol ediyo, ama rap dinlemek öfkemi dizginliyo bi nebze Emoji
HiphopLfe 292 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucowley
İnsanları kırmaktan iyidir öfkelendiğimde insan kırınca daha pişman oluyorum Emoji
Lucowley 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Gülnur
Hiçte bir şey yapmam. Sadece gülerim. Çokta güzel gülerim hatta kahkaha atarım. Umurumda olmaz yani neredeyse hiç sinirlenmem. Neredeyse değil hiç sinirlenmem. Az bir kızgın olurum genelde ve kızgın olduğumda eğer bir kişiyi kırdıysam sonradan da umurumda olmaz. Belki bencillik olabilir ama oda umurumda değil. Şahsen ben gülmenin daha çok rahatlattığını düşünüyorum.
Gülnur 592 YIL ÖNCE1YANITLA
nnurselin
Bende ağlayarak kontrol ediyorum . Her sinirlendiğimde mutlaka ağlarım
nnurselin 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Asgard
Beceremediğim en büyük şeylerden biri olsa gerek. Çok kolay ve sert sinirlenirim. Sinirlenince neşeli halimden bir gram eser kalmaz ve kendimi de çevremdekileri de umursamam. Ne yaptığımı ne dediğimi bilmem. Üstüme gelinirse ve saçma teselli olayı olursa yanımdakinin kalbini büyük kırarım. Kendimi odama atıp yatağın içine girmek ve biraz kafamı boşaltıp durmak sakinleştirebilir ama yalnız olmam şart. Ya da müzik açarım biraz hard Eminem ya da hard olmayan bi rock. Bu kısaltılmış hali tabi yoksa bayağı beterim ve bu bende dahil kimsenin hoşuna gitmiyor.
Asgard 602 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Bu kadar abartı niye?
Ben gayet güzel kontrol ederim öfkemi hiç kimse de anlamaz. Öfke ile yaşamayı öğrenmek gerekir, hayat zaten öfke,hırs ve kavga dolu; bu işten karlı çıkmanın tek yolu bu. Kendini eğitmek
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle