KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Mr. Robot

Corolle Seviye 62

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 14B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Creature
Hackerlığı konu edinip, ikinci sezonunun ilk bölümünün hackerlar tarafından sızdırılması mükkemmel bir olay.
Creature 861 YIL ÖNCE8YANITLA
Corolle
Mükemmmel ilerliyor dizi.
1x9 "where is my mind"
Corolle 622 YIL ÖNCE3YANITLA
BrutalFo
Bu öyle herkesin izleyebileceği dizi değil. Zaten herkes izlemesin. Doğru sistem eleştirisi vs var da neyi eleştirdiğini anlamak için bile eleştirilen şeyi bilmek lazım. En minimum sosyoloji ve kapitalizm nedir bilgisi zorunlu şart bunun yanında bu bileceğiniz şeylerin insana etkisini de anlattığı için asgari psikoloji de bilmek lazım doğru düzgün anlamak için. Bunda öyle çok acaib aksiyon da yok. Sarmaz bir süre sonra sıkılırsınız. Bu konuları bilmeden mr. Robot izlemek psikoloji bilmeden Hannibal izlemeye benzer. İzlersiniz, aksiyon vs ama aslında Hannibalda ne anlatıldı hiç bir fikriniz olmaz. Vaay adam ne kesti, ne yedi modundan öteye geçmeyen bir düzeyde kalır. Bu dizide de benzer bir durum var. Önce ne eleştiriliyor onu öğrenin sonra izleyin.
BrutalFo 191 YIL ÖNCE3YANITLA
DeadBride
Yorumunu beğendim gerçekten. İtiraf ediyorum diziyi izlememe rağmen anlayamadığım zamanlar çok oldu. Dediğin gibi bazı konuları anlamak öğrenmek lazım her şeyden önce. Güzel açıklamışsın. Bu tür dizilerin önce araştırılıp sonra izlenmesi daha hoş olabilir.
DeadBride 291 YIL ÖNCE1
Selandra
Bi kaç bölümdür izlemiyodum biriktirip öyle izleyecektim. Şimdi tam sırası. Gidip altın vuruşu yapayım ben xxd byü
Selandra 902 YIL ÖNCE2YANITLA
HolyDemon
Gerçekten yorumlardan bende etkilendim Emoji konu için sağ olasın, bende dizi arıyordum iyi oldu
Cristian slater varsa benden tamamdır sevdiğim oyuncudur
bunun filmini izlemiştim will simit oynuyordu bakalım nasıl olacak.
HolyDemon 902 YIL ÖNCE2YANITLA
Moliarty
2. Bölüm çıktı. Daha izlemeyen varsa, kesinlikle tavsiye ederim. 2 . sezon onayını ilk bölümden almış bir dizi zaten.
^^
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
ABD'de yaşanan trajik bir cinayetin, Mr. Robot'un sezon finalindeki benzer sahnelerin yer alması nedeniyle, vefat eden gazetecilerin ailelerine ve iş arkadaşlarına duydukları saygıdan dolayı sezon finalini ileri bir tarihe almaları diziye yakışır bir davranış oldu.
Rihastle E2 YIL ÖNCE1YANITLA
Terrify
Ne kadar ertelendi bir açıklama var mi ?
Terrify 292 YIL ÖNCE0
Rihastle
3 Eylül'de yayınlanacak.
Rihastle E2 YIL ÖNCE1
Moliarty
Ya bakın daha başlamadıysanız başlayın, yapmayın böyle şeyler. Ben ki game of Thrones u ikinci sezonda Walking Dead i de ikinci bölümde bırakmış biri olarak söylüyorum, çok iyi çok. Zaten izleyici kitlesi 10 numara, öyle ergen muhabbeti yok bu dizinin,izleyen kimi görsem doğru karar diyorum.
İzlemeden nasıl anlayabilirsiniz ki beni of ya Emoji
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
Pie!
Son yıllarda çıkan en kaliteli dizilerden biri olacak gibi duruyor, sistem eleştirisi yapan dizi ve fimleri pek severim (örn. Utupia) ama pilot bölümüne bakacak olursak Mr. Robot çıtayı epey yükselti. Senaryo yapısı ve kurgu olarakda Dexter ile Person of İnterest'i andırıyor. İlk bölümde Elliot'un Steve Jobs'a giydirmesi filan epey hoşuma gitti, üstüne güllüoğlu'ndan baklava da var Emoji D Ayrıca başrol seçimide tam yerinde olmuş bence ilerde çizgiyi bozmazlarsa seviniriz^^ Kısaca şimdiden yerinizi alıp izleyin pişman olmazsınız, umarım.

