KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Mika

Lilim Seviye 40

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lilim
Enerjisi ve sesini kullanışı yeter zaten. Emoji
Lilim 402 YIL ÖNCE2YANITLA
Emrys
Mika; çalma listemde klasik rock parçalarından sonra bir anda çıkıveren şarkıcı olur kendisi. Bir insan bu kadar mı muhteşem olabilir canım? Türkiye'ye iki kez konsere geldi kendisi, ilkini kaçırdığıma çok üzülürüm ama 2013 yılında verdiği konsere gittim ve aman tanrım, tek kelimeyle muhteşemdi.
Abartılmış sahne süsleri yok, dansçılar yok... Tüm sadeliğiyle Mika ve grubu. Kesinlikle çok sıcak bir insan ve o küçücük sahnede binbir pop sanatçısına pabucunu ters giydirir. Yemin ediyorum iki adımlık yerde bir takla atmadığı kalmıştı 2 saatin sonunda. Hiç durmadan şarkı söyledi, ve birinde bile playback yoktu. Relax'in başındaki o sesi gerçekten çıkardığını görünce zaten seyirciler havaya uçuyor. Hayranlarıyla şakalaşıp durdu ve babannesi ile türk yemekleri hakkındaki bir konuşmalarını bize anlattı. O da seyirciyle birlikte gülüp şakalaşıp güzel zaman geçiriyordu kısacası.
Kesinlikle canlı görülmesi gereken bir sanatçı. Bu aralar kendisi The Voice: Italy'e fazla kaptırdı ama oradan çıkan orkestra ile birlikte yürüttüğü bir proje var yanılmıyorsam. Oldukça başarılı duruyor.

Ay ben pop dinlemem ay öy demeyin, Mika dinleyin derim. Kesinlikle müzikal yeteneği çok yüksek ve o kadar absurt pop şarkıcıların arasında gerçekten anlamlı sözler yazabilen bir insan kendisi. Canlı performansını görmek isterseniz de Parc Des Princes Paris performansını öneririm. Dinlemeyin, izleyin. Muhteşem!

Şarkılarına ise bodoslama dalın derim. Origin of Love biraz değişik bir albüm ama her şarkısında hoplayıp zıplayarak saatlerce dans edebilirsiniz. Stuck In The Middle güzel bir giriş olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=C_Xuf6UI4-I ( Forum ortamına girmeye girmeye kısaltmaları da unuttum oh güzel. )
Emrys 122 YIL ÖNCE2YANITLA
Sindel
ellerine sağlık ,benimde dinlediğim ilk şarkısı bu gayet iyi
Sindel 672 YIL ÖNCE1YANITLA
Lilim
Güzel şarkıdır, sözleri çok anlamlı. Emoji
Lilim 402 YIL ÖNCE1YANITLA
Sindel
böyle güzel paylasımla yine ilgilenen yok,güclü sesi olan birisi,f?rklı,dinlemenizi tavsiye ederim
Sindel 672 YIL ÖNCE1YANITLA