KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Metatron kıyameti yeniden başlatabilir mi?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
pckopat
güzel yere değinmişsin gerçekten tebrikler. ama luciferi çıkarmaları dizinin final sezonunda olur bence lucifer ve diğer melek kapışırlar sonra herkesle birlikte kardeşlerde ölür. ve muhteşem bi final olur bence.
pckopat 103 YIL ÖNCE2YANITLA
Orome
Metatronun hapisten kaçıcağını büyük ihtimalle tahimn ediyorum ama sonra olucakları kestimremiyorum ama bi açıdan isterim serbest kalmasını ama bi açıdanda istemiyorum metatronun hapisten çıkarsa lucifer'ı serbest bırakmaya çalışırmı bilmem ama bırakırsa diziye ayrı bir renk katmış olur
Orome 313 YIL ÖNCE0YANITLA
Phantom
Benim düşüncem hep kıyametin kopacağıydı.Metatron eğer hapisten çıkarsa en fazla sezonun sonunda çıkar.Kıyameti de 11.sezonda kopartırlar.Ancak kıyameti doğrudan Metatron'un koparmasını istemiyorum.Michael/Lucifer çatışması olsun istiyorum.Olursa umarım öyle olur.
Phantom 393 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
Yapabilir. Büyük ihtimal kafasında bir kıyamet senaryosu var ve baş rolün Lucifer olma ihtimali yüksek.
Lucifer'ı çıkara bilmesi için çok çok büyük bir güce ihtiyacı olduğunu düşünüyorum malum mühürler var ve Lilith öldü. Bir tablet daha ortaya çıkabilir yada ölüm işin içine girebilir, bakıcaz artık.
Melkor 993 YIL ÖNCE0YANITLA
Daeva
Lucifer o repliğini bakıyorsak Micheal'ın da Sam kafese atlarken şu repliğini de hatırlamalıyız ''Böyle olmamalı Sam, kardeşimle savaşmayalım.'' tabii olabilir ancak bence kıyamet yeniden başlarsa bu sefer Hristiyanlık daha çok ön plana çıkar diye düşünüyorum. Kaderi anlatırlarlar baya bi gidişat bunu gösteriyor.
Daeva 743 YIL ÖNCE0YANITLA
sedattt
Metatron onları çıkarsa 5.sezona tekrar dönsek allahim muhteşem olur Emoji
sedattt 293 YIL ÖNCE0YANITLA
deancass8
Ben sanmıyorum yani açıkçası SPN'in finali bu şekilde biterse yine sömkürerek ağlarım ama şaşırmam açıkçası SPN onu nasıl yapıcaklarbilmem ama öyle olmayacak bence. Emoji
deancass8 83 YIL ÖNCE0YANITLA
HunterWhr
Hayır yapamaz diğer 65 Mühür ne olursa olsun son Mühür lilith in ölmesiydi ki lilith zaten öldü zaten metatron Tanrı olmak istiyor ve eğer lucifer ı geri çağırırsa diğer melekler bunu istemez
HunterWhr 112 YIL ÖNCE0YANITLA
NjL
metatron zaten baaşa bela hiç sevmiyorum onu,herşeyi yapabilir
NjL 183 YIL ÖNCE0YANITLA