KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Misha'ya yapılan saygısızlık!

Phantom Seviye 39

SIĞINAK

5 yıl önce - 14B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
gkcegg
Misha'ya laf ha ? Benim mavişime? Vurucan kırbacı vurucan kırbacı.Sizi içine levaytan kaçmış Castiel gibi yaparım! Spn castiel öncesi ve sonrası Spn diye ikiye ayrılırken,bu adam Spn yi bambaşka birşey yapmışken nasıl böyle birşey yapılabilir? Tamam at gözlülük yaptınız nefret ettiniz cassden,oyuncuyla derdiniz ne? Mesela örnek veriyorum ; delenacı olarak stefandan nefret ederim.Ama paul wesley i de stefandan nefret ettiğim ölçüde ÇOK ÇOK severim bayılırım adama.Bu yapılan resmen ergenliktir bana göre.İnsanlar karakterle oyuncu farkını anlamalı.
gkcegg 434 YIL ÖNCE11YANITLA
sudeyng
Misha'ya. Misha dimi? Castiel'in donusu? Misha yani. Kisa bir sok gecirdim. Irkcilik yapmak istemiyorum boyle seyleri sevmiyorum ama... Her neyse. Kendileri hic mi Castiel'in donusu icin etkinliklere katilmadilar? Madem ki bu kadar sevmiyorsun Mishayi istemiyorsun niye o con'da bulunuyorsun ki o zaman? Biz burada bekleyelim con olsun Mishayi gorelim hatta en ufacik rol alan kisiyi bile gorelim diye neler yapiyoruz-yapiyorlar onlar yuhalasin ohh ne ala. O yuzden hep derim ben bizim hayranligimiz hepsinden daha fazla. Ben Mishanin ustune atlarim orda uuu onlar yuhalasin hey Allahim. Neyse.
sudeyng 55 YIL ÖNCE8YANITLA
ErdiDSC
Bir diziye hayransanız,dizideki belli karakterleri sevip bellisini sevmeme lüksüne sahip değilsiniz.Hepsi dizinin bir parçasıdır,elbetteki gıcık karakterler olur,ama Cass asla öyle bir karakter değil.Sevmiyorsanız bile kişileri rencide etmeden dillendirin.
ErdiDSC 885 YIL ÖNCE7YANITLA
Phantom
Malesef birde kendilerine SPN fan diyorlar ya ona yanıyorum ben.
Phantom 395 YIL ÖNCE6YANITLA
Casskalp
Sen bu diziyi jensen ve sam için izliyosan buna abazalık diyoruz biz canım.Ben bobby ,crowley içinde izlerim tabii.O dizide oynayan herkes için izliyorum.Çünkü diziyi onlar oluşturuyo.Kendine supernatural hayranı deme lütfen Emoji
Casskalp 54 YIL ÖNCE5YANITLA
yarencgla
Sanata sanatçıya saygısızlık çok buyuk bir terbiyesizliktir. Sanatçılar için en önemli şey seyircinin beğenisi desteği iken sen gidip yuhalıyosan

