KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Misha Collins karakterinin dönüşü hakkında (2012)

Basak Seviye 31

HABERLER & RÖPORTAJLAR

5 yıl önce - 2B okunma
Ilk olarak dönüşün için çok heyecanlıyız.Cass'in öldürüldükten sonra iki bölüm için tekrar geri döneceğini biliyormuydun ?

-Bilmiyordum.Bob Singer hayali bir karakter değil,dizide gerçek bir yönetmen.Bana büyük ihtimalle bir kaç bölüm için geri getirmeye çalışacaklarını söyledi. Ne kadar ya da ne zaman olduğunu bilmiyordu, anlaşılması zordu.Bu biraz, “Eh, bu olabilir ” yani, hayır ben yapmadım, ve senin geri döndüğünü görmekten mutluyum'' gibiydi.

Castiel'ı farklı bir şekilde dönerken görüyoruz, bu şekilde ortaya çıkmak seni heyecanlandırdı mı ?

-Evet,bu dizinin garip bir yönüde durgun bir dizi olmaması.Bir şeyler yaptığında, bir sürü bölümde oynadığında ve aynı karakteri oynadığın zaman bu iyi bir şey çünkü gerçekten karakteri bilebiliyorsun ve o senin tarzın oluyor ve onun inceliklerini bulabiliyorsun.Ama çoğu zaman bu spekülasyondur çünkü hiç bir zaman bu dizide bir çok bölümde yaptıklarımı başka bir dizide yapmadım. Bazı dramlara bakıyorum ve ''Tanrım, gerçekten çok sıkılırdım'' diye düşünüyorum. Ama Supernatural'da bu şeyler sürekli değişiyor ve belki hatta özellikle Castiel için herkesten fazla değişiyor.Sürekli karıştırma ve sürekli farklı şeyler yapmak çok eğlenceli.Bir hippiyi,Tanrıyı,dindar bir adamı,bir meleği, düşmüş bir meleği,sarhoş bir meleği canlandırmak çok eğlenceli.Bir çok farklı seçenek var. Ve Cass tek bir şey için dönecek.İlk bölümde başka bir şey olarak dönecek,sonunda.Ve başlangıçta bölümü takip edecek sonra yine başka bir kararkteri canlandıracak.


Tamam, asıl meseleye gelelim; Dönüşün ile ilgili olarak bize gerçekten neler söyleyebilirsin ?


-Size Cass'in hafıza kaybı geçirerek geri döneceğini söyleyebilirim. Hiç bir şey hatırlamıyor, nerede olduğunu ya da neler yaptığını.Dean hemen ondan vazgeçmiyor.Ve bir nedenden dolayı, belki bilinçaltının bir yerlerinde Cass, geçmişini bilmek istemiyor gibi görünüyor. Onu çözmek için çok umutsuz görünmek istemiyor.O daha çok kabul etmiş gibi.


Cass'in bu yeni versiyonuyla hala eğlenceli kurtarmalar yapacakmısın ?

-Kesinlikle. Size kimseye söylememem gereken büyük bir spoiler vereceğim.Bu belki sezon finalinin işleyişini bozabilir ama Cass oynayacağı ikinci bölümde osuruk şakası yapabilir.Prodüksüyondakiler beni öldürecekler! Daha sonra The CW ile biraz telefon görüşmesi yapacağım.


Büyük ihtimal seni yeniden öldürecekler ve yeniden geri getirecekler..Üst üste 3 bölüm oynamaya ya da sezonun kalan bütün bölümlerinde oynamaya izin verirmisin ?


- Ne söyleyeyim bilmiyorum ama herneyse söyleyeceğim.Bunlara gerek duyulmayacak.


Söylediğin gibi Castiel ile bir çok şey yaptın ama karakterde gerçekten olmasını görmek istediğin bir şey var mı ?


- Prodüktörler bana gerçekten hiç bir şey söylemediler ama bu doğruysa ben karakterin biraz Wings of Desire'da ki Cassiel üzerine kurulu olduğunu düşünüyorum.O da bir melek. Çok güzel bir film ve Alman şairlerinin orada kurulu ki onda da melek düşüyor ve insan oluyor ama insan olmaktan ve ölümlü olmaktan zamanla zevk alıyor.Cass'te görmediğimiz tek yanı ise melek güçlerini bir süre için kaybetmişti ve acıyı, insanlığın acı çekişini hissetmişti. Bazı sebeplerden ötürü bu özellikleri Cass'te görmek çok havalı olurdu, düşmek ve tekrar insan olmak. Sadece Cass'in başına bu güzel şeyin gelmesini isterdim.
YORUMLAR
GİZEMM/
güzel konu
GİZEMM/ 19 AY ÖNCE0YANITLA
Gülay_J
Ellerine sağlık canım. Emoji
Gülay_J 645 YIL ÖNCE0YANITLA
bazzinga
bütün sezon için anlaşmam var beni öldürseler de paramı ödemek zorundalar demesi öldürmüştü beni Emoji teşekkürler Emoji
bazzinga 55 YIL ÖNCE0YANITLA
Basak
Rica ederim Emoji
Basak 315 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
Çok teşekkür ederiz canım Emoji
Çevirenin de ellerine sağlık Emoji
Gülsen 515 YIL ÖNCE0YANITLA
Basak
Rica ederim Emoji
Basak 315 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel_
teşşekkürler.
Castiel_ 85 YIL ÖNCE0YANITLA
johnwinch
Paylaşım için teşekkürler Emoji
johnwinch 225 YIL ÖNCE0YANITLA
Basak
Rica ederim Emoji
Basak 315 YIL ÖNCE0YANITLA