KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Misha Collins, 10.sezon finali hakkında konuştu.

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

2 yıl önce - 6B okunma

Misha Collins variety.com’un yapmış olduğu röportajda, 10.sezon finalinde Dean’i mühürden kurtarmak için Sam ve Castiel’in büyük bir fedakarlık yapacağını söyledi. Bu keyifli röportajı sizler için çevirdik.

Variety: 18.bölümde Castiel, Metatron ile bir yolculuğa çıktı ama işler pek de Cass’in umduğu gibi gitmedi değil mi?
Misha: Metatron’un insan olması onu pek de değiştirmedi, aslına bakarsanız iyice kötüleştirdi. Metatron insanlığın nasıl bir şey olduğunu keşfettiği için oldukça heyecanlı bir halde, sürekli insanlık hakkında gevezelik edip durdu ve Cass’in onu susturma şekli falan çok hoştu. Ama Metatron’un yine sözünde durmaması çok da şaşırtıcı bir durum değildi, konu Metatron'sa bu zaten beklenir. Yani, bu yolculuğun iyi yanlarından çok kötü yanları vardı maalesef.

Variety: 18.bölümde Sam, Castiel ve Charlie, Dean’i mühürden hala kurtarmak için umutlu görünüyorlardı. Castiel gerçekten Dean’in mühürden kurtarılabileceğini düşünüyor mu, yoksa Sam’i umutsuzluğa düşürmemek için mi öyle davrandı?
Misha: Aslında öyle ya da böyle Dean’i mühürden kurtarmamız gerekiyor, hepimiz sezonun ilerleyen bölümlerinde bunun için kenetleneceğiz diyebilirim. Sezonun ilerleyen bölümleri ne pahasına olursa olsun Dean’i mühürden kurtarmak üzerinde yoğunlaşacak. Yani şeytanla anlaşma yapmamız bile gerekirse yapacağız, Dean’i mühürden kurtarmanın bedeli ise çok büyük olacak, büyük bir fedakarlık gerektirecek. çektiğimiz son bölümde, -şu an bölümleri sırasıyla çekmediğimiz için tam olarak kaçıncı bölüm olarak yayınlanacak bilmiyorum ama-, bahsetmiş olduğum fedakarlık yapıldı. Benim bölümün çekimleri esnasında düşündüğüm tek şey ‘Karakterlerimiz bu durum karşısında ne yapacak şimdi? Yaptığımız berbat bir şey. Tek kelimeyle mide bulandırıcı.’ oldu. Sözün özü, Dean’i kurataracağız diye çok kötü bir şey yaptık.

Variety: Cass ve Charlie de 18.bölüm sonunda tanıştılar.
Misha: Evet öyle, bu iki karakter de uzun zamandır birbiriyle tanışmak istiyordu ve sonunda oldu. Epey keyifli bir andı.

Variety: 20.bölümde Cass, bölümün konusundan anladığımız üzere Claire ve annesi Amelia'yı tekrar bir araya getirmeye çalışacak. Cass, Novak ailesine yaptıklarından dolayı ne denli bir suçluluk duyuyor?
Misha: Çok büyük bir suçluluk duyuyor. Bu konu da Cass’in sezonun sonuna doğru gelişecek olan hikayesine büyük katkıda bulunacak. Şu an Cass’in önünde iki büyük konu bulunmakta: Dean’e ve Claire’e yardım etmek. Claire konusu da epey önemli olacak onun için.

Variety: Castiel genelde işleri hep berbat ettiğini düşünüyor değil mi? Hep iyi niyetle bir işe girişiyor ama sonuç hep hüsran oluyor.
Misha: Cass hep iyimser ve saf davranıyor ama dediğin gibi sonuç genelde hüsran oluyor. Belki diğer karakterler de artık Cass’in yaptıklarına dair böyle düşünüyorlardır, ‘Cass bir şey yapıyorsa sonucu kesin kötü olacak’ gibisinden. Hatta artık Cass bile böyle düşünüyor bence kendisi hakkında. Çünkü sezon finali de bu durumu kanıtlar nitelikte olacak. 10.sezon finali geçtiğimiz sezon finalinden katbekat kötü olacak. Hem de herkes açısından.

Variety: Bobby de cenneti oldukça kötü bir duruma soktu Metatron’un kaçırılmasına izin vererek. Bu konuya da tekrar değinilecek mi yakın zamanda?
Misha: Bu sezon bu konuya tekrar dönmeyeceğiz ama ilerleyen zamanlarda neler olur bir fikrim yok ne yazık ki.