-Saygısızsındır
-Sanat düşmanısındır
-Cahilsindir
-Terbiyesizsindir

O karakteri sevmeye bilirsin ama nolursa olsun yuhalamak ayıp bi hareket bence
yarencgla 83 YIL ÖNCE5YANITLA
Hopewell
Ya şımarıklık işte. Kültür farkı. Yetiştirilme tarzı. Saygıdan bir haber işte birtakım insanlar. Allah ıslah etsin. Karakterle oyuncu farkını ayırt edemiyorlarsa izlemesinler. Hayır Allah'ın verdiği aklı kullanmamakta ısrarcı insanlar var. Emoji
Hopewell 575 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
benim en etkilendiğim karakter Castiel insanlar her zaman hadlerini aşar ve başka insanların hakkını yer ve buna bazen cool luk derler
Melkor 994 YIL ÖNCE3YANITLA
tuz.67
Yuhalamak? Misha Collins? Bide Misha Collins? İkisini aynı cümlede değil, aynı paragrafta görmek bile saçmadır bence. Onlar muhtemelen diziyi sadece ve sadece Jensen için izleyip gece saçmasapan hayaller ile uyuyan "Jensen benim uzaklaş bebeğim" kafasında olan ergen bir kesimdir. Hadi ben onları ciddiye almıyorum, muhtemelen sizde almıyorsunuzdur da, yani diziyi Jensen için izlesin izleyecekse tamam alıştık artık bunlara ama sen kendi içinde ne yapacaksan ne düşüneceksen düşün Misha'ya bizim Cass'imize neden laf atıyorsun, kaşınıyor mu bunlar? Anlamıyorum.
tuz.67 24 YIL ÖNCE3YANITLA
Hopewell
Bu neyin kafası ya? Neyi yuhalıyorlar pardon da. Akıllı adam kalmadı dünyada. Yazık onlara da o kadar emek veriyolar diziye.
Hopewell 575 YIL ÖNCE3YANITLA
Basak
O con da olmayı hak etmiyorlar. Emoji Biz Türkiye de con düzenlemek için canımız çıkıyor. Onlar gitmiş yuhalıyorlar.
Basak 315 YIL ÖNCE3YANITLA
Megstiel
eğer onlar bu adamı yuhalıyolarsa türkiyedeki oyuncuları döverle heralde
Megstiel 284 YIL ÖNCE2YANITLA
kolera
cass'i sevmiyosanız izlemeyin? zorla mı cınısı?

çocukları kurtarmak için hayatını tehlikeye atan adama saygısızlık? pki .s.s.s
kolera 24 YIL ÖNCE2YANITLA
ervoooos
Misha'ya karşı saygısızlık yapma hakkını kim veriyor bunlara ?
ervoooos 54 YIL ÖNCE2YANITLA
dragonfly
Olaydan geç haberim oldu.Böylelerine Hunter diyemeyiz.Açıkçası ben ve eminim burdaki diğer Hunter'lar bütün Supernatural Cast'ini olduğu gibi kabul ediyoruz ve hiçbir ayrımcılık yapmıyoruz.Bu benim düşüncem.Hayır anlamıyorum Castiel'i sevmiyor olabilirsin ama herkesin içinde söylenmemesi gerekiyordu.Çok sinirlendim.Misha çok üzülmüştür yani ben öyle düşünüyorum.Destiel'i sonuna kadar destekliyorum ve diğer Hunter'ların dediği gibi kıskanıyorlar.
dragonfly 123 YIL ÖNCE2YANITLA
Nazlı1907
biz onları görmenin hayallerini kuruyoruz onlarda saygızızlık yapıyorlar nasıl fan onlar ya tuzlayıp yakmalı onları
Nazlı1907 424 YIL ÖNCE2YANITLA
DeansGmz
millete bak ya biz burda onları görelim diye çırpınıyoruz onlarda yuhalıyolar var mı böyle bişey güya fan olacaklar işte :o
DeansGmz 314 YIL ÖNCE2YANITLA
ayseegul
Yok artık dedim karakteri sevmeyebilirsin ama oyuncuyu kırmaya hakları yok biz deli oluyoruz onlar için Jensen, Misha, Jared farketmiyor. Misha dizide de sempatik, normal yaşamında da avcı olmaya karar verdiği bölüm falan. Adamlar ellerindekilerin kıymetini bilmiyorlar panele gelmişler bi de üzerine laf etmek tövbe Yarabbi. Gelin Türkiye'ye biz diziye laf atmaya çalışanları benzetirken size mi kötü şey söyleyeceğiz Emoji Misha sevilmeyecek insan mı Allah aşkına?
ayseegul 804 YIL ÖNCE2YANITLA
eliffzel
Biz bi kere görmek için kendimizi yırtalım. Onlar gördükleri adamı yuhalasınlar. Bulmuşlar da bunuyorlar. Pislikler
eliffzel 24 YIL ÖNCE2YANITLA
Zafi
Konunun açılma tarihi : 29.04.2012 22:40
Zafi 294 YIL ÖNCE2YANITLA
Daha fazla yükle