KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Meleklerin Düşüşü Açıklandı,Bir de Yeni Kötü Uyarısı !

Allen Seviye 23

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 3B okunma


SUPERNATURAL 9. SEZON SPOILERLARI: MELEKLERİN DÜŞÜŞÜ AÇIKLANDI,BİR DE YENİ KÖTÜ UYARISI !

8.sezon finali “Sacrifice”’den sonra Supernatural yapımcıları sessizliklerini korumuşlardı ta ki Winchesterlar Comic-Con 2013’te Hall H’de kendilerini gösterene kadar. 9.sezondaki büyük melek olaylarından,Sam ile Dean’in arasındaki yeni sorunlara değin tüm yeni spoilerler ortaya çıktı!

Misha Colins’in TVGuide ile en son gerçekleştirdiği röportaja göre,Castiel dokuzuncu sezonda kendisinin daha önceki bölümlerde şöyle bir değinilen parçası olan insanlığını keşfe çıkacak. Misha,bu bahar meleğin(Castiel) sezona nasıl başlayacağından bahsetti:
“Ormanın içinde onu insan olarak görüyoruz. Cas’i düşündüğümüz gibi ölümlülüğe ya da tamamen güçlerini kaybetmeyi kabullenmiş olarak göremeyeceğiz. 5.sezonda,bu düşüncenin üzerinden senaryo çizildi (Cas’in hippi halini hatırlayalım sevgili SpnTurkey) ancak bu sefer sanıyorum ki senaristler onun tökezlemesine ve ilk defa tamamen insan olmasına izin verdiler. Tabi bu senaryonun,Castiel’in kendisinde keşfettiği eksik ve yalın bir yansıma olma ihtimali var ama umarım içindeki sekse karşı olan açlığı fark eder.”

Yapımcı Robert Singer,Dünya’ya düşen meleklerin etkilerinin tüm sezon boyunca tek bir başlık altında olmayacağının haberini verdi.
‘’Toprağa bağlı olmaktan memnun değiller. Kanatlarını kaybettiler,güçlerini de öyle,ışınlanamazlarda. Çok farklı olaylar birbiriyle bağlantıda olacak.’’dedi.

Sekizinci sezonun finalindeki diğer bir kilit nokta ise,Sam’in saflaştırma işlemi sonucu içindeki insanlığın dirilmesinden etkilenen Crowley’di. Singer bu durumu: “Crowley bu kısa insanlık deneyiminden keyif aldı. Bu olay ona sezon içinde yeni bir renk katacak.”şeklinde özetledi. Ayrıca Crowley yeni sezonda, 8.sezon finalinde bedenini geri kazanan ve Crowley’e bela olan Abaddon olayındaki gibi,Cehennemin yönetimine karşı yapılan bir mücadelede kardeşlerin yardımına ihtiyaç duyacak.

Bizim çocuklara gelecek olursak,Sam ve Dean her ne kadar Sam’in başa çıkması gereken ölümcül bir zayıflığı olacak olsa da, geçen sezon boyunca kazandıkları o iyi ilişkiyi devam ettirerek başlayacaklar. “En son durumu nasıl atlattığı tamamen bir sır.”diyor Singer. Hikayenin büyük kısmı çocukların maceralarıyla devam edecek.

Kaynak:http://screencrush.com/supernatural-season-9-spoilers-castiel-angels/
YORUMLAR
Antidote
Bilgiler için teşekkürler, kaç gündür forumdayım arkadaş bi yere cevap yazayım diyorum ama yok, neyse bu iyi konu işte.Tekrar emeğine sağlık.Benim bu sezondan ümidim var valla, leviathanlar da güzeldi ama geçiştirme olduğu ap açık belliydi bu sezon umarım daha keyifli olur Emoji .
Antidote 344 YIL ÖNCE2YANITLA
DarkGod
Cass melek olarak kalsaydı
DarkGod 34 YIL ÖNCE1YANITLA
Mishafect
Misha zaten Castiel'in seks ile alakalı bir bölümünün olmasını çok istiyor.Ona da gün doğmuş Emoji
Mishafect 294 YIL ÖNCE1YANITLA
sinemgfb
hala meleklerin insan silüetinde düşmüş olmasıyla ilgili yapılan mantık hatasıyla ilgili bi açıklama bekliyorum ben.. Emoji
illet sömürdü beynimi..
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1YANITLA
DocTorWho
Bunu okumamıştım bak iyi oldu teşekkürler bilgi için Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
herzamanki gibi harika ötesi bu çeviri için çok teşekkürler......

