KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Misha Collins (2009-2012)

Caestia Seviye 34

HABERLER & RÖPORTAJLAR

5 yıl önce - 2B okunma
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CGHdQ_74pzw[/video]

Bilirsiniz aynı şekilde Jared'ında röportajı vardı bu da onun Misha versiyonu.

Röportaj'ın çevirisi: mrs_winchester & Caestia

Sete geri dönmek nasıldı? Jared'ın senin için bekleyen iyi şakaları var mıydı? -Jessica.

Merhaba Jessica. Evet sete dönmek, herkesi görmek güzeldi. Tuhaf olan sanki...Sanki değil 6 aydır falan gerçek dünyadaydım. Döndüğümde sanki 12 saatliğine gitmiş gibiydim.

Gülmeden, sürekli o derin "melek" sesinde konuşmak zor mu?

Ben, çok büyük bir miktarda filmi, sahnenin ortasında kahkahalar patlatarak mahvetmişimdir. Ve aynı şey biz 7x23'ü,sezon finalini çekerken yine oldu. Kamera beni yüzümden çekiyordu...Ben konuşuyordum...Jared ise pantolonumu aşağı çekiyordu.

Kendi evini inşa ettiğini duydum. Bu ne kadar zaman aldı?

Ev biraz yıkıldı, sonra yeniden yapıldı. Eski evden geriye kalan tek şey çatı ve alt döşemeydi. Onun dışında alt yapı dahil her şey yeni. Yaklaşık iki yıl sürdü. O süre boyubnca arka bahçedeki garajda yaşadım. Sık sık bahçe hortumuyla duş aldım. Kütüphanenin karşısında yaşıyordum ve güzel bir tuvaletleri vardı bu da çok kullanışlı oldu. Hayatımdaki kötü bölümlerden biriydi.

Bu Haziran Haiti'ye gidince dört gözle beklediğin şey nedir? Hala takım üyelerine ihtiyacınız var mı?

Evet bu yıl Haiti'ye yeniden gitmeyi dört gözle bekliyorum. Haziranda orada olacağım, bize katılmaları için birkaç ekip üyesine daha ihtiyacımız var. Harika bir yolculuk. Sanırım ben ve diğerleri için önemli şeylerden biri çalıştığımız yetimhanelerdeki çocuklarla vakit geçirmek. Ve çalıştığımız sanat okulu. Bu çocukların bizim burda Amerikada sahip olduklarımız gibi maddi şeyleri yok ama yine de bu harika, parlak gözlüler ve açık kalpliler ve mutlulular ve adapte olmuşlar. Eğer yardım etmekle ilgileniyorsanız bize destek olun her ne yapabiliyorsanız. therandomact.org'a gidin HopetoHaiti linkine tıklayıp ne yapabileceğiniz görebilirsiniz.

Naber?

Cassidy anlayışlı ve düşünceli sorun için teşekkürler. Bu biz oyuncuların cevaplamayı çok istediği bir soru. Sana sorun için teşekkür etmek istedim. Teşekkürler. Ve cevap olarak, şimdi yanıtlıyorum, "idare eder".
Karakterinde bu kadar ilerleyeceğini hiç düşünüp düşünmediği sorulduğunda:

3 bölümde öleceğimi sanmıştım.. Ama hala ölmedim çok şaşırtıcı. Evet, 3 bölüm olacağını sanmıştım.Aslında, yalan bu. Sadece bri bölüm olacağını düşünmüştüm, ama üç tane bölüm olacaktı sadece ben dikkat etmemiştim. İçeri girdim, seçmeler için hazırlanan yazıyı tam olarak okuduğumu sanmıyorum ilk seferinde. Yani 3 bölüm olacağını bilmiyordum. Ve bunun yalnızca bir değil üç bölüm olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmış ve memnun olmuştum. Daha sonra 6 oldu ve 10 bölüm, şimdi de 2 yıl. Yani evet, beklemiyordum, tamamben bir sürprizdi.
....

5. sezonu izlemektesiniz. 4. sezonun sonunda bir çok Castiel aksiyonu vardı ama 5. sezon Sam ve Dean bölgesinde geçiyor,ne yazık ki. Bence harika bir oyuncuyu kaybediyorlar. (güler)

Castiel'in Abonden All Hope bölümünde sarhoş olmaması üzerine:

Hayal kırıklığına uğradım. Aslında, itiraf etmem gerekir, şimdi bundan dolayı pimanım. Seneryoyu kesin bir şekilde okudum. Ama aslında onu sarhoş etmemek için bir neden yoktu. Tercihim 'melek alkola dayanıklıdır'dan yanaydı. ve bildiğiniz gibi istediği kadar içse debir şey olmuyor. Ama o bölümü izledikten hemen sonra bunun kötü bir tercih olduğunu farkettim. Meleklerin sarhoş olabileceğini, kontrolü kaybedeceğini söylemek daha iyi olabilirdi.
Diğer bir hayal kırıklığından bahsediyor:

Castiel'in tanıştırıldığı ilk bölümde, sesi televizyon ayarlarını patlatır,camları kırar gibiydi. Ben de sesinin gerçekten emredici bir tonda olması gerektiğini düşündüm. Ve bu sesimle çıktım. Güçlü, çınlayan bir ses olmasını istedim tabi sadece 3 bölüm ortalıkta olacağımı düşünmüştüm. Şimdi uzun süre bu şekilde konuşmak zorundayım. (yüzünü asıyor ve ardından gülüyor)

Castiel'in nasıl devam etmesini istediği sorulduğunda:

Bir zamanlar daha insancıl olmanın daha iyi oalcağını düşünmüştüm. Ama son zamanlarda onun eğer kötü karakter olursa, iyi olabileceğini düşünüyorum. Sam ve Dean'în baş düşmanları ya da onun gibi birşey olursa. Aynı zamanda kalp kırıcı da olurdu.


Senin şimdiye kadar hiç yapmadığın ama yapmak istediğin şey nedir?

Misha: Los Angeles nehrinin aşağısından kaymaktır. Aşağısı lağım gibidir.

Çocukluğunda hafızasından silinmeyen bir olay var mı?

Misha: Evet. Lisedeyken evimi yakmıştım. Evet kendim yaktım. Ayrıntıları boşver. Ve sanırım uyluk kemiğimin kırılmasıydı oda bir kaza sonucu.

Captain Kirk vs. Captain Jack Sparrow?

Misha: Captain Jack Sparrow. Onun bir neşesi var, o kaçırıyor ve o bir kabadayı (gülüyor) Ben onu beğeniyorum.

EN ÖNEMLİ SORU!

Gerçek ismin Misha Dmitri Tippens Krushnic — Peki sen Rus musun?
Misha: Aslında hayır. Annem üniversite okumak için Rusya'ya gitmiş. Orada ki erkek arkadaşının ismi Misha'ymış. Annem benim ismimi Misha koyunca babam büyük bir hayal kırıklığına uğramış ikinci ismim babamın istediği gibi Dmitri. Ve Krushnic olan soyadım. Biz nereden geldiğinden emin değiliz. Soyadımıza göre Ukraynalı veya Rus olabilirdik. Erkek kardeşimin ismi Sasha. Biz Rus değiliz ama annem isimlerimizin Rus ismi olmasını istemiş. O bir hippi. Amerika'ya komünizmi getirmeyi istedi.
YORUMLAR
Miňo
Jared çok fena ya. Emoji Misha'nın suçu yok, herkes güler öyle bir durumda. Emoji
Bir de Haiti'den bahsederkenki ciddiyeti Misha'yı sevme nedenim. Emoji
Hepinize teşekkürler. Emoji
Miňo 255 YIL ÖNCE1YANITLA
Gülay_J
Ellerinize sağlık kızlar çeviri için. Emoji Ve paylaşım için teşekkürler. Garibim garajda yaşamış. İstanbul'a geleydi biz ona iyi bakardık. Emoji
Gülay_J 645 YIL ÖNCE1YANITLA
Basak
Ellerinize sağlık. Emoji

İstanbul'da olsaydı biz onu sokaklara atmazdık Emoji
Basak 315 YIL ÖNCE1YANITLA
mjolnir_b
emeğinize teşekkürler çok güzel olmuş:okeyto:
mjolnir_b 25 YIL ÖNCE0YANITLA
Deanna
Emeğinize sağlık çok güzel olmuşş Emoji Çok komikti Jared'ın Misha'nın pantolonunu indirmesine gülmekten öldüm :m08:
Deanna 135 YIL ÖNCE0YANITLA
Glambert
Evini niye yakmış acaba ? O.o Bir ay boyunca bu soru hakkında düşüneceğim sanırım. Neyse. Yaa şu Misha ne tatlı bi adam ^^ kdjdkdndk
Glambert 532 YIL ÖNCE0YANITLA
GülGüzel
Gayret ve emeğin için teşekkürler canım
GülGüzel 145 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
Tatlım görmemişim. Ellerine sağlık çok iyi çevirmişsin. Eksik yerleri ekledim Emoji


[mod] Çeviri eklenmiştir. [/mod]
Gülsen 515 YIL ÖNCE0YANITLA
johnwinch
Emeğine sağlık çok güzel, paylaşım için teşekkürler +sp Emoji
johnwinch 225 YIL ÖNCE0YANITLA
sahra
Çeviri için teşekkürler gülerek okudum sette çok eglendiklerinden eminim jared'in şakaları çok komiktir eminim teşekkürler emegi geçen herkese...
sahra 85 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Rica ederim herkese Emoji
Sahipleniyor gibi hissettim konuyu böyle deyince, sakın öyle anlaşılmasın Emoji
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA