KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Michael'in Gücü

Severus Seviye 53

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 865 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
Baş Melek Michael -Mikail (Mikha’el) Tanrı’nın kendisinden yarattığı ilk varlık, ilk melektir. Tanrı’nın dört baş meleğinden biridir. Kendisinden sonra Evren ve diğer tüm varlıkların yaratılışında Tanrı’nın yanında yer almıştır.

Baş Melek Mikail, Evren’in düzeninden ve koruyuculuğundan sorumlu, olumsuz enerjiyle savaşan ve olumsuz enerjiyi arındıran Baş Melektir. Semavi ordunun komutanı, Baş Meleklerin lideridir.

Mikha’el “Tanrı Kimdir” anlamına gelir. Melek Mikail bütün dinlerde tanınır ve kabul edilir. Hristiyanlıkta Kutsal Ruh ile (Ruhulkudüs) eşit tutulur. Tüm melekler gibi dişil yada eril değildir, görünmek istediği şekilde görünebilir.

Enerjisi altın sarısı, mor ve mavi renklerde algılanır.

Baş Melek Mikail’in enerjisi arıtan, nötrleyen ve olumsuz enerjiyi temizleyen çok güçlü bir enerjidir.

Bazı inanışlara göre Baş Melek Mikail, dünyada bedenli olarak görev almış tek Baş Melektir.

Yardıma çağrılan her an yardıma sevgiyle gelir, koruma istenilen her an korur ve yardım eder.

SiteTabii bunlar dizide bahsi geçen hristiyan inancına ait bilgiler. Dizi ile baglantili olması için hristiyanlık inanclarini anlatan bir siteden aldim
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
Death
Umarım 11.Sezonda karanlığa karşı savaş için görebiliriz Michael'ı gücünün üzerinde çok duruldu repliklerde ben de merak ediyorum nasıl bir şey yapabilecek ekstradan
Death 542 YIL ÖNCE1YANITLA
truealfa
Kutsal yağa dayanikli bir tek onu biliyorum zaten onuspda 5×22 swan song bolumunde cassin michaelin ustune kutsal bomba attigini gormustuk
truealfa 572 YIL ÖNCE1YANITLA