KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Misha Collins Bello Dergisi Röportajı 2013

-poine Seviye 29

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 3B okunma
Misha Collins hakkında bilmeniz gereken bir kaç şey var. Supernatural'da düşmüş melek Castiel'i oynaması yarı sıra, onun çok garip ve fena bir mizah anlayışı var. (evet en önemlisi bu) İkincisi, kendisi dünyayı değiştiriyor, her seferinde, minik ve rastgele bir hareketle. * Bir de oyunculuğa başlamadan önce Beyaz Saray'daki işinden Monica Lewisky olayı ile birlikte ayrılması var. * (aynen, buna biz de inanamadık) Neyse ki cesur aktör olay hakkında bize biraz bilgi verdi. Aslında araya ekstra bir kaç şey daha eklemek istiyorduk, ama Misha gelecek yaz için hiçbir şey yapmamayı planlamakla çok meşguldu.*Random Acts, Misha Collins'in kurucusu olduğu bir hayır kurumu.
*Monica Lewisky-Bill Clinton seks skandalı, Misha Collins'in Beyaz Saray'da asistanlık yaptığı döneme denk gelmiş.


Tebrik ederiz, Twitter'da 1 milyon takipçiye ulaştın! Şimdilik kimseyi takip etmiyorsun. (Röpörtaj yapılırken etmiyordu.) Bağlanma korkun mu var? Yoksa medyanın senin hakkında konuşmasını mı istiyorsun?

Evet... "Takip Etmek" terimini daha önce duymuştum sanırım...

Daha önce Clinton döneminde Beyaz Saray'da asistan olarak çalıştığını biliyoruz. Doğal olarak sormamız gerekiyor: hiç Monica Lewisky anın var mı?

Genelde bundan bahsetmem ama şu an giydiğim mavi kıyafette Monica'dan bir çok iz var. Hayır, bu doğru değil. Benim Beyaz Saray'daki görev sürem Monica'nınkinden 3 ay önce başladı. Orada çalıştığım sürece yaptığım saygın bir iş vardı. Monica'nın birkaç haftalığına haberlere bu kadar çıkmasının en iyi yanı, bir vekilmiş gibi ünlü hissettim. Telefonum sürekli çalıyordu ve muhabirler mantıklı mantıksız sorular soruyordu. Bill için bir asistan olmak çok heycanlı bir işti.

Siyasetten oyunculuğa... Seni fişekleyen şey neydi, bu dönüşümün sebebi nedir?

Açıkcası eskiden bir siyasetçi olacağımı düşünürdüm çünkü her zaman dünyada bir patlama yaratmak istemişimdir. Ama dünyaya bakış açımı, Washington'daki çevrem değiştirdi diyebilirim. Baktım ki insanlar bir çıkış yolu arıyorlar ve sadece kendilerine verilen rolü üstlenmek zorunda kalıyorlar. Böylece ben de o at yarışından çıktım ve herkesin ama herkesin dürüst olduğu bu yola girdim.... Hollywood.

Castiel Supernatural'ın 9. sezonunda neler yaşayacak?

Bilmiyorum. Melek özünü kaybetti, bir insana dönüştü, seks yaptı ve biraz güç kazandı. Şimdi Castiel, zorlu bir lider ve arkasındaki ordu ile baş etmeye çalışıyor. Oturup nefes alamıyor zavallı adam.


Geçen yaz Twitter'da iyi bir amaca hizmet ettiğini düşündüğümüz bir iş için numaranı verdin. Nasıl gitti olay?

O kadar da iyi bir neden değildi aslında, insanlarla dalga geçiyordum. Ayrıca o benim gerçek numaram da değildi. Sadece bir arkadaşımın muziplik olsun diye Google'dan ayarladığı sesli mesaj numarasıydı. Bir kaç aramaya ve bir kaç mesaja döndüm, evet. Sakin olun, mesajları saklıyorum ve geri dönüş yapacağım. Evet, 160 bin'in üzerinde mesaj ve 80 bin kadar sesli mesaj var. Herkese yetişmek biraz zamanımı alacak tabii.