seni seviyorum singer, gerçekten seviyorum birtek sen kaldın elimde

bizim çocuklara gelince demesinden , sezonun çoğu onlar üzerinden gidecek demesine kadar

ne yalan söyleyeyim bu sezon bizimkilerden daha fazla melekleri izleyeceğiz gibi bir kabusum vardı. singer sayesinde sadece kabus olarak kalacak sanırım
zalex 364 YIL ÖNCE0YANITLA
İlayS
Cas insan olursa muhteşem olur Emoji Ama eğer sokaktan geçenlere Tanrı'dan bahsederse ben utanırım Emoji
İlayS 64 YIL ÖNCE0YANITLA
popcorn
CAstiel trenckotu ile bir bütündü o olmadan tuhaf olcak
popcorn 54 YIL ÖNCE0YANITLA
B'Sasha4
Çevri için teşekkürler Emoji
B'Sasha4 284 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Hiçkimseyi merak etmiyorum Crowley'i merak ettiğim kadar Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Caska
Yeni haberler her zaman iyidir. Bakalım, ben bu sezondan gerçekten çok iyi şeyler bekliyorum. Meleklerin düşmesi gerçekten çok güzel bir konu yaratacak gibi gözüküyor. Ek olarak Castiel'in insan olması, Crowley'in o noktanın hemen kapısından geçmesi gibi şeyleri gün ışığına çıkartacaklar. Konu için teşekkürler ek olarak. Emoji
Caska 84 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
Melek konusunu çok sevmemiştim başlarda bazen çok saçma geliyordu ama zamanla sevdim ve meleklerin süşmesi olayı çok ilginç oldu. Açıkçası aşırı merak ederek beklemekteyim. Cass i trençkotsuz görmeye gözümüz bir süre alışamayacak açıkça ama insan hallerinin nasıl olacağını merak ettiğimden o konuya çok odaklanacağımı sanmıyorum yine dizinin komik sahnelerinin Cass in insanlığı ile olacağını düşünüyorum Emoji
Ve sonunda Dean ve Sam in kardeşliğinin ağır basacağı bölümleri izlemeyi merakla bekliyorum Emoji

Paylaşım ve çeviri için teşekkürler Emoji
MerveS 594 YIL ÖNCE0YANITLA
fatma.fnd
SON 4 GÜN Emoji SON GÜNLER HİÇ DAYANILMIYOR YA
fatma.fnd 34 YIL ÖNCE0YANITLA
Godmother
anlaşılan bu sezon castiel güldürecek, düşen melekler hırslandıracak, winchesterlar saçımızı başımızı yolduracak.
Godmother 34 YIL ÖNCE0YANITLA
hunter01
Misha ya dlsajfşldjşladf
hunter01 54 YIL ÖNCE0YANITLA
BlueCandy
o değilde klup ve pizzacı çocuk haricinde sekse dair hiçbir şey bilmeyen bir adam,açlık ve diğer şeylerle de uğraşacak ... ilginç olacaktır eminim.

o değilde klup ve pizzacı çocuk haricinde sekse dair hiçbir şey bilmeyen bir adam,açlık ve diğer şeylerle de uğraşacak ... ilginç olacaktır eminim.
BlueCandy 44 YIL ÖNCE0YANITLA
Crisezy
Bu 9. sezon süper birşey olucağa benziyor Emoji Emoji
Crisezy 234 YIL ÖNCE0YANITLA
impalasam
Wow normal iş değil de daha çok şeytanlar ve melekler oldugunda daha cok nefessiz izleniyor Emoji
impalasam 34 YIL ÖNCE0YANITLA
wincestır
woaww biz simdi o kadar gun nasil bekliyicezz yaa deanim imanim kurur bekle bekle off offff
wincestır 114 YIL ÖNCE0YANITLA
Sely
Cass'i bu sezon çok merak ediyorum bence güzel bir sezon olucak bu Emoji
Sely 34 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle