KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Mühür beslenmezse ne olur?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Mühürü doyurmak cümlesi bence gücünü iyi niyetli bir savaşçı gibi kullanılması gerektiğini kastediyor. Şu açıdan düşündüm, şeytan ne yapar masumlara işkence yapar, insanlara kötüyü cazip gösterir, ruhlarını çalar vs vs. Cain'in mühürü nasıl kardeşi yerine acı çekmeyi göze almışsa Cain ki mühürün ağır sorumluluğa sahip olduğunu söylemişti. Dean de aynı şekilde o gücünü kötülere ceza vererek kullanması gerekiyor bence. Eğer ki bu gücü inançlı ve suçsuz kişilerde ve varlıklarda kullanırsa o zaman şeytana dönüşecek.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
egi
İçerideki Ruh hala Dean'in ruhu olduğu için mühür şeytanlarla beslenmezse o ruh gidip Dean komple şeytana dönüşebilir anlamı çıkıyor bence Emoji
egi 33 YIL ÖNCE2YANITLA
sleeper
Zaten Dean şimdiki davranışları ve yaptıkları ile (yapacakları ile) şeytandan farksız değil mi? Ayrıca mühür beslenmesi neden sadece şeytanlar ile oluyor ki onu anlamadım. Şeytana ait olan bir sey neden şeytanlar ile beslensin. Sonuçta şeytanlarında bir hiyerarşi sistemi var. Cain, ben ve savaşçılarım çok kötü şeyler yaptık kaos ortamı yarattık gibi bir seyler demişti. Şimdi Cain bütün bunları yaparken bir de gidip şeytan öldürerek mühür mü besliyordu. Çok anlamsız ya da benim hatırladığım bilgiler yanlış ve eksik. Crowley kendisinin yapması gereken şeyleri bu bahaneyle Dean e yaptıracak ve Dean in yapabileceklerini görmek istiyor bence. Sonuçta bir şeytanın sözüne güvenilmez.
sleeper 713 YIL ÖNCE2YANITLA
busterbas
Benim düşünceme göre Crowley'in bahsedilen planlarından biri bu, Dean'e yalan söylüyor ve onu gerçek bir katile dönüştürmeye çalışıyor. Nihayetinde Cain de uzun zaman kimseyi öldürmedi ama öyle dandik bir şeytan olmadı, hala bir dokunuşta basit şeytanları öldürebiliyordu.
busterbas 43 YIL ÖNCE1YANITLA
benimben
egi ye katılıyorum bencede Dean şuan dönüşüm aşamasında bence. Tavırlarındanda az çok belli oluyor diye düşünüyorum ben. Malum mühür Dean i sürekli öfekeli yapıyor öldürdükçe öldüresi geliyor, öfkesini öldürerek atıyor belki öfkesi yüzünden öldürmediği zaman giderek şeytanileşiyor Emoji
benimben 43 YIL ÖNCE1YANITLA
KubraErat
Anladığım kadarıyla mühür beslenmezse, Dean şeytana dönüşür. Mühür ve bıçakla şeytanları öldürüyor. Eğer mühür beslenmezse şeytan olur ve şeytan öldürmek değil insanları öldürmek, ruhlarını ele geçirmek gibi durumlar olur. falan filan
KubraErat 23 YIL ÖNCE1YANITLA
Munzevii
Evet bu soru benimde kafamı kurcalamadı değil Emoji Ben tam olarak ne anlama geldiğini kestiremedim ama tahminlerim şu şekilde;

Ya Dean sıradan zaafları olan, mühürün getirdiği güç kuvveti olmayan, bıçağı sapla ışık çıksın ölsün modundaki bir şeytan olabilir.

Veya ruhunda kalan Deanlik, yani bize en başından beri söyledikleri; dean ele geçirilmedi, o hala dean ama şeytan dean dedikleri şeydeki " Dean olmak" kısmı kaybolabilir. Yani demek istediğim zeki,çevik,ahlaksız şeytan olmaktan içgüdüsel,sıradan,güçsüz bir şeytan olabilir.

Sanırsam iki yazdığımda aynı kapıya çıktı ama olsun Emoji
Munzevii 373 YIL ÖNCE1YANITLA
_oguzsen
izlediğimden anladığım kadarıyla mühür beslenmezse cehennemin kralı Crowley'in sıradan şeytanlarından birine dönüşecek. Crowley'in elinde büyük mü büyük bir koz var. bakalım neler olacak.
_oguzsen 123 YIL ÖNCE0YANITLA
Orome
Benim tahminim Dean bir şeytan olarak saysakta hala içinde dean'kısmı var ve mühür beslenmezse dean'lik kısmıda kaybolucak ve dean tam bir şeytan olucak.
Orome 313 YIL ÖNCE0YANITLA