Kanında iyilik var senin. Random Acts'te düzenleyeceğin yeni kar amacı gütmeyen işin nedir?

Random Acts, Supernatural hayranları ile birlikte başlattığım bir hayır kurumu, fakat hayran grubunu da aştı. Tüm dünyayaya iyilik yaymaya çalışıyoruz, ayrıca o kadar eğleniyoruz ki, bu miktar beni şaşırtıyor. Olayımız şu: paran ve durumun değil, her zaman dünyaya iyilik saçabilecek güçtesin. Aslında şöyle bir bakarsak, Random Acts çatısı altında bir çok proje hayata geçirdik. Huzurevindeki yaşlıları ziyaret etmekten tutun, bir bayanın biyolojik ailesini bulmasına, gazileri destelemekten Haiti'de* bir okulun açılmasına kadar. Yeni projemiz, kurumun bir alt kolu olacak: Class Acts. Böylece dünyanın her ülkesinde bir sınıf açıp, kollara ayrılmayı düşünüyoruz. Ayrıca Nikaragua* için de bir proje hazırlıyoruz.

*Haiti'de yaşanan 2010 depremi oradaki hayatı durdurmuştu, bunun üzerine Misha, Random Acts ekibi ile Haiti'de bir okul açtı.
*Nikaragua, bir Orta Amerika ülkesidir.Tamam, son olarak: ufukta tatil planları var mı?

Aslında hayır. Los Angeles'ta yeni bir ev aldık, o kadar çok seyahat etmek zorunda kaldım ki bu sene, evde hiç vakit geçiremedim neredeyse. Bu yüzden tatil planlamadık, yılbaşı ağacı alıp evde oturmaya karar verdik. Yaklaşık 10 yıldır bunu yaşayamadım, bu yüzden heyecanlıyım. Sıkılacağım için heyecanlıyım.
YORUMLAR
Nazlı1907
ne yani kendi numarası değilmiymiş benim telefonumda meleğim diye kayıtlıydı ya Emoji o kadarda sesli mesaj bıraktım ben ya
Nazlı1907 424 YIL ÖNCE2YANITLA
Gizem
Bu röportajın çıkmasını uzun zamandır bekliyordum, hızlı bir şekilde çevirdiğin için de çok teşekkür ederiz Alara'cım Emoji
Cas hakkında biraz daha bilgi verseydi bize daha güzel olurdu ama yine de harika bir röportaj olmuş, Misha'nın her zaman açık sözlü olmasını çok seviyorum.
Fotoğraflara zaten bayıldım! Çekim arkasından gelen fotoğraflar bile harikaydı Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE2YANITLA
Zehrarsln
Biliyorum zaten kendi numarasını vermesi saçmalık olurdu ama gerçek olmadığını öğrenince bir içim burkuldu yine de. Emoji Aradım da ben. Emoji Emoji
Zehrarsln 664 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Misha, dizide olduğu gibi gerçek bir melek olmasada bir melek kalbi taşıyor.Rolünün hakkını vermesinin en büyük sebeplerinden biri içinden gelen hümanizm.Eminim ailesi onunla gurur duyuyordur, biz hayranları olarak onu Castiel olarak ta Misha olarak ta seviyoruz ve ilerideki projelerinde onun başarılarının devamını diliyoruz.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE1YANITLA
beyzasvm
şu adama bayılıyorum ya, kendi numarası olmamasına da hiç şaşırmadım Emoji
beyzasvm 294 YIL ÖNCE0YANITLA
spnfanelf
Bu adamı çok seviyorum ben yaa Emoji )
spnfanelf 24 YIL ÖNCE0YANITLA
castiel72
meleğim benim
castiel72 24 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Misha'nın siyasetde olduğunu yeni öğreniyorum :S adamın elini atmadığı yer kalmadı
Teşekkürler
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA