KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

MyFanbase - Osric Chau (Aralık 2012)

Gülsen Seviye 51

HABERLER & RÖPORTAJLAR

5 yıl önce - 1B okunma
Hazır Osric Chau ile bir radyo yayını gerçekleştirecekken, onun hakkında bir şeyler öğrenmek için sizlere bir röportajını çevirdim.

Gizem'cim link için teşekkürler. Emoji1.) Oyunculuğa nasıl başladın?

Annem beni küçükken birçok aktiviteye yazdırırdı. Bir gün drama öğretmenine denk geldi ve ben de dersi almaya başladım. Bir gün öğretmenim 8 yaşında bir çocuk için rol aradıklarını duymuş ve sınıfta o yaşta pek kimse yoktu, böylece anneme, beni oynatıp oynatmayacağını sordu. İkinci tercih olacak kadar iyi oynamıştım ve öğretmenim beni acentası ile tanıştırdı ve bugün de hala o acenta ile çalışıyorum.

2.) Kevin rolü için işe alınma kısmı nasıl gitti? Karakterin sekizinci sezonda döneceğini biliyor muydun?

Rolü almam son dakka işi oldu. Vancouver’a sadece bir haftalığına gitmiştim ve LosAngeles’a başka bir seçmeye katılacaktım, uçuşum rezerve edilmişti bile, şansımı kaçırıyordum. Acentam ile konuştuktan sonra, uçuşumu değiştirdim, sonunda iki seçmelere de katıldım ve iki rolü de aldım. Çılgın bir haftaydı. 7. Sezonu bitirene kadar, geri geleceğimi bilmiyordum ve döndüğüm için çok minnettarım.

3.) Dövüş sanatları eğitimi almışsın. Supernatural’da dövüş hareketlerinden yapmak isteyeceğin şeyler var mı?

Bir aksiyon sahnesi çekmek isterim. Fiziksel oyunculuk en sevdiğim kısımdır. Engelleri olan başka bir kovalama sahnesi güzel olurdu. Ya da belki de Dean ile beden değiştirdiğim bir bölümü yapabiliriz. Savaş deneyimi olmayan küçük bir bedenle, Dean’in ne kadar hızlı ve etkili olabileceğini düşünün!


4.) 5. Sezonda bazı karakterlerin cennetinin nasıl olduğunu görmüştük. Sen kendi cennetinin nasıl olmasını isterdin?

Hayatta en önem verdiğim şey, çalışkan insanların hayallerini başarmasına yardım etmek. Aşırı dindar biri değilimdir, ama cennetten bahsediyorsak, bunu biraz genelleştirmek isterim. Cennetimin, cehennemde olacağını söylerdim, oradaki insanları cennete götürmeye çalışırdım. Buradaki başarım, benim cennetim olurdu.


5.) Supernatural’ın bir parçası olmanın hangi yönünü en çok seviyorsun?

Hayranları. Kesinlike beklemiyordum ve sadece hayran ortamından çok bir aileymiş gibi hissettiriyor. Tuhaf ama harika. Hayranlarını seviyorum.

6.) Birmingham’daki Asylum 10 katılacağın ilk convention olacak, değil mi? Ondan beklentilerin neler? Bu deneyim hakkında diğer aktörlerle konuşma imkanın oldu mu?


Beklentim olmaması için çabalıyorum. Diğer aktörlerle konuştum ve hikayeleri çoğunlukla çılgıncaydı. Ama fanlarla yakından tanışma, mümkünse konuşma ve sorularını yanıtlama, dizi ile ilgili ve dünyanın farklı yerinden insanlardan yeni bakış açıları yakalama imkanı elde etmeyi umuyorum. Ve İngiltereyi birkaç günlüğüne görmek güzel olacak.

7.) Panellerdeki favori sorulardan biri de setteki şakalar üzerinedir. Jared ve Jensen’in sete yeni gelenlere şaka yaptıklarını söylüyorlar, sana da yaptılar mı?

Bu konuda çok şanslıydım, yani hayır, genelde hep konuşuyoruz. En fazla, kameracı Brad’e şaka yapıyorlar. Eğer sette su varsa, Brad’in ıslanacağını biliyorsunuzdur. Bir noktadan sonra artık plastik pantalonlar giymeye başlayacak.

8.) "The Man with the Iron Fists" filmi hakkında, RZA (Robert Fitzgerald Diggs)’nın ilk yönetmenlik denemesindeki rolü nasıl aldın? Onunla çalışmak nasıldı?


O sırada Beijing’deydim, ve bunun üzerine çalışacak birkaç adamla görüşme fırsatını yakaladım. Rol veren kişi benim seçmelere katılmamı söyledi, başta bana suikastçı rolünü teklif ettiler ve sonra RZA bana kendisi onun suikastçisi olmamı istediğini, böylece konuşup takılabileceği iyi biri olacağını söyledi. Buna hayır diyemezsiniz! RZA harika bir adam. Soğukkanlılığını hep korur, yönetmenlik deneyimi için gerçekten hazırlıklı gelmişti ve insanların ona yeteri kadar hakkını verdiğini düşünmüyorum. Şu anki hale gelmek için elinden geleni yaptı.


9.) Tekrar tekrar izlemeyi sevdiğin üç film ya da programı söyler misin?

"Office Space". "South Park". "Wreck-it Ralph".

10.) Bazı Supernatural oyuncuları gibi, sen de twitter’dasın. Hayranlarla iletişim halinde olmak nasıl?

Sosyal medya sitelerini kullanmada oldukça istekliydim, ama yavaş yavaş öğreniyorum. Arada bir bakıp tüm o güzel mesajları görmek güzel. Ama bazen aşırı bunaltıcı olabiliyor. Her şeyi okumaya çalışıyorum ama her şeye cevap veremiyorum. Ve aynı zamanda kendimi tekrar etmemeye çalışıyorum, iyi soru soran insanları cevaplamak için ekstra bir çaba sarf ediyorum ve diğerlerinin görmesini sağlıyorum.

11.) myFanbase Amerikadaki televizyon programları hakkında online bir dergi. Senin favori dizilerin var mı?

Çok fazla... "South Park". "Futurama". Bu arada çizgifilmleri çok severim. "Adventure Time". "Breaking Bad", "Game of Thrones", "Community", "The Newsroom", "Parks and Recreation", "30 Rock" Ve tabi ki de "Supernatural". Tüm ailem şimdi Supernatural izliyor, İngilizce olarak izledikleri tek dizi bu, yani bu güzel. Her hafta kaydediyorlar diziyi. Annem son bölümü yeni izlemişti, bu çok zevkli, genelde oynadığım her şeyi izlemezler, ama bu diziyi gerçekten sevdiler.


Kaynak: http://www.myfanbase.de/supernatural/interviews/?pid=15371
YORUMLAR
ErdiDSC
Çeviri için bolcana teşekkür Emoji İyi oldu bu, antrenman misali Emoji
ErdiDSC 885 YIL ÖNCE0YANITLA
Basak
Çok iyi düşünmüşsün. Çeviri için teşekkürler Emoji
Basak 315 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Ne demek Gülsen'cim, asıl sana çok çok teşekkürler çevirdiğin için Emoji
Çok güzel bir röportaj olmuş, Osric gerçekten çok içten cevaplar vermiş. Emoji Aynısını radyo yayınında da bekliyoruz Emoji
Gizem 945 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Keyifli bir röportaj olmuş, severek okudum. Çeviri için çok teşekkürler emeğine sağlık Gülsen. Emoji
River 565 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
çeviri için teşekkürler
bizimkiler bu aralar kameramanlarla uğraşiyor demek
radyo yayınını sabırsızlıkla bekliyorum
zalex 365 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
çeviri harika olmuş okumak eğlenceliydi röportajı Emoji
bir şeyler bilmemiz iyi oldu hakkında Emoji
ve evet aksiyonlu sahnelerde görmek isteriz tabi belki yazarlar öyle bir şeyler Emoji
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Teşekkürler Emoji Kevin'i aksiyonlu sahnelerde gôrmek güzel olur Emoji
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
ByrmYlçn
Çeviri için teşekkürler Emoji
ByrmYlçn 145 YIL ÖNCE0YANITLA