KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Misty Mountains Cold

Melkor Seviye 99

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 436 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Zatarra
Bu başlık altına ne yazabilirim bilmiyorum.Büyük bir orta dünya hayranı olarak.Kesinlikle harika bir şarkı aynen benimde tüylerim diken diken oluyor dinleyince hem de fazlasıyla.Ama bu versiyonunu değil ben tabi ki Thorin inin söylediği versiyonu seviyorum.Neil Finn in Lonely mountain çok daha güzel ama. sözleri o kadar çok önemli ki benim için.Müzik, söz her şeyiyle harika.Tolkien in hastasıyız efendim.Bkz:Ayhan Sicimoğlu.Gerçekten harika bir baş yapıt yüzüklerin efendisi,Hobbit,Silmarillion olsun hepsi.Ama Hobbit'in yeri ben de çok ayrı.Sinemadan çıktığımda kendimden geçmiştim bu neydi böyle diye.Eve gider gitmez lonely mountain ı dinledim ve diyicek laf bulamadım.Her gün dinliyorum artık.Harikanın da ötesi bir şarkı kelimelerle ifade edemiyorum lonely mountain'a,hobbit'e yüzüklerin efendisine olan hayranlığımı.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (bu kalpler sonsuza kadar gider).Paylaşım için çok çok teşekkürler. Emoji

Bu versiyonlar daha bir güzel bence.Ama yukarıdaki de iyiydi.Zatarra 614 YIL ÖNCE1YANITLA