KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Millie Winchester'a ne oldu?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 740 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
BioDread
Olabilir kim bilir
BioDread 13 YIL ÖNCE0YANITLA
Ebrarrrrr
olur mu olur hani
Ebrarrrrr 73 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Bence de görebiliriz bi flashback ile. Hiç aklıma gelmemişti yalnız. Aklımı karıştırdığınız için teşekkürler. Emoji
aryemu§ 493 YIL ÖNCE0YANITLA
omgspn
İlerki bölümlerde ya da 10. sezonda görüceğimizden eminim.
omgspn 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Zulserk
Bana kalırsa kalabalık olsun diye rastgele bir isim atıvermişlerdir oraya kfjskdjf Zaten çoğu kişinin Millie ismini anımsadığını da sanmıyorum. Benim aklımdan çıkmış şahsen Emoji
Zulserk 771 YIL ÖNCE0YANITLA
SüprDeliC
oluur iyi olur hani o da bir gözükse bizimkilere (Sam Dean )
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
SPN de konu sıkıntısı yok gibi bir şey her şekilde bir yerden yeni karakterler üretebilecek altyapıya sahipler. Bu bölümde de buna zemin hazırlamışlar gibi gerçekten... Kim bilir görebiliriz belki ona da ne olduğunu.
Aile ağaçlarından biri kişiyi daha görmemiz güzel olurdu zaten Emoji Ve eğer böyle bir şey olursa -ki olsun istiyorum Emoji - tepkilerini, nasıl yaklaşacaklarını merak ediyorum doğrusu. Konusu hiç geçmemişti diye hatırlıyorum. Ne John tarafından ne de Dean ve Sam tarafından.
MerveS 593 YIL ÖNCE0YANITLA