KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Michael Jackson

karadayı Seviye 80

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 310 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
jivel
''eni vici vokke, eni vıcı vokke, eni vıcı vokke eni''nin aslında ''Annie are you okay? Annie are you okay, Annie?'' olduğunu öğrendiğimde çok yıkılmıştım, aşşşşırı kahrolmuştum. Neyse, Michael Jackson adamdır ii akşmlr.
jivel 872 YIL ÖNCE2YANITLA
GaiaElija
Şükür ki aramızda bir MoonWalker görmek nasip oldu Emoji
Öncelikle böyle bir konu açtığın için kendi adıma çok teşekkür ederim Emoji Ancak kimsenin yorum yapmamış olması beni çok üzdü. Yayınlanma tarihi 2015 ancak benim tanışma konumdan bile az görülme sayısı var. Bir efsane için böyle bir sayı bana hakaret gibi geldi.
Michael'ı araştırdığım günden bu yana hep üzülmüşümdür. Joseph Jackson'ın ona yaptıkları. Sony'in ona yaptıkları ve günümüzde yapamaya devam ettiği şeyler. Neverland'in satışa açılışı. Her biri çok trajik idi. Kim ne derse desin; şuan müzik dinleyebiliyorlar ve klip izleyebiliyorlar ise Michael Jackson sayesindedir. Aksi iddia edilemez. Kendi emekleri ile kazandığı 739 (başkanlık ödülleri hariç) ödül ki bunların 13 tanesi Grammy, onun efsane olduğunun bariz kanıtıdır.
Kendimi bir an kötü hissettim; Rest in Peace King of POP, MJ <3
GaiaElija 381 YIL ÖNCE1YANITLA