KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Norm Ender

Dr.Owl Seviye 55

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 736 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sinemgfb
Sanıyorum ki son dönemlerde takip ettiğim tek rapçi..
İçinde patlar'ın sözleriyle sardım kendisine..
Daha evvelsinde arkadaş ortamındaykene 'eksik etek' ile sıkçana gündeme gelmişti.
Böyle işte severim kısaca.. Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1YANITLA
Hopewell
Biz de çoğu insan evladı gibi Eksik Etekle tanıdık şahsi alilerini. Ortaokulda falandık herhalde. Eksik Etekten sonraki dönemlerde Transparan şarkıları baya şeydi, neydi, bir şeydi işte. Emoji -popüler değil- Daha teenagerdılar o vakitler. Daha sonra yine lise son zamanı Çıktık Yine Yollara ve İçinde Patlar'ı dinlemiştim. Çıktık Yine Yollara parçası zaten ulusal bir diss niteliğinde. Esaslı parçadır. İçinde Patlar'da da ise beat ve sözler harikaydı. Bir parça içinde kaç kişiye ağız payı verilebilir ki diye düşündürmüştür. Bkz Sezen Abla ile Ceza'ya , esefle kınayın derken Sago'ya. Aslen gevur İzmirimin çocuğudur. Koç burcuymuş yuağğ dedirendir. -Üstteki üyede yorum yapıyor gibi hissettim- Paylaşım için teşekkürler.
Hopewell 574 YIL ÖNCE1YANITLA
Justice.
Rap dersi ve içinde patlar şarkılarıyla tanıdım.Şarkı sözleri acaip kaliteli ve anlamlı sevdigim 3-5 rapciden birisi adam efsane!

"Para için havlama susturun şu iti"
-Norm ender
Justice. 942 YIL ÖNCE0YANITLA