KAYIT GİRİŞ

Supernatural'ın 13. Sezonu Şimdiden Tehlikede!

Miras

Lucitiel Seviye 69

SERBEST KÜRSÜ

1 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Auwlano
Her hücreme 46'şar kromozom.
Auwlano 861 YIL ÖNCE4YANITLA
Melkor
Resim yeteneği, bilgi açlığı vs.
Vereceğim miras bilgi olacaktır
Melkor 991 YIL ÖNCE2YANITLA
Moliarty
Aldığım en büyük miras bana almamı sağladıkları eğitim,gerek terbiye gerek okul. İyi ya da kötü fark etmez. Zaten başka bir seylerini istemiyorum.
Moliarty 971 YIL ÖNCE2YANITLA
mübeccel
Annemin bana öğrettiği şeylerin başında gelen "birini sevmesen, hatta nefret etsen bile o kişinin her zaman fikirlerine saygı duyman gerekir" sözüdür..
mübeccel 161 YIL ÖNCE1YANITLA
mnemrl
Verdikleri sevgiden başka mirasa gerek yok Emoji Hayatım boyunca hep yanımda oldular ve bir çok şeyi beraber atlattık.Sanırım diğer miras da umudumu hic kaybetmeyip sabırlı olmayı bilmek Emoji
mnemrl 691 YIL ÖNCE0YANITLA
Risus
sanırım ailemin bana bırakacakları tek miras inat etmek olucak
Risus 881 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Düzgün ahlak kadar güzel bir miras olabilir mi ?
Lucitiel 691 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Aldığım en büyükmmiras hiçbir şey
PsycoGirl 471 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Denizde yüzüşümden uçak geçtiği anda balkona fırlamama kadar tüm davranışlarımı babamdan, insanların söylediğiyle yaptıkları arasındaki tutarlılığı anlamayı da annemden miras almışım. Daha bu liste uzar gider..
Lucitiel 691 YIL ÖNCE0YANITLA
jj.rk
Anneannemden anneme ondan da bana kalan temizlik mirası, babamdan kalan sakin olma çabuk ofkelenmeme mirası var. Bir de anne ve babamın bize yaptığı gibi çocuklarımı eğitme mirası var.
jj.rk 381 YIL ÖNCE0YANITLA