KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Muse

JenTitus Seviye 22

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Pie!
Yeni albüm şahane bir şekilde geliyor abi. Sadece amatör konser kayıtları bulunmasına rağmen davul ritmi ve temposuyla bu şarkı kulakların epey pasını silecek, Muse geri dönüyor baby!
Pie! 912 YIL ÖNCE3YANITLA
LordMaxim
Paylaşım için teşekkürler. Muse grubunu severim. En sevdiğim parçaları, Supermassive Black Hole, Time Is Running Out ve Bliss'dir. Saygılar Emoji Dinlemek isteyenler için iki şarkıyı da atıyorum buraya EmojiLordMaxim 294 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Tüm müziklerini hic sıkılmadan dinleyebildiğim bi de ezberledigim nadide grup. Gerek anti fikirleriyle gerek kendilerine öz anlatimlariyla saygi duyulmasi gereken bir grup
Moliarty 973 YIL ÖNCE1YANITLA
Pie!
Muse favori gruplarımdandır her şarkısının keyfi ayrıdır yeri gelir eğlendirir, yeri gelir triplerden triplere sokabilirler. Canlı performansları şahenedir zaten Roma konseri veya Wembley konserleri gibi. Müzik tarihinde dönüm noktası gibi bişeylerdir kısaca, sevdiğim bir kaç şarkısınıda şuraya bi yere koyayım dursun bari.

Şu zamana kadar duyduğum en şahane gitar rifflerine ait şarkılarda biri.


Ölüyü diriltecek kadar his yaşatan canlı bir şarkı buda Emoji


Delilik!


Efsaneye diyecek laf yok zaten.


Buda ayrı bi efsane yeri bendede ayrıdır insanı bağlar kendine.
Pie! 913 YIL ÖNCE0YANITLA
DeansGmz
Muse dunlediğim bir grup severim Emoji
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
sinemgfb
Hysteria efsanemdir..
Resistance, starlight, knights of cydonia, uprising vazgeçilmezlerim arasında telefonumdaki yerini almışlardır..
Fazlaca severim ve son olarak madness benim için yeni bir efsane olacaktır, o kesin..
sinemgfb 754 YIL ÖNCE0YANITLA