Variety: Sezon finali Cass bakımından, Dean’i kurtarmak mı yoksa özüne tekrar kavuşması açısından mı önemli olacak?
Misha: Kesinlikle Dean’i kurtarmak bakımından, bu olay Cass’in hikayesi açısından da oldukça önemli bir konumda olacak. Cass’in, az önce bahsetmiş olduğumuz iyi niyetinden vazgeçtiğini göreceğiz sezon finalinde. Cass, şimdiye dek ne zaman iyi niyetle bir şey yapsa durumun herkes açısından kötü sonuçlandığını gördü. Şimdi ise Dean’i kurtarmak için sonucu ne olursa olsun yapmaya hazır diyebilirim.
YORUMLAR
Leamy
Herkes açısından kötü bir sezon finaliyse ve Castiel in yaptığı bir şeyden kaynaklanıyorsa, muhtemelen Metatron ve Şeytan tableti hakkındadır. Lucifer is back? Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE5YANITLA
Severus
acıkcası her sezon sonunda 1 nin başına bir sey mi gelmesi gerekiyor arkadaş bu yönetmenler illa sezon finallerinde birini ya öldürecek ya öldürecek Emoji
Severus 532 YIL ÖNCE3YANITLA
Severus
katbekat kötü olacak dediğine göre cok yüksek ihtimal luciferi serbest birakacaklar otomatik olarak michaelı da Emoji
Severus 532 YIL ÖNCE2YANITLA
sedattt
Lucifer ile anlaşma yapicaklar bence. Kabil habil için lucifer ile anlaşma yapmıştı şimdi de sam, dean için yapabilir. Ama merak ettiğim böyle bişey olursa anlaşma ne olur Emoji
sedattt 292 YIL ÖNCE2YANITLA
Jarobyn
Oha heyecandan geberdim şu an
Jarobyn 782 YIL ÖNCE1YANITLA
MScofield
Çok heyecanlı gibi gözüküyor benim aylar öncesinden olan tahminim sam'in bu sefer şeytan olmasıydı bir kaç kaynakta bu şekilde söylüyor ama bilmiyorum genede Cass için zaten kötü şeyler olucağı kesin bi konuydu umarım heyecanlı bir yeni sezon bizi bekler ...
MScofield 112 YIL ÖNCE1YANITLA
Minions
Lucifer gelmesi harika olur yaa Emoji
Minions 52 YIL ÖNCE1YANITLA
berserk92
Castiel kötü diyorsa gözler direkt Metatron'a gider oysa ortada Rowena gibi dev bir tehlike var. Sam bu işe herkesi sokacaktır. Crowley'i öldürmek gibi!
berserk92 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Misha#
Gecen sezondan daha kotu olacak nedir Misha!!! Psikolojimi bozcaklar Emoji Emoji cok heyecanlandim simdi cokk merakk ediyorummmmmm Emoji Emoji
Misha# 732 YIL ÖNCE1YANITLA
drum230
abi yine sam le ilgili yeter artık ya sam e yine kötü bişey olacak sezon finalinde ve kesinlikle luciferle anlaşma yapılacak
drum230 92 YIL ÖNCE1YANITLA
Mel-sin
Lucifer gelsin ve işler kızışsın tekrardan. Onun olduğu bölümler çok heyecan vericiydi. Emoji
Mel-sin 52 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
Öncelikle çeviri için çok teşekkürler.
Ölüm, lucifer işler çok karışacak bu senaristler ne içip yiyorlar böyle kafaları hep güzel Emoji :)
HolyDemon 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Slender
Aklıma gelen tek şey Luciferın geri geleceği oldu benim
Slender 142 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Lucifer dönse süper olacak şu 11.sezonda Karanlık ortaya çıkınca belki o da gelir...
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
sidar771
Luici geliyoooooo
sidar771 52 YIL ÖNCE0YANITLA
fcass1
Konuşmada çok ipucu var. Cass Ölüm ile anlaşacak ve Dean'in mührünü kaldırması için Şeytanın kafesini açtıracak Sam vücudunu Şeytana verecek Şeytan Dean'in mührünü kaldırcak bölüm biticek bir sonraki sezon Sami kurtarmak olucak bu kadar Emoji
fcass1 112 YIL ÖNCE0YANITLA
imraaann
çok müthiş olacak gibi gözüküyor Emoji
imraaann 242 YIL ÖNCE0YANITLA
bbzengi
Katbekat kotu diyo zaten yeterince kotu seyler gormedik mi 10sezondur daha nolabilir ki ay cok merak ettim
bbzengi 22 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Çok heycanla bekliyoruz Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
SELOPATRA
lan çok merak etimmmm
SELOPATRA 82 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle