KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Neden türkiye de başarılı bir sosyal ağ çıkmıyor ?

LİKEMGMT Seviye 72

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 954 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
nedense bizim insanımızın yaptığı şeyler hemen kötülenir ve beğenilmez. İyi ya da kötü olması farketmiyor. İlgi çeken bir sey yapmıyoruz. yapılanlarda bire bir kopya oluyor. Yapıldığı zamanda sadece bize hitap ediyor. Zaten amacı dışında kullanıldığı kesin. Bugun bakıldığı zaman bütün sosyal ağlar ego manyaklarının elinde. Türk insanına ait populer bir sosyal ağ oldugunu düşünmek bile istemiyorum o zaman.
sleeper 712 YIL ÖNCE6YANITLA
Yusuf
TTNET en büyük dolandırıcı genede..
Yusuf 992 YIL ÖNCE3YANITLA
Auwlano
Konuya yazmama konusunda net bir tutumum olsa da bir şeyler demezsem içimde kalacak. Çünkü biz açılmış sosyal ağlara illa ki aklımızdaki fikirleri yerleştirip, bizle aynı düşünenle birlik olacak ve zıt düşünene muhalif olacağız. Bu vazgeçilmezimiz. Bununla bir kısmı ezip diğerinin yükselişini izliyoruz. Bunun adı ise 'sosyal ağ' olmuyor.
Auwlano 862 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
Ülkemizde internet adına bir şeyler yapmaya çalışan çok fazla kişi var ama şöyle bir olay mevcut "Face varken kimse girmez ama dursun köşede"
ben bu sözü sosyal paylaşım sitesi açan arkadaşımın babası Erdinç amcadan duydum.
Melkor 992 YIL ÖNCE2YANITLA
jj.rk
Şimdi en baştan eğitim sisteminden girecek olursak, ureticiligin gelişmesine yönelik bir eğitimimiz yok. Hayal gücünü kullanıp yeni şeyler ortaya koymaya dair eğitim almıyoruz. Öyle bir sistem var ki zeki cocuklar bile koreliyor. Biraz şansı, imkanı varsa ancak başarılı olabiliyor bir yerlerde. Ta temelde sorunlar var yani. Bu da her alana yansıyor doğal olarak.
jj.rk 382 YIL ÖNCE2YANITLA
Moliarty
Dök icineye bak,cevap orada seni bekliyor.
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
Leamy
"Kanka kız msn si var mı?" dan buralara geldiğimize binlerce kez şükür diyorum
Leamy 702 YIL ÖNCE2YANITLA
Moliarty
Hiçbir ipucu, tez vermemissin: şimdi ne diyebiliriz ki bu konuda.
Hem ayni konuyu iki kez acmissin.
http://supernatural.com.tr/guzel-konu-acma-sanati-konusu.html?pid=9851652#pid9851652
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
PsycoGirl
Farklı şeylerden bahsetmişler ama
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Biliyorum, ben zaten konunun eksik olduğunu söyledim. Acılan başlıklarda olması gereken vasıfların paylaşıldığı bu linki bilinçli verdim.
Konuyu desteklemek amaçlı değil.
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
hasan17
Supernaturalturkey var daha ne olsun
hasan17 242 YIL ÖNCE1YANITLA