KAYIT GİRİŞ

Duyuru

Metatron'un Cass'e verdiği bilgiler

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 425 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Stranger
Benim aklıma ilk gelen Meg'in ıts a wonderful life dan clarance göndermesini anlamış olması. Artık biliyor
Stranger 112 YIL ÖNCE1YANITLA
Rosenuf
Aslında Metatron'un öyle bir hata yapacağını düşünmüyorum ama benim de aklıma yattı olasılık var. Bu bilgilerden yararlanarak Metatron'a meydan okuyabilirler. Farklı şeyler oluyor git gide göreceğiz...
Rosenuf 292 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Metatron o kadar aptal değil, genede belli olmaz
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
•Kabil•
Metatron salak olsaydı bütün melekleri düşürüp tanırnın tabletinden güç alamazdı hiç yanlışlıkla case bilgi verirmi ama belki casin güvenini kazanmak için ona ufak kırıntılar vermiştir.
•Kabil• 82 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Kurtarıcı bir kapı olabilir. Daha mantıklı şeyler üretilmezse bir kaçış kurtuluş yolu olarak kullanılabilir. Ama çok da ihtimal vermiyorum.
aryemu§ 492 YIL ÖNCE0YANITLA
NjL
son bölümde cennet kapısı güvende demişti gadreel..bence metatronun yazdıklarından gadreel biraz rahatsız gibi winchester'lara yardım edeblir
NjL 182 YIL ÖNCE0YANITLA