KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Misha Collins, ilerleyen bölümler hakkında konuştu.

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 3B okunma
Supernatural’ın 200.bölüme ulaşması şerefine Los Angeles’ta düzenlenen kutlamada, Misha’ya Cass’in durumu ve onu ilerleyen bölümlerde neler beklediği hakkında bir röportaj yapıldı.

Soru: Castiel’i en son kendi özü olmasa da, onu ölmekten kurtaracak kadar öze sahip olduğunu gördük. Bu onu nasıl etkileyecek, ne gibi değişiklikler göreceğiz Castiel’de?
Misha: Cass tamamen eskisi gibi olmadı yine de kendi özü olmadığı için, sadece biten pilini yeniledi diyebilirim. Bu öz onu sonsuza kadar kurtarmadı ama bir süre idare edecek. Yine başına bela olacak yani özü.

Soru: Peki, Castiel kendi özünü geri almak için bir şeyler yapacak mı? Yoksa bu durumdan rahatsız değil mi?
Misha: Castiel artık, tabiri caizse şeytanla anlaşma yapmaktan bıktı. O yüzden, tekrar özü için bir anlaşma yapmaktan kaçınıyor. Ama hayatının sonuna kadar başka bir meleğin özünü alarak da yaşayamaz.

Soru: 200.bölümde sen yoksun, eğer olsaydın Cass’in hangi şarkıyı söylemesini isterdin?
Misha: Cass’in "Why are there so many songs about rainbows? (Gökkuşakları hakkında neden bu kadar çok şarkı var?)” adlı şarkıyı söylemesini isterdim.

Soru: Sen bölümde yoksun ama Castiel var. Acaba Cass’i canlandıracak kişiye tavsiyede bulundun mu?
Misha: Hayır, bulunmadım. Çünkü yapımcılar bulunmamamı benden özel olarak rica ettiler. 200.bölümü de hala izlemedim, yayınlandığında izleyeceğim. Bakalım ortaya nasıl bir şey çıktı, görmek için sabırsızlanıyorum. Eminim Cass’i canlandıran kişi de benim kadar iyi bir performans çıkarmıştır ortaya.

Soru: Tekrar ne zaman yönetmen koltuğuna geçeceksin?
Misha: Şu an için kesin bir şey söyleyemem bu konuyla ilgili ama tekrar yönetmenlik yapmayı çok istiyorum. 11.sezon onay alırsa yapmak isterim yeniden.

Soru: Castiel’i neler bekliyor, ilerleyen bölümlerde nelerle karşılaşacağız?
Misha: Castiel, bedeni Jimmy Novak’in kızıyla bir araya gelecek ilerleyen bölümlerde ve Claire önemli bir karakter haline dönüşecek. Bunun için oldukça heyecanlıyım.

Soru: Çocuklarla da çok iyi anlaştığın için, güzel bir bölüm olacaktır bence.
Misha: Yalnız Claire artık çocuk değil, dizi çok uzun süre devam ettiği için. Onu ilk gördüğümüzde 10 yaşında falandı, şimdilerde ise 17 yaşında. Biz de yaşlanıyoruz, bu çok üzücü.

Kaynak
YORUMLAR
nurnisa
Sen yaşlansan ne olur Misha sanki yaşını gösteriyosunda kim derki bu adamda 40 yaşında
nurnisa 103 YIL ÖNCE3YANITLA
Corolle
Özünü nasıl geri alacağı hakkında büyük bir merak içerisideyim. Acaba geri alacak mı? Yoksa insan mı olacak. Dizide en çok merak ettiğim konu bu Emoji Ve 200. bölümde olmamasına üzüldüm.
Corolle 623 YIL ÖNCE1YANITLA
emila
vayyy jimmy'nin kızı gelecekmiş.çok ilginç olacak
22
hep jimmy 'yi tekrar görmek istemiştim.kafamda bazen acaba ''o nasıl'' gibi sorular geçiyor.
umarım bunu kızının gelmesiyle biraz olsun aydınlatabilirler
emila 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Claire'i çok merak ediyorum. Asi, isyankar bir kız olarak mı karşımıza çıkacak merak konusu. Castiel'dan babasının hesabını soracak mı bu paranormal olayların ne kadarına dahil olacak bakalım.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA
nurKR
claire'yi merakla bekliyorum eminim herşeyin farkında bi genç kız olacak, cass keşke 200. bölümde olsaydı bence o bi melek olarak kalacak gabriel dönüp ona yardım edecek
nurKR 103 YIL ÖNCE0YANITLA