KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Metallica

SanemCS Seviye 35

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 49B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sinemgfb
bbrrrrrröööğğğğhhhhhhaaaaaagghh.... Emoji diye aralarına dalmak istediğim, ağız burun yemek istediğim grup Emoji
o kadan severim işte..
unforgiven 1 ölümüne damardan aldığım şarkılarındandır.. şu şu şu şarkılarını seviyorum diye bie başlasam, tüm albüm parçalarını yazacağımdan korktuğum yegane gruplar arasındadır..
sinirliyken, üzgünken, mutluyken, hastayken, cinnet eşiğindeyken.. her an her dakika dinleyebileceğim şarkıları var..
öyle sever öyle sayarım abileri Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE3YANITLA
ireem
Nothing else matters gibi sakin bi şarkısını bile böğürerek söylediğim doğrudur.
Ha bide Metallica dinliyorum diyince beni satanist sanan yurdum insanına selam olsun Emoji
ireem 274 YIL ÖNCE3YANITLA
Crisezy
Rock müziğin büyük ustalarından zaten rock değince akla gelen bir grup üstüne başka grup tanımam Emoji Emoji
Crisezy 234 YIL ÖNCE1YANITLA
despotist
Ulrich'in sololarının yeri kesinlikle ayrıdır, bkz: One
Metallica dinleyen dinlemeyen çoğu kişi Nothing Else Matters şarkısının efsane olduğunu düşünür ama benim için Fade To Black ve Unforgiven birkaç adım daha önde Emoji
despotist 54 YIL ÖNCE1YANITLA
ütü-_-)
Sadece EFSANE..
ütü-_-) 872 YIL ÖNCE1YANITLA
Kaann
Mama Said.Metallica denilince,bu bambaşka benim için http://www.youtube.com/watch?v=4FKYsUEuvIo
Kaann 143 YIL ÖNCE1YANITLA
furkotek
Bu konu neden unutulmuş bakiyim!!! Live performansları beni benden alır, ne kadar eski olursa olsun Bkz: 89 Seattle konseri Rock-Metal konserlerinin babasıdır (1986 daki Queen konserini de unutmamak lazım). O konserde her şarkıya farklı bir yorum verilmiştir resmen. Creeping Death şarkısını söylerken izleyicilerin yaklaşık 2 dakika "Die" diye bağırmaları insanı zevkten dört köşe eder.
furkotek 83 YIL ÖNCE0YANITLA
CupCake
'METALLİCA MIRILDANMAK RAHATLATIYOR.' Emoji
CupCake 804 YIL ÖNCE0YANITLA
mistake
Bundan 3 sene önce trash metale adım attığım grup. Çok fazla şey yazabilirim hakkında, ama kısa tutacağım. Kesinlikle And Justice For All'dur Metallica. Dinlenmelidir. Beğenilmezse zorla dinletilmelidir -ki böyle bir şeyin ihtimali çok düşüktür. St.Anger'a pek ısınamasam da tüm albümlerini severim, her birinin asıl şarkısı, püf noktası vardır ki bunlar bulunduktan sonra albümün geneline pek takılmaz insan. Yeni başlayanlar bilmez, ancak Metallica aynı zamanda Cliff'tir. Cliff'le asıl değerini bulmuş, Cliff'le yükselmiştir. Asıl o zaman yaşanmıştır Metallica. Cliff gittikten sonra ise, efsaneleşmiştir. Yüzüğü devralınmış, Cliff'in sesi duyurulmuştur. Orion, To Live Is To Die çıkmıştır. Başarısı ve kalitesi tartışılmaz bir gruptur özetle. Çocuk oyuncağı yapılmaması, Nothing Else Matter diye dolaşılmaması gerekir.
mistake 132 YIL ÖNCE0YANITLA
karadayı

98 yılının albümünden en uzun şarkılarından biri
karadayı 802 YIL ÖNCE0YANITLA
evy
Süper bi grup ya şarkıları da öyle tabi Emoji
Sad but True ya bayılırım Seek and Destroy ya da Emoji
süper süper süper Emoji
evy 54 YIL ÖNCE0YANITLA
yengec
Metallica denildiğinde aklıma glen ilk şey 'Nothing Else Matters'
yengec 174 YIL ÖNCE0YANITLA
pelinsu
unforgiven 2 ve turn the page şarkılarına bayıldığım gerçeği
pelinsu 74 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Artık eskisi kadar dinlemiyorum. Ama sevilir.
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
Benny_
harika bi paylaşım olmuş ellerine sağlık Emoji
Benny_ 24 YIL ÖNCE0YANITLA
edagrglll
metallica aşktır yaa
edagrglll 53 YIL ÖNCE0YANITLA
Whovian
Çok şaşırtıcı bir gerçek olacak(!) ama ilk dinlediğim metal grubudur kendileri. St.Anger dönemlerine denk gelmekteydi bu zamanlar. Pek sevememiş olsam da o dönemlerini ilk 5 albümlerinin bende yeri farklıdır. Metallicayla dalga geçerim Megadeth falan diye dolaşırım ortalıkta ama çok severim bu adamları aslında. Larsın davul çalışıyla Kirk'ün wah pedalıyla dalga geçmek hobim olsa da ikisini de çok severim. Ama hala aklımdan ya Dave Metallica'da kalsaydı nolurdu diye geçer her gün. Acaba bugün Metallica diye bir gruptan haberimiz olur muydu? Olsa bile bugünkünün yarısı kadar ünlü olabilirler miydi yoksa 80lerde dağılıp giderler miydi? Yoksa daha da iyi daha da müthiş bir grup mu olurdu? Hiçbir zaman cevabı alınamayacak sorular olarak kalacaklar. Ama Dave iyi ki atılmış. Böylece 2 muhteşem grup olmuş. Neyse çok uzattım iyidirler çok iyidiler ama Türkiye'deki ünlerinin kaynağı Nothing Else Matters'tır maalesef. Güzel şarkıdır ama sadece Mettalica'yı onunla tanıyan metal dinliyorum ben yea metallica yea diye dolaşan ergen güruhundan da tiksinmekteyim.
Not: Bu yaz konserlerine gitmeyip huzurlarına çıkamadığım için pişmanım. Keşke gitseydim. Gelecek sefere artık.
Whovian 412 YIL ÖNCE0YANITLA
godledzep
Thrash Metal'in babaları. 91' Black Album thrash değil ama en başarılı albümlerinden . Harika bir rock albümü ama gerçek Metallica değil. Zaten ondan sonra Load - Reload var . Albüm hakkında atıp tutanlar susmalılar. Çok güzel albümlerdir ama Black Albumden sonra biraz sönük kaldılar . Ama St. Anger felaket . Ne kadar sevsem de Metallica'yı . Olmuyor dinleyemiyorum. Son albümleri Death Magnetic iyidir. Eskilere dönmüşlerdir ve Dean uçakta St. Anger 'den "Some Kind of Monster" mırıldanıyor. Albümün en iyisi . Ama albüm berbat. Lars bildiğin tencereyle çalıyor djfgds.
godledzep 103 YIL ÖNCE0YANITLA
YniHunter
Vikipedia Forumu oldu aartık Emoji
YniHunter 154 YIL ÖNCE0YANITLA
RuLing
James Hetfield Emoji Abi adamın o gitarı tutuşu, çalışı, çalarkenki mimikleri yeter Emoji Süper ötesi ya Emoji

Hergün 7-8 doz almak lazım Emoji
RuLing 494 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle