KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Nickelback

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
Sarkilari güzel ama eski günlerini ozletiyor tipki evanescence gibi solup gitti. Umarim toparlar ve eski sasali günlerine doner.
Ayrıca savin me sarkisi bana gore efsanedir
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
jivel
How You Remind Me favorim etdxrfcgvhbjklş EK
jivel 874 YIL ÖNCE0YANITLA
Nazmi
Bunlar da iyidir EmojiNazmi 464 YIL ÖNCE0YANITLA
sinemgfb
Photograph şarkılarının bende yeri ayrıdır..
Ayrıca 'güzelin kaderi çirkine' deyimine en son kanıt olarak girmiş, vokalleri ve avril lavigne evliliği oldukça şaşırtmıştır..
sinemgfb 754 YIL ÖNCE0YANITLA
Welorian
Bu şarkıları favorimdir.
Welorian 452 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Candır can.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE0YANITLA
Antares
Sometimes diyorum *-*
Antares 731 YIL ÖNCE0YANITLA
katildans
Kanada çıkışlı gruplar çok iyi ve çok iyi müzik yapıyorlar.Gel gelelim konuya Nickelback tanışman yakın bir zamanda arkadaş tavsiyesiyle dinlemiştim.Bendeki kanada hayranlıgı belki de bu grubu dinleme istegini daha da arttırdı diyebilirim.
katildans 463 YIL ÖNCE0YANITLA
Flame
Sanırım bir çoğumuzda olduğu gibi How You Remind Me ile yılllaaaaar öncesinden tanımıştım. Baya sağlamlardır özellikle Chad Kroeger'ın sesi müthiş. Avril ile evliliği de beni bir hayli şaşırtmıştı. Favori şarkım ise "Far Away".
Flame 593 YIL ÖNCE0YANITLA