KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Naomi bir sonraki bölümde ne yapacak?

spnturkey Ekip

TARTIŞMALAR & TEORİLER

5 yıl önce - 834 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Tahmasp
Naomi cass etkisi altına alıcak veya melekleri etkileyecek bir durum olduğunu düşüyorum cunku cass koltukra oturken bir sorunumuz var diyordu böyle düşünüyorum...veya daha ayrıntılı bişey..!!!
Tahmasp 205 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Cass'a zorla ajanlık yaptırıyor. Cass'dan duyduğu önemli bişey vardır herhalde Emoji
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
Phantom
Önemli olan neden ajanlık yaptırıyorlar?Winchesterlarla ilgili ne planları var?
Phantom 395 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Naomi istese kendisi de bilgi toplayamaz mı? Sonuçta melekler görünmez olabiliyor. Neden özellikle Cas'e ihtiyacı var ben onu anlamadım. Bunu nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum. Bu bölümle ilgili olarak düşüncem Naomi Cas'ten çok büyük bir şey isteyecek ve Cas yapmak istemeyecek, sonra onu kontrol altına alacak, istediğini yaptıracak.
Gizem 945 YIL ÖNCE0YANITLA
Miňo
Ben de neden Cass diye düşünmüyor değilim. Ama hiç hoşlanmadım dizinin bu olayından. 8. sezona dair sevmediğim tek şey bu. Melekler neden değişik davranıyorlar? Kötüler mi iyiler mi çok mesaj ediyorum. Emoji
Miňo 255 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
Çok önemli bişey olcak ama bakalım ne Emoji
Suprime 725 YIL ÖNCE0YANITLA