KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Misha Collins, 10.sezonun yarı finali hakkında konuştu.

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 5B okunma


Castiel'in 10.sezondaki hikayesinin nasıl devam edeceğini merak edenler için, Misha Collins ile karakterini 10.sezonun yarı finalinde neler beklediği hakkında konuşma fırsatı bulduk.

10.sezonun yarı finalinde(10x9), Castiel'in bedeni Jimmy Novak'in kızı Claire'in rolü büyük olacak. Castiel, Claire'in bedenini ele geçirmişti ama babası Jimmy, kızının acı çekmesini istemediği için kendisini feda ederek bedenini sonsuza dek Castiel'e vermişti.

"Claire konusunu daha iki bölüm çektik, bu bölümlerden biri yarı sezon arası ve biri de ikinci yarının başlangıç bölümü. Bu konunun ne kadar ileri gidebileceği hakkında henüz bir fikrim yok. Ama şimdilik hikaye oldukça güzel ilerliyor." diyen Collins, bu iki bölümde yoğun olarak Castiel/Claire ilişkisine odaklanılacağını da belirtiyor.

İlerleyen bölümlerde ele alınacak bir diğer konu ise Castiel'in özü. 10x3 "Soul Survivor" bölümünde Crowley, iyice zayıflamış ve neredeyse ölmek üzere olan Castiel'e başka bir meleğin özünü vererek yardım etmişti. Bu sayede Castiel geçici olarak eski gücüne kavuşmuştu.

Misha Collins'e göre, öz konusu şimdilik büyük bir problem değil çünkü Castiel'in şu anki durumu gayet iyi gidiyor. Misha'ya göre asıl problem, hala Dean'de olan Kabil'in Mührü. "Yoğun olarak Dean'in mühürden kurtulmasına odaklanacağız, çünkü mühür Dean'in başına iyice bela olmaya başlayacak." diye bitiriyor sözlerini Collins.

Supernatural, Şerif Jody Mills ile Donna Hanscum'ın döneceği 10.sezon 8. bölümüyle, 3 Aralık'ta kaldığı yerden devam edecek.

Kaynak
YORUMLAR
DeanSamW
Anlaşılan Cass hakkında çok da endişelenmemek gerekir. Asıl olay Dean'deki mühür. Ama Claire ile ilgili bölümleri merak ettim. Merakla bekliyoruz Emoji Teşekkürler haber için..
DeanSamW 103 YIL ÖNCE5YANITLA
FRVDean99
Bu sezon önceki Sezonlar kadar iyi gitmiyor kabilin mührü ana konuysa eğer yeterince işlenmiyor ama bence Dean hala şeytan olmalıydı bu kadar kolay olmamalıydı şeytan Dean çok güçlüydü sezon onu alt edip eski deani geri getirmeye çalışmalarını anlatabilirdi
FRVDean99 33 YIL ÖNCE1YANITLA
umuttsmsk
Yani cass hannah 'dan sonra bedeni terketmeyecek bu sezon bu haberden anladığım Emoji
umuttsmsk 143 YIL ÖNCE1YANITLA
sedattt
Evet
sedattt 293 YIL ÖNCE1YANITLA
Gizem
Merhaba,
En son Cass, Claire'in bedenine girmişti ve babası Jimmy, kızını kurtarmak için kendini feda edip Cass'e bedenini tamamen vermişti. Claire de annesi ile kalmıştı ama görünen o ki, annesine de bir şey olmuş ve Claire kimsesizler evine düşmüş. Sanırım babasının gidişi ardından Claire'in ve annesinin başına neler geldiği de açıklığa kavuşur ilerleyen bölümlerde.
Gizem 943 YIL ÖNCE0YANITLA
ebregeney
Dean hala şeytan olup kandiriyo olabilir onu rahat biraksinlar diye yada mühür bi yerden sonra hiç olmadığı kadar oldurmesine sebep olabilir bence . Hatta Cass ve e Sam e de zarar verebilir
ebregeney 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Mavi_kele
Olaylar bu sefer çok hızlı ilerliyor gerçekten 2 bölümde iyileşti bence yeniden bişeyler çıkar
Mavi_kele 23 YIL ÖNCE0YANITLA
nurKR
Konunun yavaş yavaş ilerlemesi taraftarıyım bu sezon deanmonun sezonu olucak zaten tabiki konuya dönücekler baştan beri zaten av sezonlarını izliyoruz yani 1. sezondan beri bu dizi bu şekilde büyüdü av bölümleri diziye farklı bi tat katıyo bu şekilde eskiden gelen karakterleri görüyoruz şikayet etmeyin yani ne kadar doğru olur bilmiyorum ama bence deanmon havalı filan değildi tam bi pislikti ama bize senaryoda sempatik gösterdiler deanmonun nasıl bi şeytan olduğunu gostermediler bence geriye dönücekler bu sezon dolu dolu geçecek Emoji
nurKR 103 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Mühür'ün Dean'e olan etkileri bu sezona damgasını vuracak Misha'nın röportajı ile bu bir kez daha kesinleşti. Merakla bekliyoruz bakalım Cass ve özü konusunda neler bekliyor göreceğiz.

Haber için teşekkürler Gizemim Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA
C.Ece_Spn
bir yanım nedense Dean ın kabil mühüründen dolayı değişmesini istiyo nedense Emoji
C.Ece_Spn 93 YIL ÖNCE0YANITLA
MrBee
Jimmy Novakın eşi ölmüşmüydü ?
MrBee 23 YIL ÖNCE0YANITLA
imraaann
sezon finalını heycanla bekliyoruzz
imraaann 243 YIL ÖNCE0YANITLA
can-can
Bence sam a olduğu gibi mühür Dean da da büyük hasar yaratıcak
can-can 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Koray167
Acaba Dean'in mühürlü olan kolu kopsa mühürde kopan kolda olsa mühürden kurtulmuş olurmu? hı nediyonuz Emoji
Koray167 23 YIL ÖNCE0YANITLA
LostDemon
Cass ta kolunu geri getirsin filan ahahaha Emoji
LostDemon 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Koray167
bence mantuklu Emoji
Koray167 23 YIL ÖNCE0YANITLA
esther
valla ben deanin çabuk iyileşmesine şaşırdım açıkçası muhakkak bişey çıkacak olcak deane tekrar ondan sonra da kabil deane düzeltip mührü almak için gelcek bence
esther 53 YIL ÖNCE0YANITLA
bbzengi
Bi zahmet dean in kabil mührü konusuna deginsinler yani !
dean eski haline hop 2-3 bölümde döndü bence daha fazla şeytan dean görmeliydik .
Ama olayların akışı birazda olsa degişecege benziyo. Güzel:))
bbzengi 23 YIL ÖNCE0YANITLA
jj'girl
Claire en son ne olmustu?
jj'girl 33 YIL ÖNCE0YANITLA
druidsel
Ya 5 hafta ne ya
druidsel 33 YIL ÖNCE0YANITLA