Edit: şöylede bi' şey yapmışlar: http://www.whoismrrobot.com
Pie! 912 YIL ÖNCE1YANITLA
ayseegul
Vakitsizliğimden dolayı sürekli adını duyup izleyebilmek için ertelediğim mütüş konulu mütüş başlangıçlı daha ilk bölümden kalitesini ortaya koyan dizidir. 2 gün önce izleyebilme fırsatını bulabildim, izlediğim 1 saat ve sonrasını ele alırsak hâlâ etkisindeyim diyebilirim. Gerçekten günümüz koşullarını ele alan gayet de açık sözlü, sivri dilli bir yazarı ya da yazarları var diyeyim bu da diziyi daha izlenilesi yapıyor. İzleyeceklere iyi seyirler.
ayseegul 802 YIL ÖNCE1YANITLA
Creature
2. sezon 7. bölüm bittikten sonra kendimi sorguladım
Creature 861 YIL ÖNCE1YANITLA
Şeyho
Çoook güzel bir dizi. Ilk defa Supernatural hariç bir dizide heyecanlandım. Çok güzel benc.
Şeyho 391 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Fatma'nın konuyu açmasıyla diziye başlamamın bir olmasından dolayı teşekkür edeyim. İçsel konuşmaların olduğu - çünkü adamın konuşacak kimsesi yok, bir balığı var adı da Qwerty Emoji - muhteşem bir günümüz olayları dizisi. Gayet etkileyici bir pilot bölümü var. Denemeden geçmeyin bence Emoji
Auwlano 862 YIL ÖNCE1YANITLA
Visur
2. sezonun ilk bölümünü izledim, ikinci bölümü de izlicem umarım bu akşam. aksiyonu, heyecanı güzel dizi de içi boş. sadece zaman geçsin diye izlemeye devam etmekteyim.

boş çünkü; fight club ve benzerlerinde olduğu gibi sisteme savaş açan adam çok güçlü adamlarca tehdit edilmektedir. başlarına çok kötü işler gelebilmektedir. sisteme savaş açan adamlar genel olarak delidir. başlarına çok kötü işler gelebilir. sisteme karşı savaşmak için ancak bu adamlar gibi fazla zekadan delirmek gereklidir. sisteme savaş açan adamların yanında çok fazla kişi yoktur. bu kişiler genelde güzel kadınlardır. o kadınlar da en az bunlar kadar manyaktır. bu klişeleri, mesaj olarak zihnimize sokmayı kendine şiar edinmiş bir dizidir.

sen de ben de istersek sistemle kendi çapımızda mücadele edebiliriz karşim. öyle fazla zekadan delirmeden, tu kaka çok kötü kişilerce tehdit edilmeden ypabiliriz bunu, korkmayın. otur evinde tv açma hiç, ihtiyacın olmadıkça gereksiz alışveriş yapma, büyük markaları değil mahalle bakkallarını tercih et. kredi kartı, banka kullanma. becerebiliyosan kendi tarım yap kendi gıdanı üret yeter. sistemle yeterince savaşmış oluyosun zaten. ama sen de ben de yapmıyoruz bunu. o yüzden size veriyormuş gibi gözüktüğü mesajlar için değil, aksiyonu için izleyin.

elliot denen veledin delilikle mücadelesi ile başladı ikinci sezon. ortada henüz doğru düzgün bi sistem eleştirisi yok. ilk sezonda da yoktu. adam gibi sistem eleştirisi izlemek istiyosanız açın ingiliz dizilerini izleyin. black mirror ve utopia yönelmeniz gereken ilk diziler.
Visur 761 YIL ÖNCE1YANITLA
HellW
bide elliot un sakin bi şekilde yapması işleri bence daha da heyecanlı yapıyo süper bi film
HellW 341 YIL ÖNCE1YANITLA
moonbüke
Sonunda yeni bölümü de izlediiiiik <3
moonbüke 621 YIL ÖNCE1YANITLA
VĕηтuŚ
adamım elliot sonunda gösterdi kendini.
VĕηтuŚ 661 YIL ÖNCE1YANITLA
Nobody
Gerçekten çok sürükleyici. İlk bölümü izleyin gerisi geliyor zaten.
Nobody 712 YIL ÖNCE1YANITLA
wishfairy
2. Sezonunun beynimi patlattığı doğrudur ama iyi bir dizi ilk sezonunu daha çok seviyodum açıkcası.
wishfairy 291 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Beynimi yakan bir sezon finaliydi. Neye inanacağımı şaşırdım be fsjdfjsjfsdf
Rihastle E2 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle